Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

üzülme benimkisi de düzensiz 2-3 gün gecikiyor stres etkiler. ben bi hap atsam o bile geciktiriyor. kaç aydır deniyosun ne zamandır evlisin canım?

canım benım geckmyo erken oluyorum 6aydr evlym 3.ayımz bebek ıcın sen pekı

İyi geceler canım geç döllenme ise çıkmaz daha adetin gecikmesinden 7 gün sonra yapılması uygun ama bizim insanımız da merak olduğu için erkenden yapıyor bekle bakalım ama çok merak ediyorsan kan da baktır canım

tedaviye başlıcaktım o yüzden dört gözle bekliodum ama gelmedi belki doğal yoldan olmuştur die ümitlendim işte.en iyisi biraz daha beklemek.sağol bilgilendirdiğin için :KK16:

tedaviye başlıcaktım o yüzden dört gözle bekliodum ama gelmedi belki doğal yoldan olmuştur die ümitlendim işte.en iyisi biraz daha beklemek.sağol bilgilendirdiğin için :KK16:

ne gerekiyorsa yapmalısın canım Allah dert vermiş dermanını da verir. bizde deneyeceğiz baktık bi yıl içinde olmadı ne gerekirse yapacağız allah yeter ki huzur versin bize. Ben kulaktan dolma hiç bişeye kanmam hemen araştırmasını yaparım canım. sen bekle bakalım olmazsa bayram bitince eğer hala adet olmazsan kan testi yaptır kurtul beklemekten

Kızlar merhaba,
Beni de alın aranıza... 9 aydır deniyorum... mayıs ayında 10 haftalık kaybettim bebeğimi.
Eylül ayında da kimyasal gebelik dedikleri şey geldi başıma. Ve yine denemeye devam. Bakalım neler bekliyor bundan sonraki aylarda bizleri.
Allah hepimize hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder.
Benim bat da 13 kasım, lütfen listeye beni de ekleyin, birbirimize destek olalım beklerken... Hepinizi öpüyoırum çok:KK16:

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
0fLu:..................// 25 Kasım //
didem61................ //28 kasımmm..
benide alın bu listeye kızlar.bat 28 kasım..

Son düzenleme:
şoyle bısey var ben ates olcmuyodm 2haftadr olcuyorum 37.2 olmuştu snrakı gun 36.5 oldu sonra tekrar yukseldı

bu şekilde yorum yapmamız imkansız.her sanah 6-8 arası düzenli ve hergün aynı saate ölçmen lazım 3 saat kesintisiz uykudan sonra. hiç bir anlam ifade etmez bu şekilde ateşin malesef.

ayrıca kızlar yok üşüyorum yok şöyle yok böyle burnum kaşındı uykum geldi ......vb. gibi belirtiler aramayın derim. adet geciksin sonra umutlanın. bu tür belirtiler genelde psikolojiktir. 13. ayı doldurmuş birisi olarak söylüyorum bende zamanında bu tür şeylerle çok umutlanıp hayal kırıklığı yaşadım . anladım ki hiç bir belirti önemli değil adet geçene kadar. çok ama çok farklı bişey hissederseniz o zaman zaten anlarsınız gebe olduğunuzu...

Son düzenleme:
kızlar benim bat yarındı ateş ölçüyorum bugün çok düştü ateşim kırmızılar yolda anlayacağın ız.maalesef benden güzel haberler gelmeyecek bu ay.artık aralığa kaldı umudum:KK43:(adet olunca yeni batımı söylerim.umarım sizlerden güzel haberler alırız...

kızlar merhaba bayram nedenıyle uzun sure yazamadım. hamiş olanlar var mı umudu aralık ayına kalanlar var mı

bu şekilde yorum yapmamız imkansız.her sanah 6-8 arası düzenli ve hergün aynı saate ölçmen lazım 3 saat kesintisiz uykudan sonra. hiç bir anlam ifade etmez bu şekilde ateşin malesef.

ayrıca kızlar yok üşüyorum yok şöyle yok böyle burnum kaşındı uykum geldi ......vb. gibi belirtiler aramayın derim. adet geciksin sonra umutlanın. bu tür belirtiler genelde psikolojiktir. 13. ayı doldurmuş birisi olarak söylüyorum bende zamanında bu tür şeylerle çok umutlanıp hayal kırıklığı yaşadım . anladım ki hiç bir belirti önemli değil adet geçene kadar. çok ama çok farklı bişey hissederseniz o zaman zaten anlarsınız gebe olduğunuzu...

