Umudumuz Umut olsun

ayşecim hoşgeldin canım nasılsın iyimisin tatlım merve2 şuan birşey yok inş üzmicek annesini inş

valla merve2 cim iyi geçti canım nazmiyecim benimde sağ kasığım ağrıyo doktor onun için bişi dedimi sana

canım benım agrımın sebebını ılk gıttıgımde keseyı gordugunde soylemıstı.kesenın tutnması gereken yerde sıyrılma var kanamayla atabılır vucudun bunu agrı bundan olur demıstı
ama allaha cok sukur agrım kalmadı bebısımde benı bırakmadıı....bakalım onumuzdekı hafta doktor gunumuz ne dıyecek

Doktora bende sordum ama bebek yer açiyor kendine ondan dedi kasiğim sanciyor hep ve kizlar yatarken sol tarafiniza yaticakmişsiniz bebişler daha iyi beslenirmiş

bendede sürekli olmuyo ama ara ara oluyo bide bendede kanama görülmüştü geçende bu gittiğimde ufalmış dediydi doktorum progestan kullanıyorum baakalım cuma günü gidicem tekrar

selam asiye.biz diğer kızlarla tanıştık ama sen atildeydin...ben merve2..a.s.

bendede sürekli olmuyo ama ara ara oluyo bide bendede kanama görülmüştü geçende bu gittiğimde ufalmış dediydi doktorum progestan kullanıyorum baakalım cuma günü gidicem tekrar

umarım gecmıstır canım ıyı dusunelım ıyı olsun allahım bu mubarek gunlerde kımseye evlat acısı tattırmasın bebıslerımızıde bıze bagıslasın

amin nazmişim çok geçmiş olsun hayatım. kendine dikkat et emi. asiye hoşgeldin canım nası geçti tatilin.dolu geldin mi hayatım. kızlar ben çalışmaya devam ediyorum. ayşe ben üstüne görmüyorum işte kartı yedim banane banane lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü nasip yaz anacım beni ekimin 6 sına. boddi merve2 napim ya artık inanın takmıcam kafama emel saol canım inşallah bidahaki sefere. sana da kolay gelsin bugün hayatım inş herşey gönlünce olur. gülşenim aslım seherim bebişler iyimi asayiş berkemal mi herşey yolundamı hamişlerim. huuhuu pınar sinem nerdeler. raziyem sende iyisindir inşallah.

seher kanamayı sorun etme tamam mı canım...cumartesi gittiğimde o kadar azalmıştı ki zor gördük....sanırım 2 hafta sonra bıraktırır allahın izni ile

günaydın zeynepcim olsun canım kısmet bidahakine inşallah

amin canım inşallah...dr.u değistircem artık bu ay hastalığım bitsin gitcem bakalım bu ne dicek dondurulması gerekiyorsa dondursun artık sen napıon kıymetlimiz:ecrin_bebek: nasıl

seher kanamayı sorun etme tamam mı canım...cumartesi gittiğimde o kadar azalmıştı ki zor gördük....sanırım 2 hafta sonra bıraktırır allahın izni ile

sağol canım ben gittiğimde bu sefer baya küçülmüş dedi ama ilaca devam dedi işte 10 gün sona çağırdı bu cuma gidicem gene bakalım kızlar sık doktora gitmek zararlımı bebiş için

amin canım inşallah...dr.u değistircem artık bu ay hastalığım bitsin gitcem bakalım bu ne dicek dondurulması gerekiyorsa dondursun artık sen napıon kıymetlimiz:ecrin_bebek: nasıl

inşallah iyiy canım ecne gidip kalp atışını gördük kanamada biraz küçülmüştü şimdi cuma günü gene gitcez bakalım rahatı yerindedir içeride :)

canlarım günaydıın. geçmişin bi kaç sayfasına bakabildim,hepsini okuyamadım. dün benim sancım arttı gece,acile gittik,önce apandisitten süpelendiler ama kadındoğumcu muayene edince sorunun rahimde olduğu anlaşıldı. dr mahvetti beni kızlar, canımı çok yaktı, resmen sökecek gibi oldu nasıll bağırdım dakikalarca anlatamam. içerde biraz kan pıhdısı görünüyormuş ama çok azmış, yumurtlama olurken oluşurmuş böyle kan pıhdısı, onun için sancın olmuş OLABİLİR dedi kesin bişi diyemedi tabi. üstüne 1 agrıkesici vurup yolladılar eve. hala sancım var ama çok fazla değil.merakta kalmayın diye uyanır uyanmaz yazayım dedim. kociş evde ayaga kaldırmıyor beni.biraz daha iyi olunca tekrar girerim kızlarr. öpüyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…