Umudumuz Umut olsun

ya ben ne yaşadımki bebeğimde onu yaşasın işte kusutra balkmaytın sizide sıktım biliyorum ama napim
çoook kötüyüm
zehir oluyor hergünüm
günüm günümden kötü geçiyor
ben artik hiç yorum yapmayacağim çünkü sana ne zaman yorum yaptiysam beni cevapsiz biraktin hakkinda hayiorlisi olsun ne istiyorsan onu yap
nasipim hoşgeldin hayatımmmmmmmm kahvaltı uzun sürdü galibaaaa
yok kiz koçişim gitmedi daha
beni düzeltmemişin nasip alabama olarak. Albama yazıyo. Bide ssengun olacak canım
düzelttim hayatim
merhaba kızlar

yarın adet günüm benim ama normalde göğüslerimin şişmesi ve acıması lazımdı vücudumda hiçbir değişiklik yok.:1no2:
ilk kez böyle oluyor yıllardır heray göğüslerim 1 hafta öncesinden şişerdi.
niye böyle oldu.:bbo:
tedavi amaçlı (dış gebelik +kist ameliyatı geçirdim) desolet kullandım iki ay onu kullanırken zaten hep göğüslerim şiş gezdim. Fisfisfis
desoletten sonraki ilk adetimi görücem yada göremiycem bebiş varsa ama yok büyük ihtimal.:1no2:
hoşgeldin hayirlisi olsun canim

progress.gif

Merhaba kızlar

Yarın adet günüm benim ama normalde göğüslerimin şişmesi ve acıması lazımdı vücudumda hiçbir değişiklik yok.:1no2:
İlk kez böyle oluyor yıllardır heray göğüslerim 1 hafta öncesinden şişerdi.
Niye böyle oldu.:bbo:
Tedavi amaçlı (dış gebelik +kist ameliyatı geçirdim) DESOLET kullandım iki ay onu kullanırken zaten hep göğüslerim şiş gezdim. fisfisfis
Desoletten sonraki ilk adetimi görücem yada göremiycem bebiş varsa ama yok büyük ihtimal.:1no2:
canım bende seninki gibi olmuştu hamile kaldığımda inş. hamilesindir

progress.gif

kızlar ateşli tartışma devam ediyor...Derya şimdi bunları okuyunca küsecek haberiniz ola..Gerçi iyiliği için yapıyoruz ama..
Bu arada esmacım Derya o yazıyı bizim topikte yazmamışmıydı ben öyle hatırlıyorum..Gerçi nerde yazdığı sorun değil..Fazla üstüne gitmeyelim isterseniz belliki kendide ne dediğini ve ne istediğini bilmiyor.
Merve sen nereye gidiyorsun bakıyım..Kampa çekilip çalışmalarımı hızlandıracaksın yoksa :)))))))..

ben deryaya herzaman açık gittim kırılması önemli değil anlaması önemli emelciğim ama anlamıyooo ve artık bana ne samimi nede inandırıcı geliyo ben en son bunları söylüyorum artık küsermi beni bu sefer ne ilan eder bilmem çünkü bu aksiliğin ötesinde bişey oldu demi deryacığımmmkötükedihüso

evet mervecim söledin...böyle haber verilince merak eden olmaz tabi..hoş ben daha çok yeniyim yokluğumu farkeder misiniz acaba?
herşey karşılıklıdır canım ya sen bizi merak ediyorsun soruyorsun bizde seni sorarız abiki
kızlar ateşli tartışma devam ediyor...Derya şimdi bunları okuyunca küsecek haberiniz ola..Gerçi iyiliği için yapıyoruz ama..
Bu arada esmacım Derya o yazıyı bizim topikte yazmamışmıydı ben öyle hatırlıyorum..Gerçi nerde yazdığı sorun değil..Fazla üstüne gitmeyelim isterseniz belliki kendide ne dediğini ve ne istediğini bilmiyor.
Merve sen nereye gidiyorsun bakıyım..Kampa çekilip çalışmalarımı hızlandıracaksın yoksa :)))))))..
ben yarın iftara kayınvalideler ve bizimkileri çağırıyorum hazırlık yapcam ancak yetişirim diye izin aldım yarına iznim var içerde daha onu kullanııyorumsüprizzzzz
Merhaba kızlar

Yarın adet günüm benim ama normalde göğüslerimin şişmesi ve acıması lazımdı vücudumda hiçbir değişiklik yok.:1no2:
Tedavi amaçlı (dış gebelik +kist ameliyatı geçirdim) DESOLET kullandım iki ay onu kullanırken zaten hep göğüslerim şiş gezdim. fisfisfis
Desoletten sonraki ilk adetimi görücem yada göremiycem bebiş varsa ama yok büyük ihtimal.:1no2:

progress.gif

canım hoşgeldin ben dışgebelik geçirdiğini daha bilmeden hamile olduğunu öğrendiğimde kutlamıştım şimdi nickim değişti merve adım. inşallah hamiş kalırsın ve busfer hamişliğin yolunda gider

sefamolsun bende de aynı senin gibi hiç belirti yok her ay gögüslerim ağrırdı ama bu ay hiç yok. 7 eylül tarihim. ve neredeyse on gün öncesinden başlardı. hamiş olabilirsin

EMELCİM ÖZÜR DİLERİM BEBİŞİM UNUTMUŞUM ÇİÇEK VERSEM BARIŞIRMISINa.s.
SEHERCİM AŞKIM EKLEDİM AMA BEN NEDENSE SENİ LİSTEDE BİLİYORDUM:1hug:
MERVE2 BİZ BURDA BİR AİLEYİZkaydirigubbakcemile5

DERYA KONUSUNDA BENDE DÜŞÜNCELERİMİ SÖYLEYECEĞİM BANA KÜSEBİLİR AMA DOST HER ZAMAN ACI SÖYLER BEN DERYAYI PEK SAMİMİ BULMUYORUM ÇÜNKÜ YAZILARINDA HEP ÇELİŞKİ VAR MADALYON TEK TARAFLI DEĞİLDİR

Son düzenleme:
Merhaba kızlar

progress.gif

hoşgeldin canım..inş. hamişsindir..

