Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar merhaba bayram tatilimiz bugün bitti ve evimize döndük.
bundan böyle sık sık aranızdayım gene.
geçmişi okuyamadım hamilelerimiz var mı..
oflucum hamişlerimiz var mı..

nasılsınız kızlarrrrrrrr..:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

listenizin ilk başında ben vardım ama açılışı güzel yapamadımmmmmmmm...

aralık ayı başlığımız olursa oradayım..ancak şimdi sizinleyim..güzel haberlerinizi almak güzel paylaşımlar yapmak için:KK54::KK54::KK54::KK54:

yeni batım 6 aralık oflucummmmm....ovulasyonum erken olursa değiştiririm..

tamam canım nasıl istersen :) en yakın seninki artık bekleme sürecindesin sanırım :) inş iilk hayırlı haberi senden alırız... :)

meraba kızlar benide ekleyin diyicemde benimki biraz karışık normalde 2sinde 4dünde falan oluyorum ayın ama bu ay 28inde lekeler başlamıştı ama yine adet yogunlugum ayın2de oldu şimdi sizce batımı 2 aralıkmı diyeyim yoksa 28 kasımmı yardıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

meraba kızlar benide ekleyin diyicemde benimki biraz karışık normalde 2sinde 4dünde falan oluyorum ayın ama bu ay 28inde lekeler başlamıştı ama yine adet yogunlugum ayın2de oldu şimdi sizce batımı 2 aralıkmı diyeyim yoksa 28 kasımmı yardıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

Bence 2 Aralık olmalı cnm

hapsuuu benide eklermisin cnm umarım ugurlu gelir bu topik benim bat. 15 kasım.. inş olmam

ofluuuuuuu benide eklerm,sin 15 kasım ben ekim topiğindeydim hapsu demişim pardon ...

iyi akşamlar arkadaşlar.. yarın öğlen doktorda randevum var.. sorucam ve açıklık getirmesini istediğim bissürü soru ve sorun..
Hele bi gidip gelim gerek doktor hakkında gerek sorular hakkında söyleyecekleri hakkında memnun kalırsam sizleri de bilgilendiririm.

mrb deryalcin bende bu ay ates olçmeyi denemek istiyorumda bu işlem nasıl uygulanıyor detaylı bi ekilde bana anlatabilirmisin bu arada ateş ölçmek için nasıl bi derece kullanılıyor

canım eczanede satılan dijital termometreler var onlardan al.çok pahalı değil.hergün aynı saatte sabah erken ateşini dil altından ölç.ben 7:30 da ölçüyorum mesela daha erken ölçenler de var.adetinin ilk gününden başla ölçmeye.yumurtlama gününü de belirleyebiliyorsun.gebelik bölümünde ateş ölçme topiği var ordaki arkadaşlar yorumluyorlar ateşleri.bir de my fertility friends diye yabancı bir site var oraya üye olup hergün ateşini kaydediyorsun.site otomatik tablonu oluşturuyor.umarım işine yarar.güzel haberlerini alırız.

kızlar benıde eklermısınız 15 kasım salı gunu adet olmam gerekıyor bende erkendogum yaparak bebegımı kaynettıkten sonra bu ayın 16 sında tam 3 ay bıtıcek rabbım ınsallah uzuntume bır son verır

canım adet günümüz aynı ayın 15i
inş ikimizde muradımıza kavuşuruz
herhangi yaşadığın bi belirti varmı?
ben bu ayı iyi değerlendirdim fakat henüz bi belirtim yok ancak kızlar her zamanki gibi beslendiğim halde acayip şişkinlik var bende midem fırladı gidiyor.
bu belirti olabilirmi???:KK9::KK9::KK9:

kızlar yok mu hiç bebiş haberi yaaa?benim de adet bugün olmalı bakalım tutacak mı yokssa yine mi vuslat görücez.

Hapsu cnm ateş tablon cok guZel hamile gibi gözüküyorsun ins hamilesindir benim bu aydan hic umudum yok 14-15-17 de 3 gün iliski oldu ovulasyon zamanı ilk kez adet olmayı bekliyorum :KK43:

kızlar ya bu ateş ölçerek nasıl hamile olduğunu anlıyosun bana bi anlatır mısınız?ayrıca 36,7 falan yazıyo derece okadarını nasıl gösteriyo anlamadım

X