Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bende donuyorum elim ayağım dondu bacağım ağrıyo bırrrrrrrrrrrrrrr :)

arkadaşlar ben de hamileyim başlığında yakı ile hamile kalmak diye bi topik var isterseniz siz de bi okuyun benim ilgimi çekti yakı ile hamile kalanlar olmuş sölediklerine göre denemeye değer aslında bi zararı da yoktur herhalde :44:

pınarcım ateşin yüksek oldugu için donuyosun grip olacak olmayasın canım benim hep öle olur

pınarı bilmiyorum ama değil grip belirtisi bile yok vücudum dondu kaç gündür. evin ısısı nı yükseltiyorum ha bire ama yok üşüyorum hala

canım bendede grıp belırtısı yok gundz ıyıym aksam donuyorum keşke hamış olsam

o zaman sizi umutlandırmayayım ama be böle bişey okudum bi topikte bayan hamileydi ama belirtilerini sayarken söle yazmıstı işyerinde herkes gömlekle gezerken ben hırkayla geziyorum cok üşüyorum. belki sizde de böle bi belirti olmustur inşallah vardır bebişş

Hayırlısı artık inşAllah diyelim Allah tüm isteyenlere versin belkide üşüttük ama grip vb bişey olmayacak ama üşütmüş olacağız hamile olmadığımızda :)

ay ıns canım ya oyldr

doktora görünme şansın varsa bence doktora görünmelisin canım....
inşallah gerek kalmadan gelir bebkkk

malesef burada hiç şansım yok artık türkiyeye geldiğimiz zaman oda en erken ocak şubat gibi gelebilecekmişiz allaha bıraktım işimizi

herkese iyi bayramar diliyorum.. aynı zamanda iyi gecelr.. şöyle bi baktım geçmişe de henüz iyi haber veren yok.. hayırlısı olsun hepimizin hakkında. Allah kucaklarımızı biran önce doldursun inşallahhh:))

sizede iyi bayramlaar ...amin allah isteyen hayalini kuran herkese her kadına o mukemmel duyguyu yaşatsın

iyi geceler bayanlar,tm konunun üstüne denk geldim.benimde dün adet günümdü.sabah idrar testi yaptım ama negatif çıktı.doğru mudur?erken yapmış olabilir miyim acaba?birde ben kan sulandırıcı hap kullanıyorum.gelmesi gerekmiomu aslında????

İyi geceler canım geç döllenme ise çıkmaz daha adetin gecikmesinden 7 gün sonra yapılması uygun ama bizim insanımız da merak olduğu için erkenden yapıyor bekle bakalım ama çok merak ediyorsan kan da baktır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…