Neyse Esmacım sen sinirlenme artık..Bak Batu kızacak yoksa :)))) Deryanın bu yazdıklarımıza açıklaması varsa buyursun...Ben dinlemeye hazırım...
Yaşıtım mervecim biz samimi olan herkes için burdayız..Hoş bazen kırılıp gidenler oluyor ama benım gibi inat edenler burada kalıyor :))))))
Mervecim san şimdiden kolay gelsin o zaman canım..Şimdiden ellerine sağlık....hayırlı iftarlar..

Neyse Esmacım sen sinirlenme artık..Bak Batu kızacak yoksa :)))) Deryanın bu yazdıklarımıza açıklaması varsa buyursun...Ben dinlemeye hazırım...
Yaşıtım mervecim biz samimi olan herkes için burdayız..Hoş bazen kırılıp gidenler oluyor ama benım gibi inat edenler burada kalıyor :))))))
Mervecim san şimdiden kolay gelsin o zaman canım..Şimdiden ellerine sağlık....hayırlı iftarlar..

bişey değil batuda annesi gibi aksi olacak diye korkuyorummmmmkaydirigubbakcemile3
evet deryayı bekleriz bizi mors edecek açıklamaları varsa

Bende tam hani Nasip ben nerdeyim diyecektim ki..güzel çiçeklerini gördüm affettim...
En başta ne demiştin ben hatırlayamadım bu deryanın bebek aldırma olayı için..Şimdi başlara dönmeyelim sen yine söyle :)))))))))))
Kız çıtırım şebnemim inşallah hamişsindir...benden küçükler bana kızmayın ama ben yaş sınırına göre Allahım nasip etsin diyorum...

yaşıt mıyız senle emel?sen kaç yıllık evlisin?ne kadardır istiyosun bebiş?

evet canım yaşıtız..bende 30 yaşındayım..2 yıl 2 aylık evliyim.Son bir yıldır bebek için uğraşıyoruz ama henüz kısmet olmadı..Doktora gittim tüm tetkikler yapıldı sorun eşimin sperm sayısı sınırda....Yalnız olmaz demedi 1 yıla tamamlayın gelin dedi. pzt randevum var.Benım düşüncem aşılama isteyeceğim..hikayem bu işte..Hayırlısı olsun hepimiz için...
Esma valla güldürdün beni:roflol: mors olacakmıyız bakalımkaydirigubbakcemile3

evet canım yaşıtız..bende 30 yaşındayım..2 yıl 2 aylık evliyim.Son bir yıldır bebek için uğraşıyoruz ama henüz kısmet olmadı..Doktora gittim tüm tetkikler yapıldı sorun eşimin sperm sayısı sınırda....Yalnız olmaz demedi 1 yıla tamamlayın gelin dedi. pzt randevum var.Benım düşüncem aşılama isteyeceğim..hikayem bu işte..Hayırlısı olsun hepimiz için...
Esma valla güldürdün beni:roflol: mors olacakmıyız bakalımkaydirigubbakcemile3

allah herkese tez zamanda nasip etsin inş..göbüşlerimiz bebişle dolsun allahım..bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine....

Buarada gülşende doktordan sonra eve geçmiş haberiniz olsun olumsuz bir durum yokmuş ayrintilari yarin anlatcaktir..

gülşenim iyimiş çok şükür bebiş belli oldumu acaba kızmı erkek mi geliyo hayırlısı inşallah.

evet canım biz farkederiz elbet birimizin gözünden kaçmaz. nerde diye sorarız. denemesi bedava bigün gelme hatta ben girip kk ya girip girmediğine bile bakarım. eğer giripte topiğimize uğramadğıını görürsem vay haline ona göre yani

:dance: yaşasın ben sizden oldum artık demekki...hepinizi çok seviyorum..cnlarım benim...:1hug:[/QUOTE]

evet buraya gelip bizi ziyaret eden sonra yine gelen dostumuz olmuştur. ama bizi ekip gitmek yok ona göre:eek:klava:

ben deryaya herzaman açık gittim kırılması önemli değil anlaması önemli emelciğim ama anlamıyooo ve artık bana ne samimi nede inandırıcı geliyo ben en son bunları söylüyorum artık küsermi beni bu sefer ne ilan eder bilmem çünkü bu aksiliğin ötesinde bişey oldu demi deryacığımmmüso

ben sustum bişi demiyorum . anlamayana davul zurna az anlayana sivrisinek saz.

bişey değil batuda annesi gibi aksi olacak diye korkuyorummmmmkaydirigubbakcemile3
evet deryayı bekleriz bizi mors edecek açıklamaları varsa

dost acı söyler. mor olursak mor da yakışır bize.

Bende tam hani Nasip ben nerdeyim diyecektim ki..güzel çiçeklerini gördüm affettim...
En başta ne demiştin ben hatırlayamadım bu deryanın bebek aldırma olayı için..Şimdi başlara dönmeyelim sen yine söyle :)))))))))))
Kız çıtırım şebnemim inşallah hamişsindir...benden küçükler bana kızmayın ama ben yaş sınırına göre Allahım nasip etsin diyorum...

inşallah hayatım ya inşallah. a.s.

X