Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

tamam canım söyleyipde kızıda ümitlendirmiyim o zaman

oflu benide eklermisin lütfen 28 kasıma tam gaz çalışmalara başlamak istiyorum bayramda var memlekete annemlere gidicez ama bu acil durum beklemez:) ne zaman yumurtlama dönemim olcaqk bilemem o yüzden ben elimden geleni yapayımda takdiri ilahi allaha bırakalım nasip se olur ilk bebegim de ramazan ayında olmuşdu arife günü hayırlı mubarek gün ögrenmiştim inşallah buda kurban bayramında kalır ennesine hediye olur

merhabalar hanımlar.
uzun zamandır umutlanmayı bırakmış herşeyi oluruna bırakmıştım.
ama yine umut ve hayal kırıklıgı...
benim bünye sagolsun oyun oynuyor resmen bana
adetim 2gün gecikti. günü gününe gelir herzaman.
üstelikte kasık agrım ve gögüslermde agrı var.
yatınca biraz uzanınca giyinirken falan bazen saga bazen sola batma gibi bi agrı girmeye basladı.
gögüslermede aynı sekilde. gögüs agrısı adet olacagım için olabilirde. kasıklarımdaki agrı hiç tanıdık degil.
e adettimde gecikince bi umut dogdu içime. daha fazla bekleyemedim. ve bu sabah test yaptım. sonuc negatif
kasık agrılarım hala devam ediyor. psikolojik olsaydı negatifi görünce gecerdi
olsaydı cıkardı muhakkat testte. sadece şimdi adetimin bian önce gelmesini bekliyorum.
ama bu agrılar neden. ksık agrısının baska nasıl bi nedeni olabilirki

belki geç döllenmedir,inş hamilesindir.bende umutla bekliyorum 9 ayım bitti artık,benimde batım 29 kasım ekleyebilirsiniz

aynen bende çıldırcam benmde dün olmam gerekiyodu iki gündr test yapıyorum negatif,göğüsler ve akıntı coşmuş durumda test negatiff
ayrıca en ufak adet belirtisi yok hani karnın hafif hafif sancılanmaya başlar, bi hafta önceden adet bi geliyorum derdi,,,oda yok oda yok:18::18::18::18::18::18::18:

kızlar buarada idrar gebelik testleriniz ne marka?? benm aldığım wondfo die bşiymiş kullanan oldumu

Kızlar benim bat yarın ve yarın bayram o yüzden yarın size yazamayabilirim.
Dua edinde bundan sonraki bat'ım 9 ay sonra olsun.
Bayramdan sonra güzel haberler veririz inşallah. Hepinizi kucaklıyorum, Hayırlı bir bayram geçirirsiniz inşallah!!

slm kızlar....
yarın bayram ve biz bugünden annemlerin yanına memleketime gidiyoruz.
10 kasımda da yengem doğum yapacak ancak sonra dönerim diye düşünüyorum bi aksilik olmazsa....
ozmana kadar da buraya giremeyeceğim.
şimdiden herkesin KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN...
bol bol dua edelim bu gün ve yarın allahım tüm dualarımızı kabul etsin inşeallah.....

merhaba arkadaşlar. adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım sonuç sıfır çıktı. 1 bile değil (
bugün adet olmam lazım ama olmadım. idrar testi aldım, yaptım negatif. acaba kan testini erken mi yaptırdım.?? adetim hiç şaşmazdı.

merhaba canim aynen ben de senin gibiyim bugun olmam gerekiyo ve daha olmadim..normal testlerden alip yaptim dün dayanamdim negatif cikti..kan testi icin de beklemek istiyorum..bence sen de biraz daha bekle 3 gün bi gecsin öle yaptir sonra hayalkirikligi yasiyoruz..

insallah bebislerimiz vardir

inşallah canım. bu bekleyiş çok zor geçiyor. sanki geçen aydan bugüne 1 yıl geçti. offfff

inşallah canım. bu bekleyiş çok zor geçiyor. sanki geçen aydan bugüne 1 yıl geçti. offfff

hem de nasil zormus..ben bu aya kadar hic bu kadar umutlanmamisstim insallah yanilmayiz, bayram hediyelerimiz olurlar..

Canim yaa belkide erken yapmisindir testi bekle bayrmdan sonra gelmese kirmizilar tekrar test yap

kan testi çin erken değil.olsa kesin çıkardı. umutlarını diğer aya sakla....

hem de nasil zormus..ben bu aya kadar hic bu kadar umutlanmamisstim insallah yanilmayiz, bayram hediyelerimiz olurlar..

bugün kendimi zor tuttum özel bi hastaneye gidip kan testi isteyecektim. ama 5 gün önce sıfırı görünce moral de sıfırlandı tabi. yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum. çok sabırsızlık yapıyorum sonra üzülüyorum. kendime söz verdim. şuan yoksa bebek, sonraki aylarda adetim geçmeden kan testi vermeyeceğim..

bir de kaç günde bir adet oluyosun ? eğer 25 günde bile olsan 25-14 11. gün ovulasyon olur. 17-18. gün kesin b hcg salgılanmaya başlar.

ben daha önce hic yaptirmadim ama buradakilerin tecrübelerinden faydalanarak erken üzülmek istemedim beklemeye karar verdim, güya idrar testide yapmicaktim ama iste negatf ciksa da belki kan da belli olur die avutuyorum kendimi..

günde kirk kez lavaboya gidiyorum kirmizilar geldi mi diye deli olacam..

bir de kaç günde bir adet oluyosun ? eğer 25 günde bile olsan 25-14 11. gün ovulasyon olur. 17-18. gün kesin b hcg salgılanmaya başlar.

30 günde bir oluyorum. şimdiye kadar hiç şaşmadı. geçen ay 6 sında oldum. bu ay bugün olmam gerek. 5 gün önce yaptırdığım kan testi sıfır çıktı. erken mi yaptırmışım. yoksa kendimi umutlandırmayayım mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…