Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

selamlar benimde bata 5 gün var.. şu derece olayını bende denemek istiyorum... anlatmanız mümkün mü? nasıl anlayabilirim dereceyle hamileliği? bi de test alıp denesek çıkmaz mı 5 gün kala :26::26::26:

canım aşadaki linkten okuyarak öğrenirsin ama yarın vaktim olunca ben burdan da anlatırım sana.ama dereceyle hamilelik anlaşılmaz yumurtlama günü anlaşılır. ama ateş düşmez de ortalamanın üstünde devam ederse bir umut hamilesindir diye düşünürüz. kesin anlamak ateşle mümkün değil hamileliği.

test için erken 5 gün kala çıkmayabilir. ama bazen çıkıyor da....

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/392878-ates-olcme-yontemi-2626.html#post21487529

Son düzenleme:
selamlar benimde bata 5 gün var.. şu derece olayını bende denemek istiyorum... anlatmanız mümkün mü? nasıl anlayabilirim dereceyle hamileliği? bi de test alıp denesek çıkmaz mı 5 gün kala :26::26::26:

Bence test icin acele etme cikmayabilir
Adete 5 gun kala ogrenenler var tamam ama bazilari da adet gecikmesi olmadan ogrenemiyor
Ustelik simdi test yapsan, hamile bile olsan,negatif cikarsa cok uzulursun.
Ya da sonra ya erken yaptiysam diye aklna takilir dusunmek yorar seni
Bence hic dayanamiyorsan adete 1 ya da 2 gun kala yap canim

teşekkür ederim... ya ben çok sabırsızım valla... 2 gün önce gidip de kan testi bile yaptırdım, hemşire 1 hafta kala çıkmaz kesinlikle dedi.. yine de yaptırmak istedim.. negatif çıktı

5 gün var, hiçbri belirti de yok.. yumurtlama dönemlerime çok dikkat ettim ve o dönemlerde denedim.. inşaallah tutar hayırlısıyla... test yapmak için beklicem... inşaallah isteyen herkese kısa zamanda nasip olsun

günaydın herkese bayramımız kutlu olsuuun.ben geçen ay çook ümitlenmiştim hamileyim diye ama sonuç hayal kırıklığı oldu.zaten pek bir belirtim de yoktu.bu ay için karar aldım kendi kendime hiç ümitlenmiycem her değişimi belirti kabul etmiycem erken test yaomıycamm gibi...ama yumurtlama günümü geçeli 3 gün oldu göğüslerim şişti ve kasık ağrım var.sanki kararları alan ben değilmişim gibi yine ümitlendim içim kıpır kıpır.yaniii diyeceğim ne kadar da yok onu yapmıycam bunu yapmıycam falan desek de adet günü yaklaştıkça umutlanıyor insan elinde olmadan...Allah'ım şu mübarek cuma günü dualarımızı kabul et hepimize sağlıklı sıhatli bebişler nasip et..Amiiiiiiin:))

Merhabalar

kızlar ben ateş ölçme tablosunu yapamadım giridğim sayıyı kabul etmiyor nasıl girmek gerekiyor

Merhabalar

kızlar ben ateş ölçme tablosunu yapamadım giridğim sayıyı kabul etmiyor nasıl girmek gerekiyor

canım ben de bu ay ilk defa bu yöntemi kullanıyorum.sağ üstte charting settings kısmını tıkla Thermometer and Temperature Method bölümünden units kısmını celsius yap fahreneitta kaldıysa bizim dereceyi kabul etmez zaten celciusta ise başka bir sorun vardır.

canlaarr topiginiz hayırlı ugurlu olsun

Allahım hepinize tombiş tombiş bebekler nasip etsin

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr

benim son 4 gün adetime.... of geçse de anlasak (

artık listeye eklenebilirim. bugün adet oldum .
yani artık benim yeni bat ım öğretmenler günü 24 kasım.
ateş ölçmeye dr a yumurta takibine devam.......
bu ay allahım hepimizin göbeklerini bebeklerle doldurmamızı nasip etsin inşallah...

hayirlisi kardesim cok takmamakla alakali bence ins bu kasim ayi yuzumuz guler ben o duyguyu 2 senedir yasiyorum canim allah yardimiz olsun

Amin canım inşallah kasım bize uğurlu gelir.. artık fazlan takmayacağım bende ne test alıcam nede hamilelik belirtilerine bakıcam Rabbim yardımcımız olsun bu ay hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :2:

Ah canım benimmm :) sen geçen ay bide beni görseydin kasıklarım ve belim o kadar çok ağrıyordu ki kesin bebek var demiştim mide yanmaları bulantılar göğüs hassasiyeti , idrarda değişiklikler, mide bulantısı ve en sonuncusu 4 gün gecikmeli adet sonuç ne sıfır canım hiç düşünme hamile olucam diye biz kendimizi öyle iyi kandırıyoruz ki vücudumuzda buna inanıyor Rabbim yardımcın olsun canım bu ay kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah :)

Ah canım benimmm :) sen geçen ay bide beni görseydin kasıklarım ve belim o kadar çok ağrıyordu ki kesin bebek var demiştim mide yanmaları bulantılar göğüs hassasiyeti , idrarda değişiklikler, mide bulantısı ve en sonuncusu 4 gün gecikmeli adet sonuç ne sıfır canım hiç düşünme hamile olucam diye biz kendimizi öyle iyi kandırıyoruz ki vücudumuzda buna inanıyor Rabbim yardımcın olsun canım bu ay kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah :)

Amin canım inşallah kasım bize uğurlu gelir.. artık fazlan takmayacağım bende ne test alıcam nede hamilelik belirtilerine bakıcam Rabbim yardımcımız olsun bu ay hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :2:

aslinda bunlar elimizde deil ama kendi iyiligimiz icin sabirli olucaz allah ne derse o olur ne kadar kendimizi paralasakta olmaz iyisimi bari hayatin tadini cikarin allah kimsenin kucagini bos birakmasin ben 2 senedir mucadele ediyorum allah yardimcimiz olsun

herkeze hayirli cumalar allah dualarimizi kabul etsin insallah bugun nasilsiniz bakiyim kizlar benimde bat tam 7 gun var cok stresli ve gerginim aslinda hersey elimizde ama duygularimiza yenik dusuyoruz ama bu da tamamen bebek arzumuzdan kaynaklaniyor bu ay doktorum klomenle diaformin verdi insallah faydasini gorurum sizler gibi bende hamile olurum

ben 21 yasindayim daha umarim oyle bi sorun cikmaz zaten bu ayda olmazsam gidicm dr a en azindan icim rahat olur yardimlariniz icin tesk ederim arkadaslar

selam canlarım.. ben geldim..
napıyosunuzz... :)
HERKESİN CUMASI MUBAREK OLSUN...
El AÇmayı Unutmuyoruz... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…