Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

benim cAnım üyecanlarımmmmm :))
nasılsınız bakalım....
cumanız mübarek olsun...
RABBİM dualarımızı kabul eylesin inşallah...
ve doğum günü olan kardeşim...
RABBİM bu ay sana hediye olarak meleğini gönderir inşallah... :)
inşallah dediğin gibi temmuz anneleri topiği açarız :))

ay bebeğim ağzından bal damlıyor inşallah meleğim ve meleklerimiz gelir :KK70::KK70:

hadi bakalım hayırlısı olsun :)))

canım vajina içini suyla yıkıyolar...
e normal olarak da spermler ölüyor...
o yüzden zaten ilişkiden sonra belinin altına yastık koy
en az yarım saat bekle :)

tşkler cnm anladm:116:

gerçekten mi? o zaman dolabın kapağına baktıkça beni hatırlarsın tşk edrim:KK16:

yazdım koydum bile cnm :KK70::KK70:
kızlar ben çıkıyoyum öpüyorum sizi iyi bayramlar umarım bayramda güzel haberler gelir
yarın anneme temizliğe gitcem vakit bulup giremezsem şimdiden iyi bayramlar umutsuzluğa kapılmak yok
kızlar yarın benide dualarına alın :KK54:

yazdım koydum bile cnm :KK70::KK70:
kızlar ben çıkıyoyum öpüyorum sizi iyi bayramlar umarım bayramda güzel haberler gelir
yarın anneme temizliğe gitcem vakit bulup giremezsem şimdiden iyi bayramlar umutsuzluğa kapılmak yok
kızlar yarın benide dualarına alın :KK54:

sana da iyi bayramlar cnm görüşmek üzere inşallah bayram yüzü suyu hürmetine kimsecikler kırmızı haberleri almaz.

herkese merhaba bende 5 aylık evliyim ve eşimle bebek yapmaya karar verdik. aradan 5-6 ay geçsin öyle olsun dedik

öncelikle jinekoloğa göründüm. simir ve hormon testlerim normal çıktı. ama aşırı kansız çıktım. vücudumda demir eksikliği varmış.

folik asit ve ferrum fort kan hapına başladım. yumurtlama dönemimde 9-14 kasım. umarım bu ay hamile kalabilirim.

diğer arkadaşlarada bol şanslar

slm arkadşlar geçen gün katılmıştım aranıza ama yazamadım daha işlerim vardı. benim bat 11 kasım benide ekleyin ve listedeki isileri alıp tek tek dua edelim bence ben öle yapıcam sizde bana dua edin olurmu:) rabbim hayırlısıyla anneliği nasip etsin inş

allah cümlemize hayırlsını versin. bebek bebek diye yırtınıyoruz da o bebek hep bebek kalmayacak...inşallah olursa hayırlı bir evlat olsun neleri var neleri... neler okuyoruz gazetelerde değil mi?
allah hayırlı evlat verecekse versin.
üzülmeyelim canımızı sıkmayalım zamanı geldiğinde inşallah sahip olucaz bebişlerimize

yapacam canım bugünn eczaneden istedim işyerindeyimm öğleden sonra gibi getirecekler yapar yapmaz haber vericemmm

yasibbb canıımmm dört gözle vericen o güzel haberi bekliyorum...eminimki listedeki herkes de benim gibi bekliodur.. çok merak ettim valla ya..

ay kızlar varmı yasibden haber.. varda benmi kaçırdım sizler bari bişicikler söyleyin..meraktan çatlıycammm

hayır ya yasib bişi demedi. acaba negatif mi çıktı ki:18:

Ben idrar testi yapmaktan korkmuyorum çıkmasada. Sonuçta ortada bi sonuç varsa baksanda bakmasanda değişmeyecek ben günüm geldiğimde yapacağım testi size de söylerim

Merhaba kızLar nasıLsınız?
yasib'i bende çok merak ettim, inşallah güzel haberlerini alırız hayırlısı ile..
Ben bugün ilk defa test yaptım. Sırf meraktan.. 2 tane test almıştım birini hemen yaparım diğerini adetim gecikirse yaparım diyodum ama iLk testi yanlış yapmışım aceLeyLe. ÇizgiLerin çıkıcağı yere damLatmışım :KK1::KK1::KK1:
Neyse battı baLık yan gider dedim diğerinide açtım yaptım bir tane kaLın bi çizgi bi tanede incecik siLik beLLi beLirsiz bir çizgi çıktı. Amaaa benim bat 16 kasım daha çok var ben zannetmiyorum bişey oLduğunu. İdrarı fazLa damLatmış oLabiLirim beLki 2. çizgi o yüzden öyLe siLik gibi çıkmıştır :KK31:

Merhaba kızLar nasıLsınız?
yasib'i bende çok merak ettim, inşallah güzel haberlerini alırız hayırlısı ile..
Ben bugün ilk defa test yaptım. Sırf meraktan.. 2 tane test almıştım birini hemen yaparım diğerini adetim gecikirse yaparım diyodum ama iLk testi yanlış yapmışım aceLeyLe. ÇizgiLerin çıkıcağı yere damLatmışım :KK1::KK1::KK1:
Neyse battı baLık yan gider dedim diğerinide açtım yaptım bir tane kaLın bi çizgi bi tanede incecik siLik beLLi beLirsiz bir çizgi çıktı. Amaaa benim bat 16 kasım daha çok var ben zannetmiyorum bişey oLduğunu. İdrarı fazLa damLatmış oLabiLirim beLki 2. çizgi o yüzden öyLe siLik gibi çıkmıştır :KK31:

.çizgi ilk 5 dakika da çıkmışsa gebelik olabilir ama batına da çok var daha döllenme bile gerçekleşmemiştir.kullanma talimatına göre yaparsan daha iyi olur senin için.ya da bilen biriyle yap testini. 5 dk sonra çıkan 2.çizgiler geçersiz oluyor.

X