Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Tamam tamam yok artık karamsarLık umutsuzLuk Herşey oLacağına varır herşeyin hayırLısı diyerekten yarınLara umutLa bakıcam boL boL hepimiz için dua edicem

çok güzel yazmışsın bak :)
bende hepimiz için dua ediyorum...
ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN :)

yani kendim hesapladım 35 günde görenler 21.günmüş ben 37 günde görüyorum hesaplarda 23. gün diyo son adet tarihim eylül 27 idi sizce denk gelmiş midir 2 kasımda olmam gerek 6 gün var sizinde 5 gün ateşe bakıyorum 36.6 3 gündür inşallah vardır

az kalmış maşallahh :) şu derece işine bende mi başlasam ama evde derece yok yahu... ne kadardır ki derece hiç bir fikrim yok :)

başla başla oflucum oyun gibi hergün ölçüp tablo hazırlamak...

derecede öyle pahalı değil 6 tl ye aldım ben..koltuk altı ölçeri ama dil altındanda kullanılıyor..dil altından kullanırsan daha iyi doğru sonuç verio...

canım yumurtlama zamanında yumurta akı gibi bir akıntı oluyo.. ordan anlayabilirsin... :)
umarım vardır...

eczaneden mi alıcam canım :) aslında güzel yani ama sabahın köründe kim kalkacak yaa :)

eczaneden mi alıcam canım :) aslında güzel yani ama sabahın köründe kim kalkacak yaa :)

canım çok erken kalkmana gerek yok ki..ama aynı saatlerde ölçmen gerekiyo..mesela hergün sabah 8 de kalkıp ölçüp tekrar uyuyabilirsin

topiğin hayırlı olsun oflu
inşallah kasım sen ve sen gibi isteyen herkese bebeğini getirir

batlarımız yakınmış canımm inşallah bebişin vardır...hayırlısı...

ateşinde iyi gidiyo ennn önemlisi adet günü..yükselmesi..hayırlısı bekleyip göreceğiz

canım çok erken kalkmana gerek yok ki..ama aynı saatlerde ölçmen gerekiyo..mesela hergün sabah 8 de kalkıp ölçüp tekrar uyuyabilirsin

8 iyiymiş.. bakalım derece alırsam kesin denicem :) hem zaman çabuk geçer.. derece aldığım zaman ayrıntılı anlatırsın bana nasıl yapacağımı dimi :)

selamlarrr,
kanbersiz düğün olmazmış
bende 2 gün sonra bu topiğin takipçisi olucam:)
bat 30 ekim. bebe yok yine. umutlar kasıma.....
bat 29 kasım olacak muhtemelen benim.
ateş topişi de buradaymış:)

sevgiler.....

selam canım hoşgeldin...
bebiş olmadığını nerden biliyosun ki...
belki de vardır... :)
evet bende başlıcam şu ateş ölçme işine..
şu regl dönemi bi bitsin de :)

8 iyiymiş.. bakalım derece alırsam kesin denicem :) hem zaman çabuk geçer.. derece aldığım zaman ayrıntılı anlatırsın bana nasıl yapacağımı dimi :)

tmam canım elimden geldiğince anlatırım..bende zorlanmıştım site ingilizce çeviri yapa yapa üye oldum
yaparız elbirliğince sen alda dereceyi...

selam canım hoşgeldin...
bebiş olmadığını nerden biliyosun ki...
belki de vardır... :)
evet bende başlıcam şu ateş ölçme işine..
şu regl dönemi bi bitsin de :)

yok canım ateşim düştü bir de hiç belirtim yok ben anlarım gebe olsam zaten. %99 yok. ama çıkmadık candan umut kesilmezmiş:)

ben kasımda 13. aya başlamış olucam denemelerde. burda 2-3 ay deneyip üzülenler gördüm geçmişin tamamını okuyamadım ama. boşuna üzülmesinler ben ilk aylarda kesin olur sanıyordum . 14. aydada olmazsa zaten tüp e geçicez...

tmam canım elimden geldiğince anlatırım..bende zorlanmıştım site ingilizce çeviri yapa yapa üye oldum
yaparız elbirliğince sen alda dereceyi...

tamam canım...
benim aslında ümidim yok bu ay da ama..
malesef prl yüksekliği var bende...
bu aydan sonra doktora gidicem...
öyle görünüyor...

neden bir sorun mu var ki...
önemli olan şimdi düşmesi değil ki... regl döneminde ateş birden yükselebiliyor..
inşallah vardır yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…