üşüdüğümü ben söyledim üşümek ne kelime donuyorum yani, bunu da hamilelik belirtileri arasında gösterdiklerinden bi haber söyledim bir arkadaşımızda bu da hamilelik belirtisi dedi. sonuç olarak o psikolojik olarak yaşanan belirtileri ben önceki aylarda yaşadım ve psikolojik olduğunu gördüğüm için o psikolojiye girmedim ben girmem de. hem hamile olanların ateşi yükselirmiş o zaman yanıyorum filan derdim ama aksini söylüyorum çünkü gerçekten donuyorum. hamile olursamda şans çünkü o yumurtlama günlerinde değerlendiremedik eşim şehir dışındaydı yani umudum yok sadece Allah a kalmış yani.

kızlar benim bat yarındı ateş ölçüyorum bugün çok düştü ateşim kırmızılar yolda anlayacağın ız.maalesef benden güzel haberler gelmeyecek bu ay.artık aralığa kaldı umudum:KK43:(adet olunca yeni batımı söylerim.umarım sizlerden güzel haberler alırız...

sen ateşini beyninde düşürmüşsündür belki canım ne de olsa düşüncelerimize çok yansıyo. üzülme derim bekle canım :)

Merhaba hanimlar bende umudumuz ekim ayi topigindenim.
Ins sizde guzel haberler alirsiniz bu ay. Ama sunu demden gecemicem suan 6 haftalik hamileyim ve ne bulanti
ne gogus sisligi ne bas donmesi ne batma agri sanci hicbirsey yok birtek ayakta cok durunca belim agriyor birde halsizlik yani belirti hakikaten aramayin. hic olmayadabiliyormus. ben keseyi duydum kalp atislarinida Sali gorucem ins.

Ins sizde guzel haberler alirsiniz bu ay. Ama sunu demden gecemicem suan 6 haftalik hamileyim ve ne bulanti
ne gogus sisligi ne bas donmesi ne batma agri sanci hicbirsey yok birtek ayakta cok durunca belim agriyor birde halsizlik yani belirti hakikaten aramayin. hic olmayadabiliyormus. ben keseyi duydum kalp atislarinida Sali gorucem ins.

aa süper canım... sağlıkla eline alırsın inşaallah.. maşallah!!!

slm kızlar benim kırmızılar geldi malesef cok cnm sıkıldı ama sağlık olsun yapcak bişey yok Allahımın takdiri ilahisi
benım bat oldu 5 aralık kızlar eşimi şimdi arı sütü poleni keçiboynuzu tarçın ve çörekotu almaya yolladım
sizden ricam arı sütü tarcın bal karışımını nasıl ne zaman başlancak ve ne kdr devam etcem bilgi verirmisiniz
kalbim sizle umarım sizin kırmızılar gelmez

hayırlı olsun hamileliğin canım :) bende ilk belirtinin her zaman adet gecikmesi olduğunu biliyorum. daha önceki ay ve ondan önceki ay kesin dedim hamileyim çünkü biri başım ağrıyo hamile miyim dediğinde benimde otomatikman başım ağrıyordu çünkü belirti buysa o zaman benim de başım ağrımalı diye bilinç altıma oynuyodum. çok şükür geçti o aylar şimdi sadece öylesine bekliyorum günümü bi kaç gün gecikirsede adetim hemen hamileyim triplerine girmeyeceğim çünkü bi kaç gün oynuyo benim bekleyeceğim tabi test de yapacağım gecikmeye rağmen. Allah tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin inşAllah çocuksuz olmak da zor insan evlenince bekliyor özellikle biz bayanlar

mrb deryalcin bende bu ay ates olçmeyi denemek istiyorumda bu işlem nasıl uygulanıyor detaylı bi ekilde bana anlatabilirmisin bu arada ateş ölçmek için nasıl bi derece kullanılıyor

X