Umudumuz Umut olsun

kızlar selammmmmmmmmmmm
ancak geldim eve
öğretmenlik için milli eğitime gittim üsküdar kadıköy arası mekik döşedim resmen belgeleri toparla filan
havada sıcak bide yerlerini bilmiyordum da yoruldummmmmmmmmm
oruçluyujm bide allahtan geldim ev serin rahatladımmmmmmmmm

geriye çok dönemedimde ama aslının hamiş olduğunu biliyorum tatlım hayırlısı olsun
allah kucağına versin hayırlısıyla bi yeğenimiz daha oldu süper darısı başımıza artık diğer hamiş adayları

kızlar selammmmmmmmmmmm
ancak geldim eve
öğretmenlik için milli eğitime gittim üsküdar kadıköy arası mekik döşedim resmen belgeleri toparla filan
havada sıcak bide yerlerini bilmiyordum da yoruldummmmmmmmmm
oruçluyujm bide allahtan geldim ev serin rahatladımmmmmmmmm

hoşgeldin hayatımmmmmm bende seni sormuştum az önce iyi adam lafının üstüne gelir derler

Sinem cim hoşgeldin örtmenim....bizim bir komşumuzun oğlu vardı öğretmenine öyle derdi.:))) İnşallah gönlüne göre biryere yerleşirsin...

hoşgeldin hayatımmmmmm bende seni sormuştum az önce iyi adam lafının üstüne gelir derler

o yüzden bende geldim zatenhihoyyyt batucum napıyo iyimi annesi
sen nasılsın tatlım

evet esma en genç annemiz şu an

evet ya bende daha büyük sanıyordum esmayı hayalımda 29 30 yaşında biri vardıhihoyyyt

Sinem cim hoşgeldin örtmenim....bizim bir komşumuzun oğlu vardı öğretmenine öyle derdi.:))) İnşallah gönlüne göre biryere yerleşirsin...

umarım canım
gerçi başvurduğum yerlerde pek açık olmuyor ama çok da uzağa gitmek istemedim
sen ne yapıyorsun

hoş geldin sinem nasılsın
iyiyim canım benim sen nasılsınhihoyyyt

öretmenim hoşgeldin. hadi kolay gelsin nerde öretmen olcan peki yani hangi okullarda düz mü meslek lisesimi lisemi ortaokulmu? hayırlısı olsun zuzucum.

cinim benim esmanın dediği gibi demekki cinmişin ki hınzır eskileri düşünmüsün. bazen oluyo anlamıyoruz. olur öyle şeyler.

aynı mesaj bidaha çıkmış da o yüzden bunu değiştirim bari dedim. eee millet nereye gittiniz uyumayın bakemmm

öretmenim hoşgeldin. hadi kolay gelsin nerde öretmen olcan peki yani hangi okullarda düz mü meslek lisesimi lisemi ortaokulmu? hayırlısı olsun zuzucum.

cinim benim esmanın dediği gibi demekki cinmişin ki hınzır eskileri düşünmüsün. bazen oluyo anlamıyoruz. olur öyle şeyler.

şebocum naber kıızzzz
valla bilmiyom nerde olcam onlar kadro olursa bu hafta içi haber vercekler artıkım
düz yamuk farketmez:)
olsunda

diğer kızlar nerde ya
ayşe pınar nasip
nazmiye merve nerdesiniiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

evet ya bende daha büyük sanıyordum esmayı hayalımda 29 30 yaşında biri vardıhihoyyyt

canım sen beni karıştırmışsınsırnaşık şey 30 olan benım birde merve2:lepi:

umarım canım
sen ne yapıyorsun

hayırlısı olsun canım...hem :CüvCüv: hamişken uzak yok çekilmez..bizler iyiyiz..hamile kalmayı bekliyoruz herzamanki gibikaydirigubbakcemile3

canım sen beni karıştırmışsınsırnaşık şey 30 olan benım birde merve2:lepi:

umarım canım
sen ne yapıyorsun

hayırlısı olsun canım...hem :CüvCüv: hamişken uzak yok çekilmez..bizler iyiyiz..hamile kalmayı bekliyoruz herzamanki gibikaydirigubbakcemile3

evet ya emelcim bugün bile çok yoruldum koştururken iftarı onbeş gözle bekliyomgamyoncuiremsu

şebocum naber kıızzzz
valla bilmiyom nerde olcam onlar kadro olursa bu hafta içi haber vercekler artıkım
düz yamuk farketmez:)
olsunda

nolsun zuzucum iyiyim uğraşıyoz işte bu zillilerle yine kayboldular bak. hadi hayırlısı bakalım olsunda diyosun ben herşeyleri öretirim. yürü be . bakarsın bizim bebişler bigün gelirler büyürler okula başlarlar sende bizim bebişlerin öretmeni olur bizim bebişlere torpil geçersin dimi kız? kaydirigubbakcemile5

X