Umudumuz Umut olsun

Kıslar ben şimdi test yaptım clear blue erken gebelik testi dediğim gibi adet günüm yarın.
Test negatif ...
Üzülmiycem zaten buay beklemiyordum. Kullandığım doğum kont. hapı diğerlerine göre yüksek hormonlu galiba en yükseğiymiş etkiledi diye düşünüyorum. Çünkü yumurtlama günümde daha göğüslerim şişerdi.
Ben bu ay yumurtlamadım galibakaydirigubbakcemile3

emelcim mesajlarını kontrol eder misin lütfen kızım varya iyiki sizi tanıdım iyiki varsınız bizden kaçmaaaaaaaz CADIARZU CADIARZU ne işşşşş derrrrrrrrrmışıımmmmmm

yaa valla anlamadım gülüm yaa..kafamçokkarıştı Niye kontrol ediyorum...

hiç kafana takma canım adetinin üzerinden geçmesilazım kesin sonuç için ben adetime 5 gün kala kana bile baktıedımda bişey çıkmadı ama sonra adet geçti gelmedi sonra bebeiş geldi inanama o teste erken merken genede sen bekle üztünden geçsin

valla ölesiniz biraz işim vardı çıktım geldim oooooooooooooo maşallah maşallah ya aranızda ufak benmi kaldım acaba sanki ben 26 yaşındayımda

yok canım en küçüğümüz Esma.Ama ilk hamişimizde o...O bizim sıramızı kaptınaniknanik

valla ölesiniz biraz işim vardı çıktım geldim oooooooooooooo maşallah maşallah ya aranızda ufak benmi kaldım acaba sanki ben 26 yaşındayımda

yok canım en küçüğümüz Esma.Ama ilk hamişimizde o...O bizim sıramızı kaptınaniknanik

evet en küçük benim bu ayın 17. bebeğimle beraber 22 yşıma gireceğimmmm sıramı vereyim dedim istemediler seher ben ne yapam küçük anne olacağım

kızlar bana biraz müsade koçişimi 16 da yolcu edeceğim sonra görüşürüzzz
emel sana özel mesaj yollamıştım okudun mu

anlamadım canım yaa..kendi mesajlarımımı kontrol edeceğimkafamçokkarıştı Oruçluğuma ver...

ooooooo senin mesajların tabi kızım ya benim diil heralde.

hiç belli olmaz canım umutsuzluğa kapılma çıkmayabiliyo esmanın dediği gibi onun kan testinde çıkmadı o kadar diyim yani. kırmızı kartı yemedikçe umut var.

yaa valla anlamadım gülüm yaa..kafamçokkarıştı Niye kontrol ediyorum...

e sana mesaj atmış o yüzden emelcim

kesinlikle birbirimizinŞeniz

evvvvet doğru cevap yüz puan birbirimizin. yıldızlı pekiyi

evet en küçük benim bu ayın 17. bebeğimle beraber 22 yşıma gireceğimmmm sıramı vereyim dedim istemediler seher ben ne yapam küçük anne olacağım

ufaklık esma bizim herşeyimiz.

okudum nasipcim...Valla inanmayacaksın ama bende aynı şeyi düşünmüştüm...sana kolay gelsin hayatım...:))))))))))

sinem nerde bugün kızlar hiç gelmedi
ayşe deseniz öyle bugüne ne bahanesi var aceba ayşe hanımın

Tamam kızlar ya kızmayın...Okudum tamam..Ben geçmiş yazdıklarımı kontrol edecem anladım..Birşey söyledim herhalde geçmişte dedim..Bende kendimi cin sanırım iyi mi? :)))))))))))))

okudum nasipcim...Valla inanmayacaksın ama bende aynı şeyi düşünmüştüm...sana kolay gelsin hayatım...:))))))))))
demekki hepimiz aynı şeyii düşünüyoruzzz

canım abbam benim sağolun iyiki varsınız

Tamam kızlar ya kızmayın...Okudum tamam..Ben geçmiş yazdıklarımı kontrol edecem anladım..Birşey söyledim herhalde geçmişte dedim..Bende kendimi cin sanırım iyi mi? :)))))))))))))

sende cinmişin baksana ama bizde öyleyizzzz hem zilliyiz hemde cinizkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…