Umudumuz Umut olsun

selamm kizlarrrrr
nasılsınızz herkesler gelmıss gıtmıss vallaaa...amma cok kaynatmıssınızzz yaaa..ben anca gırebıldım sabahtan berı yogunlukkk
aslıcım canım sakın agır bısey kaldırma kendını yoorma ayakta cok kalma ...ılk zamanlar benımde kasıgıma bıcak saplanır gıbı agrılar olurdu doktorum bana cok dıkkat edıceksın dedı allaha sukur kalmadı progestan kullanıyosun demı

yok kullanmiyorum sadece folik asit kullaniyorum işte bugün kendi doktoruma gidicem 2 gün önce bakşa hastanede öğrendim hamiş olduğumu o ilaç ne işe yariyor canim

yok kullanmiyorum sadece folik asit kullaniyorum işte bugün kendi doktoruma gidicem 2 gün önce bakşa hastanede öğrendim hamiş olduğumu o ilaç ne işe yariyor canim

canım bıran once gıt kendı doktoruna benım ılk zamanlar dusuk tehlıkem vardı.bana agrın oldukca beraberlık ı bıle yasakladı ıkı ay dusuk tehlıkesını onluyo ınsallah ben sımdıye kadar hep kullanıyodum yenı bıtırdım bakalım doktora 15 ınde gıdıcem o zaman ne yapacak

ben 22 hayatım en küçük anne ben en büyük yeğende batu olacak sonrada sen

nasiiiipppp ben çookk kıskandım yaaaaaaaa benim şehrimde kimse yok zaten tek gayserili benim:çok üzgünüm::nazar:

nerelerdesin kız sennn ne yapıyorsun nazmişciğim sen kaç yaşındasınnn bana sende küçüksün gibi geliyo

burdayım canım ya anca gelebıldımm evet bende kucugun 24 yasındayım canımm

slm kızlraa cumamız mübarek olaaa. aysee, şebnem, esma sibel, diğer esma, asiye, emel, gülsen, sinemm, merveee, nasipp, emel, raziyeee naersiniz kızlaaar. unuttuğum varsa affolaaa. ee hamişlerimizden naber? aslıcımm nası bi duygu bakiim.

bende hala kasıklarımda sancı devam ediyor, rahmimin içi sanki parçalanıyor gibi kızlar korkmaya başladım. kist mi oluştu yoksa? kisti olan biri benimle bu konuyla ilgili aydınlatabilir mii?

derya kardeşim onlinesin ve topikte bizi okuyorsun biliyorum ses ver küsme hemen biz senin iyiliğini istiyoruz
geçmişi okuyordum
evet nasipçim bende far ettim ama küsmüş bize konuşmuyor
yoo neden küseyimki ne haddime
merhaba kızlar......merak ettiğiniz için teşekkür ederim.....saolun hepiniz....
aslı tebrik ediyorum allah kucağına almayıda nasip etsin.....
site içi saadeti bozan konunun merkezindeki kişiye hayatta başarılar diliyorum
site içi sadeti bozan konunu merkezi kişi olan benim bir ismim var derya lütfen bidah bozmam sadetinizi
derya b,ize nişye küssün ki ya
geri döndün ama bulamadım
küsmez bize derya sadece bu ara birazx üzgün ve hassas ya ondan bence
evet çok üzgünüm haklısın
günaydın kızlarrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
hamişlerimmmm yine hamişlerimmmmm bekleyenlerim benim gibi üstüne görenlerimmmm inadına umut diyenlerimmmm eskilerimmm yenilerimmmmmm arada hani bana diyenlerimmmm küsüp gidenlerimmmmm(yorum yapmayacam yeterince yapılmış zaten bi de ben yazmıştım 2 gün önce fikrimi tekrar yazmaya gerek yok sanırım sadece şunu bil derya burada herkez seni düşündüğü için yazıyor ve sen aldırmaktan bahsedince onca yazılana rağmen küp taştı artık bebeğine sahip çıkmaya karar verirsen kapımız da gönlümüz de sana açık ama aldıracam dediğin müddetçe en azından ben de sana küsüm o kadarrrrr:eek:klava::eek:klava:)öpüldünüz anacımmmmmmmŞenizŞeniz
cumanız mübarek olsun kızlarrrrrrrr:1hug:
aslımmmm hamişimmmmmmmm canımmmmmmma.s.
aldıracam demedişm aldırsammı dedim yani napm dedim
ben şimdi anladım derya ile ilgili konuyu galiba bebeğini aldırmak istiyor
deryacım sen burdaki herkesi en iyi tanıyanlardansın kimse senin kötülüğünü istermi
hem birleşmemize vesile olna konu hamilelikken ve sen bu yüce rütbeye erişmişken tabiki herkes seni sevdiği için ve bu konuda hassas olduğu için seni korumak istemiş
ama arkadaşım ileride pişman olacağın bişeyi asla yapmanı istemeyiz
yalnız biz ne dersek diyelim karşı gelsekte sana kızsakta üzülsekte ki ben kararını duyunca çok sarsıldım yine bu konuda karar verecek en yetkili kişisin çünkü bebeğinin annesisin
bebeğini aldrımayı kim ister ama durumlar koşullar zorluyor insanı bazen
slm kızlraa cumamız mübarek olaaa. aysee, şebnem, esma sibel, diğer esma, asiye, emel, gülsen, sinemm, merveee, nasipp, emel, raziyeee naersiniz kızlaaar. unuttuğum varsa affolaaa. ee hamişlerimizden naber? aslıcımm nası bi duygu bakiim.

