Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar üstüne görmeyse benim durumum test yapsam çıkarmı acaba üstüne görmede nekadar süre sonra çıkıyo ki testde kafam karıştı yavvv

başka bi topikte adetim başladı diyen bir arkadaş adeti çabuk kesilince test yapmıştı çift çizgiyi görmüştü yanii

yook yaa öylesine dedim...
ne iyi ne kötü...
ama resimde ikinci çizgi var :)))
hamilesin bencee

Hımm iyi bakaLım,
Teste geLince biLemiyorum ofLu'm bekLiycem ben :18:

valla test evde beklemede şimdi dayanamayıp yapıvercem negatif i görüp oturasım var yerime

Şimdi yapmayın test sabah erken saatte uyanınca yapın öyLe daha iyi sonuç aLıyomuşsunuz

Hımm iyi bakaLım,
Teste geLince biLemiyorum ofLu'm bekLiycem ben :18:

Şimdi yapmayın test sabah erken saatte uyanınca yapın öyLe daha iyi sonuç aLıyomuşsunuz

canım ben kızıma hamile kaldığımda akşam bu saatlerde yapmıştım ve çizgiyi gayet net görmüştüm.
kişiye göre değişiyo muş tabiii

kızlar üstüne görmeyse benim durumum test yapsam çıkarmı acaba üstüne görmede nekadar süre sonra çıkıyo ki testde kafam karıştı yavvv
kesinlikle çıkar bence yap test :))
merhaba arkadaşlar eki ayında imse yok demek herkes burdaymış benide eklermisiniz BAT 12 KASIM HERKESE ŞİMDİDEN İYİ BAYRAMLAR ...

merhaba canım :))
ekledim canım benim....
umarım uğurlu gelir burası :)

kızlaaaaaarrr hepinizi kocaaaamaaannnn öpüyorum Rabbim umudumu bana yeniden verdi çok şükür. nete çok sık giremesemde sizleri takip etmeye çalışıyorum inşallah güzel haberler veririm. inşallah bundan sonraki bayramlarda yavrularımızda olur. herkese hayırlı bayramlaaaaarrrr

başka bi topikte adetim başladı diyen bir arkadaş adeti çabuk kesilince test yapmıştı çift çizgiyi görmüştü yanii

vallamıııı hangi toğikte acaba bulıyımmm ben onuu ayy inş..üzülmüştüm adet olduğumda bayram çifte bayram olur valla herkes bende müjdeli hbr bekliyo valla allahımmmmmm bu mübarekk gecelerdee sen bizim ellerimizi kollarımızı boşş koymaaa

gebeliğin ilk zamanlarında diyolar onu tatlım :)

canım niye gelmicek misin artık (
sana da hayırlı bayramlar...
şu bayramların yüzü suyu hürmetine inşallah
gelir bu ay meleklerimiz....

'evet canım bendim. kanama durup lekelenmeye dönüşünce ateşde yükselmeye devam edince şüphelendim test yaptım çıktı.'
yazmış arkadaş ateş ölçme yöntemi topiğinde canımmm

'evet canım bendim. kanama durup lekelenmeye dönüşünce ateşde yükselmeye devam edince şüphelendim test yaptım çıktı.'
yazmış arkadaş ateş ölçme yöntemi topiğinde canımmm

senmiydinnn yakınımdaymışsınn aynı benimki gibimi olduu seninde ateş ölçünü yapmadım canım ben ama benim gitgide bel ağrımda artıyo bu arada
senin nasıl olmuştuu anlatırmısın bana

canım niye gelmicek misin artık (
sana da hayırlı bayramlar...
şu bayramların yüzü suyu hürmetine inşallah
gelir bu ay meleklerimiz....

tatlım gelmez olurmuyum fırsat buldukça geleceğim topiğe gelip okuyorum zaten canımcım. bu ay bayramdan sonra vizelerim başlıyo onun için söyledim ama fırsat buldukça sizleri habersiz bırakmayacağım inşallah.

selam kizlar nasilsiniz ya hangi arada sayfayi ilerlediniz ya masallah bu arada hamile olan varmi aramizda cok merak ediyorum oflu kardesim tablona ayni andan hamile olanlarin isimlerinin yanina koyabilirsin en azindan kimlerin hamile oldugunu gorurruz bu arada isine karismis gibi olmiyim benimki sadece bi fikirdi

Bugün kuzenimden güzeL bi haber aLdım. Kuzenim 2. çocuğuna hamiLe üsteLik iLk çocuğu daha 1 yaşına biLe girmedi. O biraz endişeLi etraf ne der diye ama ben çok sevindim

HoşgeLdin ayşegüL, evet hareketLi bi topic oLdu maşaALLAH Henüz hamişimiz oLmadı benim biLdiğim kadarıyLa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…