Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlarrrrrr iki gündür giremiyorum kusura bakmayın :KK43:(
herkesin kurban bayramı mübarek olsun...şu bayramların yüzü suyu hürmetine inşallah herkes
bebeklerine kavuşur...
bol bol dua edelim kader arkadaşlarım benim...
hepinizi çok seviyorum....
öpüyorum.... :KK16:

canım benim sağol benim bir bebek kaybım var kürtajdan beri adetim çok düzensiz o yüzden ovulasyon testlerini denedim. keşke kendi haline bırakabilsem. ama ilk bebeğimin acısı hala kalbimde . ancak yeni bir bebk bu acımı hafifletir sanırım. umarım .

canım geçmiş olsun bak bi bebeğin olmuş üzülme yine olur sadece biraz daha zamana ihtiyacın var o kadar

kızlar merhaba pek vaktim olmuyo aslında giriyorum ama şöyle bi okuyup çıkıyorum... herkesin bayramı mübarek olsun... bayram sonu güzel haberleriniz bekliyorum hepinizi öpüyorum

ii bayramlar kızlarrrr sizi hep takip ediyorm. benimde bat 15 kasım ama 3 gün atıyo inş ugurlu gelir bu tapik bu mübarek günde herkez amiinnn

canım geçmiş olsun bak bi bebeğin olmuş üzülme yine olur sadece biraz daha zamana ihtiyacın var o kadar

slm cnm ii bayramlar bende 2 yıllık evliyim gecen sene boş gebelik yasadım kürtaj oldum 2 aylıktı çook agladım çokk üzüldüm kısmet napalım yaşamamız lazımdı kuvvetli olmamız lazım

slm cnm ii bayramlar bende 2 yıllık evliyim gecen sene boş gebelik yasadım kürtaj oldum 2 aylıktı çook agladım çokk üzüldüm kısmet napalım yaşamamız lazımdı kuvvetli olmamız lazım

mrb canım bende aynı sekelde 3 yıllık evliyim 4 ay once bende kürtaj oldum boş gebelik yüsünden sıkmamamız gerekiyo canlarımızı bu arada herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun iyi bayramlar umarım bayram sonu mutlu bebek haberleri almak dilegiylee:KK49::KK49::KK49:

mrb canım bende aynı sekelde 3 yıllık evliyim 4 ay once bende kürtaj oldum boş gebelik yüsünden sıkmamamız gerekiyo canlarımızı bu arada herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun iyi bayramlar umarım bayram sonu mutlu bebek haberleri almak dilegiylee:KK49::KK49::KK49:

mrb seninde bayaraamın mübarek olsun bende kayınvalidemdeyim çok sık giremiyorum görümcemin laptopu

mrb canım bende aynı sekelde 3 yıllık evliyim 4 ay once bende kürtaj oldum boş gebelik yüsünden sıkmamamız gerekiyo canlarımızı bu arada herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun iyi bayramlar umarım bayram sonu mutlu bebek haberleri almak dilegiylee:KK49::KK49::KK49:[/QUOT senin boş gebel,ik nekadardı ne zamandır istiyorsunuzz ben bu ay klomene başladım

kızlar ii geceler ve hepinize şimdiden iyi bayramlar

size bir sorum olacak . gerçi farkındayım bu sorunun cevabını ancak allah bilir ama benim umuda yada umutlanmamaya çok ihtiiyacım var. bu ay ovulasyon testi kullanayım dedim. ama 2 gün önce idrar yolları enfeksiyonu oldum dolayısıyla ovulasayon testlerini kullandım ama öylesine. ama bugün az önce test yaptım çift çizgi yani yumurtladım sanırsam. utanarak soruyorum bugün akşam üstü ilişki olmuştu sonrasında 20 dk kadar yatabildim ve kalkıp yıkanıp çıktık bu gece ilişki olması mümkün değil. yan ben bugün yumurtladıysam tutmuş olabilir mi. yada yumurtam yarın akşama kadar yaşarmıı. utanıyorum bunlar sormya ama yüreğim sıkıştı bugün yumurtlamayı beklemiyordum
çift çizgiyi gördüğün günden önceki her gün testi düzenli aksatmadan yaptın ve ilk kez bugün çift çizgiyi gördü isen yumurtan çift çizgiyi takiben 24-36 saat sonra çatlar. ilişki ne zaman oldu onu anlamadım çift çizgiyi gördükten sonra mı? öyle ise iyi olmuş fakat çift çizgiyi gördüğün gün ertesi günü ve bir sonraki gün ilişki olsa iyi olur.yani 3 gün üst üste.20 dakka yatmak zaten yeterli fazlası gereksiz....umarım büyük buluşma gerçekleşmiştir.
canım adetim herzamankinden daha kısaydı.. ama ben daha çok göğüs uçlarımdaki pembeliğe şaşırdım, delik kısmının rengi inanılmaz açılmış o kadar belirgin ki ilk kez böyle görüyorum.. hayırlısı canım ya..
hayırlı bayramlar

iyi bayramlar canım
bildiğim kadarıyla göğüs uçlarının rengi koyulaşıyormuş... seninki açılmış mı yani?

