Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ilk hamişimizi tebrik ediyorum kızlar..
bende bu gün doktora gittim biraz sıkıntılarım vardı onu konuştum.önceki gittiğim doktorlar beni çok korkutmuştu. kan pıhtılaşası var bende ilaç kullanıyorum sorunda bu.. neyse gitim doktora anlattım ilacını değiştirip devam edicez yolumuza gebelik olunca dedi gerisi Allah'a bağlı.. biraz rahatladım. bu gün 12. gün adetten sonraki. doktor hanım baktı ama yumurta görünmüyordu büyük ihtimalle dedi erken yumurtlama olmuştur. çünkü bu dönemler normalde yumurtlamanın olması gereken dönemlerdir. yumurta görünmüyor büyük ihtimalle erken yumurtladın dedi bende hep test ovulasyon testi yapıyordum. tam 2 adet döneminin ortası dönemlerinde filan yaptım o zamanda negatif çıkmıştı galiba erken yumurtluyorum ben. bakalım bidahaki aya belli olucak. tabi bu ay hamile değilsem bidahaki ay adetin 6. günü gidicem.. inşallah iyi şeyler olur...

canım sen kacgunde adet oluyorsun
döngunun uzunlugunu yazarmısın merak ettım

canım sen kacgunde adet oluyorsun
döngunun uzunlugunu yazarmısın merak ettım

canım son 3 adet aydaki adet tarihlerimi yazim sana.
3 eylül
9 ekim en sonuncu da 29 ekim..
ilk aralık 37 gün ikinci aralık 20 gün ilk defa böle oldu ama..
normalde 1-2 gün atar yada erken gelirdi

canım son 3 adet aydaki adet tarihlerimi yazim sana.
3 eylül
9 ekim en sonuncu da 29 ekim..
ilk aralık 37 gün ikinci aralık 20 gün ilk defa böle oldu ama..
normalde 1-2 gün atar yada erken gelirdi

bu seferde 20 gun olcak galıba erken yumurtladıgına göre
özel bısey kür falan yapıyormusun belkı oyuzden degısmıstır

hapsuuuu cum tebrikler...............................
KIZLAR BENDE HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. GUNUME DAHA 4 GUN VAR AMA TESADUF ESERİ BİRAZ ÖNCE KAN TAHLILINDE ÖGRENDIM HEMEN SIZE DUA ETTIM. DARISI DIGERLERİNN BAŞINA...........

KIZLAR BENDE HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. GUNUME DAHA 4 GUN VAR AMA TESADUF ESERİ BİRAZ ÖNCE KAN TAHLILINDE ÖGRENDIM HEMEN SIZE DUA ETTIM. DARISI DIGERLERİNN BAŞINA...........

canım sanada tebrikler degerın kac cıktı acaba kac haftalıksın dedıler degerı gorunce merak ettım ?

canım sanada tebrikler degerın kac cıktı acaba kac haftalıksın dedıler degerı gorunce merak ettım ?

26.13 çıktı ben gunume daha 4 gun kala gıttıgım ıçın haftalık degıl daha benım melegım 4 ya da 5 gunluk senın degerın kaç çıktı bebegın ne kadarlık

26.13 çıktı ben gunume daha 4 gun kala gıttıgım ıçın haftalık degıl daha benım melegım 4 ya da 5 gunluk senın degerın kaç çıktı bebegın ne kadarlık

canımya inşallah yukselir degerin dahda cok gun gectıkce benımde 3 gun gecti 501,29 cıktı bakalım yarn gostereceyım doktora :)

canım çok tebrik ederim... çok sevindim...
bizler içinde bol bol dua edin :)))

tebrik ederim eddacev.. Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah

kızlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz son tarhlerimi yazıyorum 16 temmuz 15 ağustos 11 eylül 10 ekim ve internette hesaplayıcıya göre 8 kasım yazıyor ayrıca baş dönmem ve göğüs ağrısı va sizce olabilirmi nezaman test yapmalıyım bugüün ayın onu

bu seferde 20 gun olcak galıba erken yumurtladıgına göre
özel bısey kür falan yapıyormusun belkı oyuzden degısmıstır

hayır canım kür filan hiç bişey yapmıyorum.. sadece ekim ayının başında adet olmam gereken tarihte üzücü bi olay yaşadım. kuzenimi kaybettim.. o yüzden o ayki adetim 7 gün geç geldi. bi sonraki de o adet tarihine göre 12 gün erken geldi.. doktor öyle demişti zaten büyük ihtimalle bu ay da erken olucaksın dedi tabi hamile değilsen dedi. çalışmalara devam ediyoruz bakalım..

kızlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz son tarhlerimi yazıyorum 16 temmuz 15 ağustos 11 eylül 10 ekim ve internette hesaplayıcıya göre 8 kasım yazıyor ayrıca baş dönmem ve göğüs ağrısı va sizce olabilirmi nezaman test yapmalıyım bugüün ayın onu

test yapsan çıkar bence....
istersen dene...
istersen yarın sabah ilk idrarla yap sen bilirsin yani..
ama varsa çıkar bence.

X