Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

öncelkler byramn müberk olsun cnm.
şu beklemeler olmasa herşy güzlde beklemk zor. işnlh kırmızılr gelmez mutlu olrsun cnm kendini çok kaptrma ama snra üzülüyo insan hyrlı habrler almayı nasip eylesin yüce RABBİM...

merhabalar, bende aranıza yeni katılıyorum.
2.5 yıldır evliyim, bir yılı aşkın senedir deniyoruz ama bebiş gelmiyor.
umutla bekliyoruz

sıkmamaya çalışıyorum canım sağol :)

inşallah gelmez o zaman :) test yapmadın mı...
yarın sabah ilk idrarla test yapsana :)
silik de olsa çıkar bence

bu sabah yaptım tertemiz tek çizgi çıktı yarın sabaha kdr temiz atlatsam yapcam zaten dayanamam

merhabalar, bende aranıza yeni katılıyorum.
2.5 yıldır evliyim, bir yılı aşkın senedir deniyoruz ama bebiş gelmiyor.
umutla bekliyoruz
merhaba canım hoşgeldin...
doktora gittiniz mi peki..
inşallah bir sorun yoktur...??
umarım bu ay gelir bebişin....
bu sabah yaptım tertemiz tek çizgi çıktı yarın sabaha kdr temiz atlatsam yapcam zaten dayanamam

hadi bakalım inşallah hayırlı haber ver bize :)

evet senin gibiyim hadi dertleşelim:)

bu ay adetim okadar düzensizki bat tarihimi bilemiyorum. geçtiğimiz ay 2 ekimde adet oldum ve 28ekim gecesi çok hafif lekeler başladı 29u 30 u 31 indede hafif lekeler oldu 1kasımdabiraz arttı 2 kasımda tam adet oldum 3de ve 4ündede normal yogun kanamam oldu sonra 5 de ve 6 sında hiç bişe olmadı herlde dedim adetim bitti dün yani 7 sinde ve bugun de lekeler devam ediyor acaba hamilemiyim dedim dün test yaptım negatif çıktı (çünkü zaten bu ay hamilelik blirtilerim çoktu diye kesin hamileyim demiştim hatta bir önceki ayda erken düşük yaptıgımı zannetmiştim tabi yurtdışında yaşadıgım için bu tür işler çok zor burda ögrenemedim net olarak o düşükmüydü neydi diye ) evet çok karışık anlattım galıba umarım sizinde benim gibi kafanız kaışmamıştır bu nedenledirki ben bat tarihimi artık bilmiyorum artık kasım sonu aralık başı gibi bat olarak düşünücem mecburen

bende iyiyim cnm rize deyim perşembe günü yolculuk vr morller mozuk annemden ayrılcam
ayy hadi işnlh hapsuu verir ii habrleri yhaa sevndirir bizi. bizlerede moral olur :)

saol cnm :) nasılsın ?

Hapsuu ayağını sürsün ve hamiş olsun ve sonra hepimiz hamiş kalalım . Yeni yıla süper bir şekilde girelimmmmm

sğl cnm seninde bayramın mübarek olsun .ya evet heray umut etmicem bu ay diyorum sonuna doğru dayanamıyor işte insan hepimize nasip etsin inşaallah cnm

doktora görünme şansın varsa bence doktora görünmelisin canım....
inşallah gerek kalmadan gelir bebkkk

canım batlarımız hemen hemen aynı çalışmaları sıkı tutmak lazım kocişinle biran önce düzelt canım aranı... inşallah herkesin göbüşüne bebişi tez zamanda konar şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine...

merhaba canım hoşgeldin...
doktora gittiniz mi peki..
inşallah bir sorun yoktur...??
umarım bu ay gelir bebişin....

hadi bakalım inşallah hayırlı haber ver bize :)

İstanbuldaki en iyi doktorlara gittim, tüm tahlillerin ultrasonları bilimum testlerin sonuçları normal. eşimin de herşeyi normal ama hala gelmiyor
aslında bu ay çok umutluydum ama bugün gün ortasında açık pembe renkli kanamam geldi. yerleşme kanaması ile ilgili birşeyler okudum ama kendimi umutlandırmak istemiyorum. eşime de söylemedim henüz

inşallah canım :)
ayrılıkları hiç sevmiyorum bende

bat ne zaman ?

bende 29 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim 1 yıldır bebek deniyoruz gelmiyor bir türlü bu arada pcom var diyabetim var ama doktor bişeyin yok kendiliğinden olur dedi

bilmiyorum şimdi dışarı çıktı...
gelirse bakıcaz artık :))
umarım canım inşallah gelir bebeklerimizz inşalllahh....
demekki zamanı var canım... hayırlısıyla
geliir inşallah bu ay...
tam bişey olmadan eşine bişey söyleme onlar daha çok üzülüyorlar...
bende 29 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim 1 yıldır bebek deniyoruz gelmiyor bir türlü bu arada pcom var diyabetim var ama doktor bişeyin yok kendiliğinden olur dedi
canım tedavi olman gerkiyorsa tedavini aksatma bence...
inşallah gerek kalmadan gelir meleğin...

arkadaşlar bi yarım saat kadar işim var :))
boş bırakmayın burayı sohbete devam...
geldiğimde burda olursanız devam ederiz...
ama inşallah şu bayramın son gecesi hürmetine RAbbim İsteyen
herkese hayırlı evlatlar nasip etsin diyorum....
RABBİM HEP BİRBİRİNİZE DUA EDİN DER...
O DUA DAHA MAKBUL OLURMUŞ....
dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden...

Herşeyde bir hayır vardır deyip bekliyoruz.. En son gittiğim doktor Ocak ayına kadar süre verdi. Ocağa kadar hamiş kalamazsam tedaviye başlamam gerekecek. Psikolojik açıdan çok dirençsizim aslında bu aşamaları hiç yaşamak istemiyorum ama elden gelen birşey yok.

selamlar iyi geceler,
bende durumumu hatırlatayım bari ..
3 ay sonra evleneli 2 yıl olcak. 1 senedir olmuyor bizimde. bu 13. ay....
benim tek tüpüm tıkalı çıktı. enfeksiyonum var tedavi oldum ama geçiremedim. bu ay iğne de oldum bakalım geçecek mi!!
eşimin spermleri de pek iyi değil ya sınırda çıkıyor yada biraz düşük. takviye yapıyoruz. bende gelecek ay klomen başlıcam. bakalım hayırlısı....

Son düzenleme:
selam kızlan benım atesm bıkacgundr 36.7 36.8 bugun bat gunum ve atesm 36.7 sızce nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…