Umudumuz Umut olsun

ya derya bide bişey diyeceğim sen cidden bizimi yiyosun acetasyonunu bizemi yapıyorsun nisan annelerindede varsın ama orda gayet normal bebeğini heycanla bekleyen anneyi oynuyorsun bize gelip sosyolog olmuş kocanı karalıyorsun amacın ne canım

sana katılıyorum esma cım bende nisan annelerinde görüyorum onu orda farklı burda farklı hayırdır yani

evet bunun altını çiziyorum derya nerdeydi arkadaşlar benden bizden iyi bilen varsa yazsın lütfen

döncem demişti dün için ama biz bekle o seni arasın demiştik..annesinde olmalı yanılmıyosam..belkide kocası annesine gelmiştir konuşmak için..

döncem demişti dün için ama biz bekle o seni arasın demiştik..annesinde olmalı yanılmıyosam..belkide kocası annesine gelmiştir konuşmak için..

adam istemiyorki neden gelsinnn merveciğim derya öyle diyor gerçide

ya bide derya bu topiğe hamile kalmak için geldin sonucun böyle olacağıda belliydi madem neden yaptın bunu

tamam dün öyle söyledi herkes ama herkes de ona dediki gitme iki gün oldu kendini dinle o senin peşinden gelsin burnu sürtünsün dedik dimi. o bize hiç cevap verdimi tamam gitmicem yok ben dayanamıyorum gitcem diye bi cevap verdimi . YOK VERMEDİ. peki biz müneccim bokumu yedik nerden bilcez anacım. ZART DURUN BEN ÇIKIYORUM GELDİ ŞİMDİ. ilk sabah insan selam verirken açıklama yapar dimi ben geldim evdeyim. asayiş berkemal veya öyle oldu şöyle oldu ODA YOK. EEEEEEE BİZ NECİYİZ BURDA. ben dün yoktum herkes sormuş bende tek tek cevap verdim dimi dün işe gelmedim evdeydim şimdi geldim. ammaaaaaaaaan neyse ben gittikce asabileşiyorum gerek yok. ama bilmeyenler bilsin biz burda salak değiliz. samimiyet öncelikli burda dostluklarımızda. anca beraber kanca beraber ama kimse bizi yiyemez. yiyenler olur belki ama onlar aslında kendilerini yerler. bu da son sözüm.

Buarada gülşende doktordan sonra eve geçmiş haberiniz olsun olumsuz bir durum yokmuş ayrintilari yarin anlatcaktir..

yardım edin evliliğm bitiyor

--------------------------------------------------------------------------------

ben eşimi çook seviyorum
eşim benim 2.evliliğm 5 yıllık evliyiz
çok kötüyüm benden ayrılmak istiiyor benim kendisine göre olmadığımı söylüyor
süreklic eeski şeyleri kafama kalkıyor
ben ne yapmalıym ben onu çok seiyorum ben onsuz yasayamam öldürürüm
kendimi ben onsuz olma lafı edilirken bile nefes alamıyorumki onsuz nasıl yaşıycam çok seviyorum onu çok
ayrılırsak eğer tek yapacağım şey var
oda ölüm başka çarem yok ya ne kötü ya ben ne yapacağım ne olur yardım edin

deryadan alıntıı topik açmış arkadaş böyleeee

Bende hatta bugünden söylüyorum yarin yokum diye haber verdim dimi kizlar?

evet hayatım ben yaptım bi eşeklik haber vermedim ama benimde haberim yoktu dün valla gelmeyeceğimden. :) bilseydim işi ascamı size söylerdim .

evet mervecim söledin...böyle haber verilince merak eden olmaz tabi..hoş ben daha çok yeniyim yokluğumu farkeder misiniz acaba?

evet canım biz farkederiz elbet birimizin gözünden kaçmaz. nerde diye sorarız. denemesi bedava bigün gelme hatta ben girip kk ya girip girmediğine bile bakarım. eğer giripte topiğimize uğramadğıını görürsem vay haline klava: klava: :roflol: ona göre yani

evet mervecim söledin...böyle haber verilince merak eden olmaz tabi..hoş ben daha çok yeniyim yokluğumu farkeder misiniz acaba?

sen samimi geldikden sonra farkedilirsin canım korkma ne olursan ol gel demiş mevlana bende bunun sonuna bir kaç cümle ekleyeyim
ne olursan ol gel ama samimi gel içten gel

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* alabama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
Merhaba kızlar

Yarın adet günüm benim ama normalde göğüslerimin şişmesi ve acıması lazımdı vücudumda hiçbir değişiklik yok.:1no2:
İlk kez böyle oluyor yıllardır heray göğüslerim 1 hafta öncesinden şişerdi.
Niye böyle oldu.:bbo:
Tedavi amaçlı (dış gebelik +kist ameliyatı geçirdim) DESOLET kullandım iki ay onu kullanırken zaten hep göğüslerim şiş gezdim. fisfisfis
Desoletten sonraki ilk adetimi görücem yada göremiycem bebiş varsa ama yok büyük ihtimal.:1no2:

kızlar ateşli tartışma devam ediyor...Derya şimdi bunları okuyunca küsecek haberiniz ola..Gerçi iyiliği için yapıyoruz ama..
Bu arada esmacım Derya o yazıyı bizim topikte yazmamışmıydı ben öyle hatırlıyorum..Gerçi nerde yazdığı sorun değil..Fazla üstüne gitmeyelim isterseniz belliki kendide ne dediğini ve ne istediğini bilmiyor.
Merve sen nereye gidiyorsun bakıyım..Kampa çekilip çalışmalarımı hızlandıracaksın yoksa :)))))))..

evet canım biz farkederiz elbet birimizin gözünden kaçmaz. nerde diye sorarız. denemesi bedava bigün gelme hatta ben girip kk ya girip girmediğine bile bakarım. eğer giripte topiğimize uğramadğıını görürsem vay haline klava: klava: :roflol: ona göre yani[/QUOTE]

:dance: :dance: :dance: yaşasın ben sizden oldum artık demekki...hepinizi çok seviyorum..cnlarım benim...:1hug:

ben geldim kızlar dışarı çıkmıştım gelene kadar ne kadar çok kaynatmışsınız derya arkadaşımızın psikolojisi iyice bozuldu galiba hamişlikten mi ki ayrıca onu hiç anlamadım zaten madem eşi istemiyordu neden korunmadıki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…