bende hala kasıklarımda sancı devam ediyor, rahmimin içi sanki parçalanıyor gibi kızlar korkmaya başladım. kist mi oluştu yoksa? kisti olan biri benimle bu konuyla ilgili aydınlatabilir mii?
evet beni unuttun

neyse ben site içi huzuru bozan konunun merkezi kişi olarak hepinizden özür dilerm
bidahada olmaz

hoşgeldin pınarcığımmmmmmm

naziye iyi sende benden büyüksünnnnnsositosositosositososito

beklerim canım..ben hep burdayım...bi kahvemi içersin..madem niyetli değilsin...hem bi kahvenin kırk yıl hatırı varmış...
bende kahvesizde kırk yıl hatır geeçer canım
nasip sen nerdesin
ben ückuyulardayım
ben hataydayım zeynepcim
kızlar ben geldim....biraz önce nasip uğradı işyerime...tanıştık konuştuk...çok candan..aynı topikteki gibi...
o senin candanlığın hayatım tşk ederim
ben 22 hayatım en küçük anne ben en büyük yeğende batu olacak sonrada sen

nasiiiipppp ben çookk kıskandım yaaaaaaaa benim şehrimde kimse yok zaten tek gayserili benim:çok üzgünüm::nazar:

nerelerdesin kız sennn ne yapıyorsun nazmişciğim sen kaç yaşındasınnn bana sende küçüksün gibi geliyo
kıskanma bebişim sen ilk göz ağrımsın
geçmişi okuyordum

site içi sadeti bozan konunu merkezi kişi olan benim bir ismim var derya lütfen bidah bozmam sadetinizi

evet beni unuttun

neyse ben site içi huzuru bozan konunun merkezi kişi olarak hepinizden özür dilerm
bidahada olmaz

deryacım hoşgeldin hayatım sen bebeğimi aldıracağım dediğin için biz sana o kadar tepki gösterdik yoksa bize ne biz seni kardeşimiz yerine koyduk ondan kızdık yoksa seni tanımaz etmeyiz ne yapacağınada karışamayız ama anlaşılan sen bizleri ailen gibi görmeyip alınmışsın

hoşgeldin pınarcığımmmmmmm

naziye iyi sende benden büyüksünnnnnsositosositosositososito

hoşbulduk esmacım. nasılsın bakalım bugün? Aslııı kız sen nasılsın bakalım belirtiler daha da belirginleşti mii? yani hamiş olmadan belirti hissediyoruz ya, hamiş olduğunu öğrenince bu belirtiler devam edio mu??

hoşgeldin DERYAA. seni unutmadım kasti yazmadım, bugün gelmezsin zannediyordum. dünkü yazılanları okuduysan bi ton şey yazdım senin için. umarım daha iyisindir. evdeki durumlar nasıl bence hepimize daha açık anlat canım seni yanlış anlamayız ama konu hakkında iyice bilgimiz olursa daha fazla yardımcı olabiliriz değil mi kızlar..

derya benim yazdıklarıma neden cvp vermiyorsun beni beğenmiyormusun aksiyimya ondanmı muhattap olmuyorsun ben senden cvp bekliyorum gerekli sorduğumuz sorulara cevap vermiyorsun sabaha dönüp bana cvp verip beni mutlu edermisin bende yalnışlık varsa düzelteyim yoksa böyle gelmemkle bişeycik olmaz sen haklıysan hakkını ortaya bkoy biz senin iyiliğin için uğraştık hep özellikle ben biliyorum bi çoğunda seni kırdım ama herseferindede sana dedimki anla derya ne olur anla beni demim ama sen inatla anlamk istemedin ve çıldırttın beni

geçmişi okuyordum

evet beni unuttun

bidahada olmaz

kabul edilmiştir canımmmmgamyoncuiremsu
deryam ben yazdım 2 gün önce sana ama bir tepki vermedin ve hepimiz aynını dedik eşin tamam hayat arkadaşında sonuçta istemiyorsa seni ve bebişi onun seçimi sen onun için bebişinden içinde büyüyen kanınla canınla beslediğin parçandan vazgeçmekten bahsedince sinirler gerilmiş haklı olarak canım burda kimse sana aldır demez tabi sen karar verecen hayat senin bebiş senin ama bize sorarsan herşeyi göze al bebişin için yaşa deriz biz başka da bişey demeyiz bu konuda da her zaman arkanda oluruz tamam sanal ortam ama hepimiz birimiz birimiz hepimiz için değil mi kızlarrrrrrr 3 değilde 33 silahşörüz biz amacımızda hayırlısıyla anne olmakkkkkk ve dualarımız hepimiz için sevinçlerimiz bir üzüntülerimiz bir biz bir aileyizz ve inanın şu anda en yakın dostlarım sizsinizzzzz umarım deryam anlamışsındır çünkü sende bu ailenin bir parçasısın canımmmkaydirigubbakcemile5

