Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yaa kızlar bişey diyecem ben yumrtlama takibindeyim her gittiğimde yumrta olamamış oluyo. bugün gittim tekrar 10.2 mm miş yumrtta ama doktor henüz bir yumartlama yok dedi cuma günü tekrar çağrdı. düznli adet gördüğümde 34-35 gün arayla görüyorum ama pko var bnde o yüzden bazen adetlerm gecikiyo bu ay 45 gün üstüne adet oldum sizce geç yumrtlama olabilir mi ? endişelenmelimiyimm doktorum endişelenecek bişyin olmadığını sölüyo ama içim rht değil bilgisi olan paylaşır mı yada böyle bişey başından gecen ???

o dediğin malesef mümkün olmuyor...
her ay hamile kalıyoruz biz güya :))
düşünmemek elde değil de işte ...

canım doktor söylemiş ya endişelenecek bişey olmadığını...
pko var diyosun adet düzensizliği de varsa yumurtlama geç olabilir.. korkma :))
şu 1 ay sonra bende mi gitsem yumurta takibine yahu :))
zevkli olur yani...
şaka bi yana doktor kontrolünde daha iyi olur....:26:

kızlar gözlerim kapanıyor yaa sağ kasığımda da batma hissi var birde tokum patlaycakmıs gıbı mıdem ama birşeyler yemek te istiyor canım ahhh ahhh napsam ki?

klomen gibi bi hap kullanıyor musun bir de kaçıncı günündesin? doktor endişelenme diyorsa endişelenecek bişey yok. önemli olan yumurtanın çatlaması geç çatlaması problem değil.

kızlar gözlerim kapanıyor yaa sağ kasığımda da batma hissi var birde tokum patlaycakmıs gıbı mıdem ama birşeyler yemek te istiyor canım ahhh ahhh napsam ki?

canım gene mi kendini dinliyosun :))
boşver sen kalk ye bişiler gene :))

canım gene mi kendini dinliyosun :))
boşver sen kalk ye bişiler gene :))

canım valla oyle yine dinliyorum kendimi hehehee bide krımızılar gelince mosmor olucam hahahah neyse ben cıkıyorum iyi geceler atıstırıp uyuyayım biraz ruyamda devam edeyım kendimle didişmeye iyi geceler yarın görüşürüzz

klomen gibi bi hap kullanıyor musun bir de kaçıncı günündesin? doktor endişelenme diyorsa endişelenecek bişey yok. önemli olan yumurtanın çatlaması geç çatlaması problem değil.

yok cnm klomen vermedi doktor yaşın daa çok genc diyo ilaç verip hormanlarını etkilemek istemiyorz diyolar bir kerede hamile kaldım ya düşük yaptım ondan ialç önermiyolar kendiliğimden hamile kaldığım için bugün 15. gündü cnm 10.2 mm dedi ama yumrtlama yok dedi anlamadım bnde galiba daha büyük olması lazım..

o dediğin malesef mümkün olmuyor...
her ay hamile kalıyoruz biz güya :))
düşünmemek elde değil de işte ...

eevt cnm bnde kolay olmadığını biliyrm her ay hamile hissediyorz ama öle olmuyo bndn snra karar aldım düşünmicm die ama nekdr dayanırım blmiyorum

hayırlısı olsun canım...
güle güle görüşürüz... :)

evt cnm pko vr adet düznsizliği yapıyo ama bi kere hamile kaldım ya o yüzden ilaçda vermiyolr endişelenme diolar başka bişey demiyolr ama buda elimde değil napım
bnce git cnm ya ovulasyın testleri ateş ölçümleri falan var ama doktoro gidiptte takip etmek daha iyi oluyo bence hem konuşuyo sneınle kafandaki sorulara da cvp oluyo o yüzden daha raht :)

herhalde 14-15 olması lazım ben de hiç yumurta takibi yaptırmadım tam bilmiyorum. ama sanki 3-5 güne kadar çatlayabilir.
kaç yaşındasın? denemelerde kaçıncı ayınız?

kızlar üzgünüm açılışı güzel yapamadım..yine umut yine umutsuzluk yeniden umut....
bu ayda olmadı hayırlısı buymuş..üzüldüm umutlandım...

adetim 2 gün gecikti...

ateşim düşmedi

ama kırmızılarım geldi..

önceki aylar gibi kahrolmadım ama hayalkırıklığı işte duygularımı anlarsınız...

herhalde 14-15 olması lazım ben de hiç yumurta takibi yaptırmadım tam bilmiyorum. ama sanki 3-5 güne kadar çatlayabilir.
kaç yaşındasın? denemelerde kaçıncı ayınız?

ya evt ama düzenli olarak yani 28 günde bir adet görenlerin yumrtlama zamanı 14. güne denk geliyo bn düznli adet görmüyorum pko var bnde adetlerm düzensiz bi kaç ay düzenli gelir ada 34-35 gün arayla ozamnda yumrtlama zamanım 21. güne geliyo ama bu ay 45 gnde üstüne adet oldum o yüzden yumrtlama zamanımı blmiyorum takip yaptırıyorum cnm bekliyorum işte. 20 yaşındayım bir düşüğüm oldu 1 şubatta.. 5 ay ara verdik şimdi 4. ayımızdayz işte cnm işnlh RABBİm daha fzla bekletmez...

canım benim anlıyorum seni üzülme desem de boş bunu da biliyorum ama...
bundada vardır bi hayır.. benimde 2 gün gecikmişti geldi kırmızılar üzülme...
bu arada sende herhangi bir sorun var mı ya da eşinde ?

bende bu aydan sonra gidicem doktora yaa kesin kararlıyım..
böyle boş boş beklemek olmuyo ne varsa söylesin doktor...
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah:18:

hayrlısı böleymiş cnm herşeyin vakti saati var o zamn gelmeyince olmuyo işte her ay aynı duyguları yaşamk çok kötü cnm ama dua et RABBİM zamanı gelince bekletmicek bizleri belkide birdaha ki ay sevndirecek seni ALLAH'ım büyük vereceği zamanı biliyo üzülme cnmm...

bende bu aydan sonra gidicem doktora yaa kesin kararlıyım..
böyle boş boş beklemek olmuyo ne varsa söylesin doktor...
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah:18:

işlh cnm.
beklemek zor ama başkada bişey yapamıyorz ki bekle bekle elde herzamn kocaman bir sıfırr kalıyo

işlh cnm.
beklemek zor ama başkada bişey yapamıyorz ki bekle bekle elde herzamn kocaman bir sıfırr kalıyo

RABBİM yazmışsa olacak....
olmazsa da isyan edilmemeli...
hayırlı böyle deyip beklemeli doğru zamanı...
RABBİM EN ÇOK SABIRLI KULLARINI SEVERMİŞ...

RABBİM yazmışsa olacak....
olmazsa da isyan edilmemeli...
hayırlı böyle deyip beklemeli doğru zamanı...
RABBİM EN ÇOK SABIRLI KULLARINI SEVERMİŞ...

aynen cnm RABBİM biliyo zamanını vakti saati gelince biz istemesekte RABBİM vereck onu bize... Sen yeterki isyan etme şükret hayrlısı bu de gec yan tarafa nasılsa bu kadernde vrsa ama geç ama erken gelecek önüne :)

canım benim üzülme hayırlısı böyleymiş bu ay olmadıysa gelecek ay var yeter ki sen iyi ol herşey yolunda olsun.yaşadığın hayalkırıklığını tahmin edebiliyorum çünkü uzun zamandır her ay aynı şeyi yaşıyorum.nasip olmayınca olmuyor hakkımızda hayırlısı olsun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…