Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar ya çok alakasız olcak ama aranızda kahve falı bilen var mı :)))

ay cnm ben anlayan birine bi kaç defa baktırdım her baktırmamda pişman oldum. içim karardı. başıma bişiler gelcek sandım. korkular sardı. boşver öyle şeyleri:99:

ay cnm ben anlayan birine bi kaç defa baktırdım her baktırmamda pişman oldum. içim karardı. başıma bişiler gelcek sandım. korkular sardı. boşver öyle şeyleri:99:

ya kendimi arada kapatırım işte bilmiyorum ama bugün kapattığım falda gelin damat vardı sarmaş dolaş merak ettim internette arattırdım ama ne bileyim sanki bilen biri daha güzel yorumlar gibi geliyo :)

aynen bana da hep çocuğun olacak dediler ama olmadı....
boşverfin batıl inançları...
ya kendimi arada kapatırım işte bilmiyorum ama bugün kapattığım falda gelin damat vardı sarmaş dolaş merak ettim internette arattırdım ama ne bileyim sanki bilen biri daha güzel yorumlar gibi geliyo :)

fala inanma falsız kalmaaa :KK53:

kızlar benimde bat 19 eklermisiniz listenize.inşallh uğurlu geliceksiniz...hissediyorum:KK49::KK49:

aynen bana da hep çocuğun olacak dediler ama olmadı....
boşverfin batıl inançları...

fala inanma falsız kalmaaa :KK53:

zaten fala bakan kişi sizin en çok istediğiniz şeyi biliyorsa eğer;
onun olacağını söyler. ben de kendi evime çıkmayı bekliyorum. falıma bakan kişi bunu biliyor ya;
her falda "yakında evine çıkıcaksın" diyor. bebek istediğimi söyleseydim; "yakında bebeğin olucak" derdi eminim:KK37:

Son düzenleme:
kızlar benimde bat 19 eklermisiniz listenize.inşallh uğurlu geliceksiniz...hissediyorum:KK49::KK49:
ekledim canım..
inşallah uğurlu gelirsin sen de bize...
bebeğin gelir bu ay :))
zaten fala bakan kişi sizin en çok istediğiniz şeyi biliyorsa eğer onun olacağını söyler. ben de kendi evime çıkmayı bekliyorum. falıma bakan kişi bunu biliyor ya; her falda "yakında evine çıkıcaksın" diyor. bebek istediğimi söyleseydim. onu da söylerdi bana:KK37:

aynen öyle canım katılıyorum sana :KK1::KK1:

oflucumm merhaba hatırladınmı bilmiyorum ekim topiğinden :)
bu topikte seni görünce bende katılayım dedim
bat 15 kasım pek umudum yok ama bakalım belki uğurlu gelirsin:)

siyasi , dini, ideolojik konular konuşulmuyor sitede. küfür tartışma polemik yok. sitenin kuralları böyle. bence iyi de oluyor yoksa millet birbirini yiyiyor.

evt cnm böyle düşününce doğru. başka bir açıklaması olabileceği gelmişti aklıma. Umarım öyle değildir.,bi de şu memleket konuları da yasaklanmalı.millet gerçekten birbirini yiyor:KK22:

Kızlar ya batım 16 kasım.. yani bir hafta var.. bugün sabahtan beri sağ kasığımda arada sırada giren bi ağrı belimde de sanki bi ağrı, gögüslerimde dokununca bi acı noluyo biri bana ferahlatıcı bişi söylesin

kızlaar kan testimi aldım 501,29 cıktı darısı tum ısteyenlerınbasına inşallah:nazar:

Kızlar ya batım 16 kasım.. yani bir hafta var.. bugün sabahtan beri sağ kasığımda arada sırada giren bi ağrı belimde de sanki bi ağrı, gögüslerimde dokununca bi acı noluyo biri bana ferahlatıcı bişi söylesin

canım o dedıklerın bende de oldu ama farklı olan soyle bırsey oldu bende meme ucumda acı hıssetım. kısa sureli ama

hapsuu cum hayırlı uğurlu olsun inşallah. darısı kısa zamanda bizlere olsun. eşine nasıl söyliceksin??

ilk hamişimizi tebrik ediyorum kızlar..
bende bu gün doktora gittim biraz sıkıntılarım vardı onu konuştum.önceki gittiğim doktorlar beni çok korkutmuştu. kan pıhtılaşası var bende ilaç kullanıyorum sorunda bu.. neyse gitim doktora anlattım ilacını değiştirip devam edicez yolumuza gebelik olunca dedi gerisi Allah'a bağlı.. biraz rahatladım. bu gün 12. gün adetten sonraki. doktor hanım baktı ama yumurta görünmüyordu büyük ihtimalle dedi erken yumurtlama olmuştur. çünkü bu dönemler normalde yumurtlamanın olması gereken dönemlerdir. yumurta görünmüyor büyük ihtimalle erken yumurtladın dedi bende hep test ovulasyon testi yapıyordum. tam 2 adet döneminin ortası dönemlerinde filan yaptım o zamanda negatif çıkmıştı galiba erken yumurtluyorum ben. bakalım bidahaki aya belli olucak. tabi bu ay hamile değilsem bidahaki ay adetin 6. günü gidicem.. inşallah iyi şeyler olur...

X