Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

SlM kizlar netim yok hala gelemiyorum cok ozledim muhabbetinizi.herkese iyi bayramlar benim bu aydan hic umudum yok esım sehir dısına gitti sonra geldi grip oldu ve Bayram oldu biz sadece 11-14-15 de birlikte olduk bide bugun yapAbilirsek 17. Gün denemiş olcaz hic düzenli olmadı gecen ay 9 gün gecikmişti reglim bu ayda kesin ovulasyon günlerimde farklilasmistir ..zaten içindede bu ayda olmadı diyor etrafında herkes hamile özelliklede dün iki arkadasım 2. Bebeklerine hamileymis ve istemiyerek olmuş bende istiyorum her ay fos çıkıyor:KK43:

merhaba arkadaşım. benimde eşim yarın memlekete gidiyor. :KK14: tamda yumurtlama gününde orada yani artık bugün ve gelince (10 gün sonra) yapıcaz. umudum yok ama olsun belki o zamanlar tutar. :KK31:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım. benimde eşim yarın memlekete gidiyor. :KK25: tamda yumurtlama gününde orada yani artık bugün ve gelince (10 gün sonra) yapıcaz. umudum yok ama olsun belki o zamanlar tutar. :KK31:
. V. Kısmet cnm bu ay düzenli olcak dedim ama olmadı umarım umutsuz olduğumuz bu ay geliverir bebisimiz:)nezormus hamile kalmak bu ay benim denemede 4. Ayım.. İlk Ağustos'ta denedik oZaman ramazandi oruç tutuyorduk düzenli olmadı Eylül'de idrar yolu enfeksiyonu oldum düzenli yapamadık Ekim'de idrar yolum baya kötüydü birsuru ilaç kullandım o ayda ilaç yüzünden olmadı diyorum bu ayda esım evde yoktu geldiginde grip oldu şimdide Bayram:) düzenli yapamadık gitti:KK43: bakalım gecen ay birsuru belirti yasadım Yada öyle sandim cok uzuldum kan testi falan yaptırdım nerdeyse hergün idrar testi yaptım baya uzuldum bu ay ondan cok düşünmüyorum bakalım reglime 2 hafta var:KK43:Geçmez günler

. V. Kısmet cnm bu ay düzenli olcak dedim ama olmadı umarım umutsuz olduğumuz bu ay geliverir bebisimiz:)nezormus hamile kalmak bu ay benim denemede 4. Ayım.. İlk Ağustos'ta denedik oZaman ramazandi oruç tutuyorduk düzenli olmadı Eylül'de idrar yolu enfeksiyonu oldum düzenli yapamadık Ekim'de idrar yolum baya kötüydü birsuru ilaç kullandım o ayda ilaç yüzünden olmadı diyorum bu ayda esım evde yoktu geldiginde grip oldu şimdide Bayram:) düzenli yapamadık gitti:KK43: bakalım gecen ay birsuru belirti yasadım Yada öyle sandim cok uzuldum kan testi falan yaptırdım nerdeyse hergün idrar testi yaptım baya uzuldum bu ay ondan cok düşünmüyorum bakalım reglime 2 hafta var:KK43:Geçmez günler

geçmiş olsun canım. bizde ağustosta başlamıştık İnşallah bu ay beraber hamiş oluruz. :KK16:

Benim o zaman umudum bile kalmamış :KK70: yumurtlama günlerinin hiç birinde eşim yanımda yoktu şehir dışındaydı yani olursa bi bebek bu ay bi mucize olacak kızlar Allah isterse tabi :KK70:DDDDDDDDDD

mrb canım bende aynı sekelde 3 yıllık evliyim 4 ay once bende kürtaj oldum boş gebelik yüsünden sıkmamamız gerekiyo canlarımızı bu arada herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun iyi bayramlar umarım bayram sonu mutlu bebek haberleri almak dilegiylee:KK49::KK49::KK49:[/QUOT senin boş gebel,ik nekadardı ne zamandır istiyorsunuzz ben bu ay klomene başladım

ben klomen tedavisi gördüm hamıle kalmadan önce 3 ay faydası olmadı sonra kendim hamile kaldım simdide 6 ay bekleyin dedisubatta gidcez dokdoraaa
4 aay oldu kürtaş olalaı 3 yılsdırda bebek istiyorummmmişallah bum ayyy olurrr:KK49::KK49::KK49:

ben klomen tedavisi gördüm hamıle kalmadan önce 3 ay faydası olmadı sonra kendim hamile kaldım simdide 6 ay bekleyin dedisubatta gidcez dokdoraaa
4 aay oldu kürtaş olalaı 3 yılsdırda bebek istiyorummmmişallah bum ayyy olurrr:KK49::KK49::KK49:

İnşallah canım bi bebeğin olur seninde herkes gibi tüm isteyenlere versin Allah

kızlarrr bayramdan dolayı yazamıyorum pek ankaradaayım hala..yarın evimde olacağım inşalalh aranızda da olacağım yeniden..
batı gelenler geçenler güzel haber verenler var mı??
hapsu canım ateşin çok güzel gidiyordu inşallahhta öyle devam eder..güzel haber bekliyorum senden:emir_bebek::emir_bebek:
hepinizi öpüyorum..:KK19:

hapsucugum nasılsın canım hadi artık hayırlı haberlerini bekliyoruz bende senin kadar heycanlanıyorum bir an once test yap bence hayırlı haberin, alalım içime sanki bebeş varmış gibi geliyorrrr:KK1::KK1::KK1:

hapsucugum nasılsın canım hadi artık hayırlı haberlerini bekliyoruz bende senin kadar heycanlanıyorum bir an once test yap bence hayırlı haberin, alalım içime sanki bebeş varmış gibi geliyorrrr:KK1::KK1::KK1:

ay ağzından bal damlıyo guzelim inşallah dediğin gibi bebişim benimledir tabi isteyen herkes bebişine kavusur umarım bu ay ofluu nun topiği şans getirir hepimize.