Son düzenleme:
çift çizgiyi gördüğün günden önceki her gün testi düzenli aksatmadan yaptın ve ilk kez bugün çift çizgiyi gördü isen yumurtan çift çizgiyi takiben 24-36 saat sonra çatlar. ilişki ne zaman oldu onu anlamadım çift çizgiyi gördükten sonra mı? öyle ise iyi olmuş fakat çift çizgiyi gördüğün gün ertesi günü ve bir sonraki gün ilişki olsa iyi olur.yani 3 gün üst üste.20 dakka yatmak zaten yeterli fazlası gereksiz....umarım büyük buluşma gerçekleşmiştir.

iyi bayramlar canım
bildiğim kadarıyla göğüs uçlarının rengi koyulaşıyormuş... seninki açılmış mı yani?

evet canıma aynen öyle :)
benim gögüs uçlarımın rengi açıldı :KK1::KK1::KK1:

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun.birdahaki bayramda elimizi öptürecek bir ufaklık olur inşallah yanımızda:)

slm kızlar, size acil bir şey sormak istiyorum. ilk defa böyle birşey gördüm.
ben bugün regl oldum. az önce lavaboya girdiğimde pedimde kanlı ama yumuşak et parçasına benzer bişey vardı. o ne olabilir acaba????????:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

canım sağol cevabın için ilişki çift çizgiyi görmeden önce oldu . yani ayıptır sölemesi ilişkiden sonra test yaptım baktım çift çizgi. allahım nasip ederse verir inşallah hepimize

ben bugün regl oldum. az önce lavaboya girdiğimde pedimde kanlı ama yumuşak et parçasına benzer bişey vardı. o ne olabilir acaba????????:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18y::18:

canım benim adetlerim he öyle olur korkma kötü bişey yok. her adetimde o parçaları görüyorum ben

canım sağol cevabın için ilişki çift çizgiyi görmeden önce oldu . yani ayıptır sölemesi ilişkiden sonra test yaptım baktım çift çizgi. allahım nasip ederse verir inşallah hepimize
hadi bakalım o zaman bu önüüzdeki günleri de değerlendir. ama çift çizgiden öncede test yapıyordun değil mi?bir gün önce öyle değildi. bazen bu çift çizgi 2-3 gün süreyle görülebiliyor o zaman da ne zaman çatladığını anlayamıyorsun tabiki de!!
ben bugün regl oldum. az önce lavaboya girdiğimde pedimde kanlı ama yumuşak et parçasına benzer bişey vardı. o ne olabilir acaba????????:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

o gördüğün rahim iç tabakasını kaplayan endometrium denilen tabaka. bebek gelmediği için dökülüyor. yani bebeğine yumuşak yatak görevini görecek olan parçalar onlar.
korkmana gerek yok herkeste olur bazen...

Son düzenleme:
hadi bakalım o zaman bu önüüzdeki günleri de değerlendir. ama çift çizgiden öncede test yapıyordun değil mi?bir gün önce öyle değildi. bazen bu çift çizgi 2-3 gün süreyle görülebiliyor o zaman da ne zaman çatladığını anlayamıyorsun tabiki de!!

o gördüğün rahim iç tabakasını kaplayan endometrium denilen tabaka. bebek gelmediği için dökülüyor. yani bebeğine yumuşak yatak görevini görecek olan parçalar onlar.
korkmana gerek yok herkeste olur bazen...

canım benim adetlerim he öyle olur korkma kötü bişey yok. her adetimde o parçaları görüyorum ben

kızlar çok tşk edrim içime su serptiniz. ben ilk defa gördüm böyle bişey.
acaba bebek gibi bişi olabilir mi diye düşündüm. aslında bebek olması için daha sert bir parça olması gerekirdi.
ne bilim ya cahil olunca öyle oluyo:26::26:

ben bu ay cok umutlanmştım ama malesef bu sabah adet oldum:KK43:( benimde umudum kasım ayı zaten bu ay doğmusum bana ve sizlere uğur getirirde hamile kalırız inş...

SlM kizlar netim yok hala gelemiyorum cok ozledim muhabbetinizi.herkese iyi bayramlar benim bu aydan hic umudum yok esım sehir dısına gitti sonra geldi grip oldu ve Bayram oldu biz sadece 11-14-15 de birlikte olduk bide bugun yapAbilirsek 17. Gün denemiş olcaz hic düzenli olmadı gecen ay 9 gün gecikmişti reglim bu ayda kesin ovulasyon günlerimde farklilasmistir ..zaten içindede bu ayda olmadı diyor etrafında herkes hamile özelliklede dün iki arkadasım 2. Bebeklerine hamileymis ve istemiyerek olmuş bende istiyorum her ay fos çıkıyor:KK43:

Kizlar iyi bayramlar ben bu aydancok umutlandim egrr regl olursam kesin feci yikilirim gibime geliyor buarada bat yarin vee atseim 37.1 e yukseldi insallah guzel haber gelir benden

canın senin ve tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun. İnşallah güzel haberini alırız. hem senin içinde çifte bayram olur. :KK49:

X