geçmişi okuyordum

evet beni unuttun

bidahada olmaz

ismini biliyorum.....tüm isimleri aklımda tutabilecek saygı ve sevgiye çok şükür vakıfım.....benim adımı bile kullanmayan birinin adını kullanıp,hak ettiğinden daha fazla değeri vermek istemem.....lütfen bir daha rumuzumu dahi ağzına almazsan sonsuz mutluluk duyarım.....

bende kahvesizde kırk yıl hatır geeçer canım

ben hataydayım zeynepcim

o senin candanlığın hayatım tşk ederim

kıskanma bebişim sen ilk göz ağrımsın

deryacım hoşgeldin hayatım sen bebeğimi aldıracağım dediğin için biz sana o kadar tepki gösterdik yoksa bize ne biz seni kardeşimiz yerine koyduk ondan kızdık yoksa seni tanımaz etmeyiz ne yapacağınada karışamayız ama anlaşılan sen bizleri ailen gibi görmeyip alınmışsın
hayır ben sizleri yakın gördüğümden alındımki yoksa hiç umursamazdım
hoşbulduk esmacım. nasılsın bakalım bugün? Aslııı kız sen nasılsın bakalım belirtiler daha da belirginleşti mii? yani hamiş olmadan belirti hissediyoruz ya, hamiş olduğunu öğrenince bu belirtiler devam edio mu??

hoşgeldin DERYAA. seni unutmadım kasti yazmadım, bugün gelmezsin zannediyordum. dünkü yazılanları okuduysan bi ton şey yazdım senin için. umarım daha iyisindir. evdeki durumlar nasıl bence hepimize daha açık anlat canım seni yanlış anlamayız ama konu hakkında iyice bilgimiz olursa daha fazla yardımcı olabiliriz değil mi kızlar..
vallahi güzelim sabah hararetli bir tartışma ardından suan işşe gitti akşam allah kerim

aSLICIM DOKTORO GİTTİĞİNDE SÖLE AĞRINI BENDE PROGESTAN KULLANIYORUM ŞUAN CANIM KANAMAM OLMADI AMA AĞRILAR YÜZÜNDEN İÇERİDE KANAMA BAŞLAMIŞTI BEBİŞİN KESESİNİN YANINDA BİZEDE HERŞEY YASAK ŞU AN GÜNDE 4 PROGESTAN İÇİYORUM

derya benim yazdıklarıma neden cvp vermiyorsun beni beğenmiyormusun aksiyimya ondanmı muhattap olmuyorsun ben senden cvp bekliyorum gerekli sorduğumuz sorulara cevap vermiyorsun sabaha dönüp bana cvp verip beni mutlu edermisin bende yalnışlık varsa düzelteyim yoksa böyle gelmemkle bişeycik olmaz sen haklıysan hakkını ortaya bkoy biz senin iyiliğin için uğraştık hep özellikle ben biliyorum bi çoğunda seni kırdım ama herseferindede sana dedimki anla derya ne olur anla beni demim ama sen inatla anlamk istemedin ve çıldırttın beni
kız neden cevap vermeyeyim dur ya ne bağırıyorsunuz bana gelince anlamış değilim
güzelim bak eşimile birbirimizi severek evlendik
ve bu benim daha önce evlenip ayrılmamı sorun ettiğini bana 2gün önce söyledi
ondan önce böyle bişey dememişti
evet birazcık aksisin doğru
ismini biliyorum.....tüm isimleri aklımda tutabilecek saygı ve sevgiye çok şükür vakıfım.....benim adımı bile kullanmayan birinin adını kullanıp,hak ettiğinden daha fazla değeri vermek istemem.....lütfen bir daha rumuzumu dahi ağzına almazsan sonsuz mutluluk duyarım.....

adını neden kullanmayayım ben sana kaçkere yazmadımmı senin nick benim çok hoşuma gidiyor diye neden böyle davranıyorsun sen bütün isimleri aklında tutyo olabilirsin ama ben sana rumelili diye hitap etmeyi çok seviyorum ayrıca almam sağol

Deryacim bu adam dengesiz o zaman bu zamana kadar niye susmuş canim bula bula mübarek ramazani mi bulmuş çoçuğun var karninda en hassasa döneminimi bulmuş bu adam

anladim cnm da anlamadim da aslinda. En son annene gitmiştin ordan itibaren olaylari anlatirsan daha güzel anlariz.

dün geldim işte annemlerden çok uzatmak istemedim hem annemlerinde endişelenmesini istemedim dünden beri tartışıyoruz işte şimdi işe gitti akşamda bakıcaz işte ne olacak allah kerim

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* alabama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* CZC.................................11 Eylül ( Zeynep )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope.........................................( Ayşe )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

X