buarada kızlar ates tablom sımdılık boyle 37c206 Ovulation charts on FertilityFriend.com

slm kızlar iyi bayramlar herkese bu ayda olmadı:18::18: umudum aralık ayı artık bat 8 aralık eklerseniz sevinirim

hapşu senin batın bugündü bi test alıp yapsana nöbetçi eczaneden ben de senin sonucunu çook merak ediyorum inşallah bebiş seninledir ama bana seninle gibi geliyor zaten :KK1:

hapşu senin batın bugündü bi test alıp yapsana nöbetçi eczaneden ben de senin sonucunu çook merak ediyorum inşallah bebiş seninledir ama bana seninle gibi geliyor zaten :KK1:

canım yaa daha erken idrar testı için. bende sabırsızlanıyorum ama su yarını da bır atlatayım da gercı ben cumartesı yapmayı dusunuyorum testı ama dayanamayıp perşembe gunu yaparım :) gercı negatıf cıkma olasılıgı var bır sure gecmesı lazım idrarda bellı olması ıcın ama kısmet belkı silik de olsa ıkıncı cızgıyı görürüm tabii hamileysem.

kızlarr nerelerdesiniz yahu :))
benim çalışmalar devam ediyor...
ama şu bat eklemeyi daha sonra yaparım...
batı geçenler lütfen haber versin.... :))

kızlarr nerelerdesiniz yahu :))
benim çalışmalar devam ediyor...
ama şu bat eklemeyi daha sonra yaparım...
batı geçenler lütfen haber versin.... :))

benım bu topıkten yenı haberım oldu:)))
benıde ekle bat 30 kasım
calısmaya basladık

hoşgeldin canım...
hadi bakalım kolay gelsin :KK4:
tabiki eklerim :)

evet kocişleri böyle cekıstırcez
benım bat sımdılık böle kalsın ovulasyon testınden sonra degısırse sölerım duzeltırsın canım

az erkene gelse keske:KK1::KK1:

// KASIM AYI LİSTESİ //

aysunayy:................................ // 1 Kasım //
jour:....................................... // 1 KAsım //
yasib2538:.............................. // 3 Kasım //
rumuzyok:............................... // 4 Kasım //
aklima:................................... // 4 Kasım //
ladybugg:............................... // 4 Kasım //
nickiminkenarı:........................ // 5 Kasım //
basakss:............................... // 6 Kasım //
nermin_35:............................ // 7 Kasım //
tutuhak:............................... // 8 Kasım //
Hapsuu:............................... // 9 Kasım //
pdr55:................................. // 10 KAsım //
ggmin:................................. // 10 Kasım //
aysenur2009:....................... // 10 KAsım //
skaya2006:.......................... // 10 Kasım //
findikkentli:.......................... // 10 KAsım //
deryalçın:........................... // 10 Kasım //
sinhus:............................. // 11 Kasım //
gulisay:............................ // 12 Kasım //
edirne:............................. // 12 Kasım //
SDFCLB:.......................... // 13 Kasım //
eddacev:........................ // 14 Kasım //
ssuperisii:....................... // 15 KAsım //
parpalm:........................ // 15 Kasım //
pptya87:....................... // 15 Kasım //
UmutSunuz:................... // 16 Kasım //
Hkbinici:........................ // 16 Kasım //
sub:............................ // 16 Kasım //
sehvar:........................... // 16 Kasım //
04nesli06:................... ......// 17 KAsım //
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
arber:.................................// 18 Kasım //
NeWarch:........................... // 19 KAsım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
msg38:..............................// 20 Kasım //
maths:................................. // 20 Kasım //
minelcetin:.......................... // 22 Kasım //
naz8:................................. // 22 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:.................... // 23 Kasım //
yokh:.................... // 24 Kasım //
mltm2602:................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
ciciminik:......................// 25 KAsım //
0fLu:.......................// 25 Kasım //
cebra:..................... // 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
ddeerryya:............. // 28 Kasım //
belinaysu:.............. // 28 Kasım //
Fromrose76:............... // 28 Kasım //
gocmenkuslar:..................... // 28 Kasım //
melis262008:......................... // 28 Kasım //
aysegul21072008:................... // 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //
dhc83:............................. // 30 Kasım //
karanfilce:................. // ?? //

// ARALIK AYI LİSTESİ //

hacer_31:....................... // 1 Aralık //
simli pembe :................. // 3 Aralık //
aklima:........................ // 3 Aralık //
kuzumnehir:.......................// 4 Aralık //
slna:............................. // 8 Aralık //

Son düzenleme:
evet kocişleri böyle cekıstırcez
benım bat sımdılık böle kalsın ovulasyon testınden sonra degısırse sölerım duzeltırsın canım

az erkene gelse keske:KK1::KK1:

benimde 22 si ama en geç 25 yazdım kendime :))
ben kocişimle küsüm...
tam da ovilasyon zamanı...
Pfff :26:

benimde 22 si ama en geç 25 yazdım kendime :))
ben kocişimle küsüm...
tam da ovilasyon zamanı...
Pfff :26:

ay canım sakın sakın
alttan al lutfen
sımdı barıs halvetten sonra küs

2 ay önce bızde nasıl kavga ettık ama cokk kötuydu kavgaydı resmen
o sınırle gıttım ovulasyon testı yaptım
kopkoyu cızgıler cıktı

gıttı esıme gösterdım
sana meraklı degılım ama göruyorsun işimiz var dedım
ozaman guldude barıstık