Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

beni de listeye ekler misiniz?bat 9 kasım.ya daha 10 gün varken göğüslerim şişti nasıl sızlıyo.ümitlenmeyim diyorum ama yine de anlam yüklüyorum işte...

beni de listeye ekler misiniz?bat 9 kasım.ya daha 10 gün varken göğüslerim şişti nasıl sızlıyo.ümitlenmeyim diyorum ama yine de anlam yüklüyorum işte...

cnm benim de 4gün var regl belirtileri çoktan başgösterdi.
sivilceler,göğüste şişkinlik,kasık ağrıları... Aslında çoktan kabul ettim yenilgiyi ama işte göz görmeyince gönül katlanıyor simdilik.
Hele bi gözüm kırmızıyı görsün gönlüm de anlayacak

aysunayy iyi haberlerini bekliyoruz canımcımmm.. hadi bakalım inşallah ilk hamişimiz ol ve bizde arkandan gelelim canımcımm:)))

hem diyorum neden olmasın hem de kızıyorum hep umutlanıp sonra üzülüyosun diye o kadar gel gitli bi süreç ki...

canım inşaallah güzel haberlerini alırız:))
saol tatlım bakalım..
Arkadaşım hayırlı haberlerini bekliyoruz. Listeden ilk hamiş haberini vermek için sabırsızlanıyoruz...:13:
saol canımm

umut umutsuzluk acabalar korku heyecan herşeyyyyyy var bende:18::18:
ama tek çizgiden nefret ediyorum sanırım test yapamam yaa:18:elimde test kalakalıyorum ben donuyorum...kırmızım gelsin daha iyi..

belirtiye gelince belim ağrıyor ama 3 gündür..daha önceden de belim ağrırdı ama 3 gün öncesinden değil..ağrır ve gelirdi kırmızılar..birde çokkk ateş basıyor gün içinde bilmem neyin belirtisidir..

aysunayy iyi haberlerini bekliyoruz canımcımmm.. hadi bakalım inşallah ilk hamişimiz ol ve bizde arkandan gelelim canımcımm:)))

canımm çok teşekkür ederim..
bir sürü duyguyu bir arada yaşıyorum yaaa..her batta olduğu gibi..psikolojim alt üst...hamile olmak çok istiyorum ama bir o kadar da uzak gelio bana bu düşünce.. önceki tek çizgiler bunun nedeni sanırım..sanırım gene ters yüz oldum..

kızlar batı yaşlaşanlar 3-4-5 kasımlılar nasılsınızzzz????

öyle canım yaa..insan herşeyde acaba adetmi hamilelik mi..diye sürekli bişeyler arıyo..
ama zamanla da belirtilere inanmamaya başlıyo..
ben geçen aylarda öyle belirtiler yaşadım ki kndime inanamadım şaşırdım
hamilelik yokmuş tabi psikolojik..
inşallah sendeki öyle değildir..

hem diyorum neden olmasın hem de kızıyorum hep umutlanıp sonra üzülüyosun diye o kadar gel gitli bi süreç ki...

evet cnm haklısın . duygu karmaşası yaşıyor insan. kolay değil.
hem umutlanmıycam diyoruz, sonuç negatif çıkınca öyle üzülüyoruz ki meğer ne kadar da umutlanmışız.
farkında bile değilmişiz

slm arkadaşlar benim ovulasyonum bitti..beklemeye geçtim ben de..ama bu ay erken yumurtlama oldu ben de..
kesinlikle umudum yok desekte içten içe öyle bir umut besliyoruz ki sonra adet olunca koca bir hayal kırıklığı(

Merhaba arkadaslar
Merak ettimde aranizda hic preseed kullanan var mi?:26:
Baska bir topiktede sordum ama cevap alamadim
ben ve 2 arkadaşım geçen ay kullandık sonuç negatif. ama preseedle hamile kalan çok kişi var. ben bu ayda devam edicem preseed e..... sperm dostu bir ürün. fakat bir ayda 3 kezden fazla kullanma mantar olabilirsin ph ı spremlere göre ayarlanmış olduğu için.

diz dirsek pozisyonu yumurtaya en yakın pozisyonmuş canım . 15-20 dakikadan fazla yatmanıza gerek yok boşuna kendinizi yormayın. ayrıca ilişkiden sonra sistit ten korunmak için idrar yapmak gerekiyor biliyorsunuz.

Son düzenleme:
aysunayy:.............. // 1 Kasım //
yasib2538:............... // 3 Kasım //

jour; regl olmuş...

yasib2538 , aysunayy nasılsınız? Var mı bir gelişme?

iyiyim canım henüz bir gelişme yok yarını bekliyorum yalnızca ara ara belim ağrıdı bakalımm hayırlısı pek umudum olmasada

aysunay her hamilenin beli agrıcak midesi bulancak die bişey yuok genel olarak her kesde ola tek sey ilk üç ay sık sık idrara çıkmakmış ole bişey in varsa idrar testi degil kan testi yaptır idrara güvenme allahım hayırlı haber alısın işallah da bizede ümüt olursun

canım benim teşekkür ederim..
aslında eğer hamileysem belirti diyebileceğim bir kaç şey yaşıyorum..
değilsemde psikolojik diyebileceğim şeyleri beynim bana gene yaşatıyor..
bir belli olsun sonuç yazacağım herşeyi size:):):)

ben hıc bulantı hıssetmedım nede bas donmesı sık ıdrara cıkmada karnın buyudukten sonra olur yer dar geldıgı ıcın bende hamıle kalmaya calısurken bır kese kesın hamıleyım dedım ama pısıkolojık ıdrar testıde dogru cııkar ben 5 gun sonra yapmıstım ınce bılı olsa cızgı cıktı o varsa kesın hamılesın ıdrar testı dogru cıkıyor

canım evet doğru çıkıyordur..

ama yapmak için zamanım geçsin en az 3-4 gün diyorum..

ama cuma günü de memleketimize gideceğiz orda yapamam cuma yola çıkmadan yaparım artık.

.yada yarın akşam..çift çizgiyi görüp yola düşersem gidemem ki eve de

kırmızılarımız bu ay gelmesin inşallah kızlarrrrrrrrrrrr...

iyiyim canım henüz bir gelişme yok yarını bekliyorum yalnızca ara ara belim ağrıdı bakalımm hayırlısı pek umudum olmasada

benimde belim ağrıyor canım yaa..ama bugünüde sayarsak 3 gündür ara ara ağrıyor..

aynı adet gibi..

ağrı geldikçe geliyo kırmızılar dedim hep hatta 3 gündür pedle geziyorum ama yok...:44::44::44::44:

sürekli lavabodayım...

hakkımızda hayırlısı..

inşallah güzel haberlerin gelir canım..

bende öyle arkadaşım durmadan tuvalete gidiyorum hıh oldum diyorumm ama yok seninde benimde haberlerimiz güzel olur umarımmm bu arada ne iş yaptığını merak ettim nöbette falan dedilerde

bende öyle arkadaşım durmadan tuvalete gidiyorum hıh oldum diyorumm ama yok seninde benimde haberlerimiz güzel olur umarımmm bu arada ne iş yaptığını merak ettim nöbette falan dedilerde
inşallah canım bnm..bayram hediyemiz gelir
öğretmenim canım..

inşallah canım bnm..bayram hediyemiz gelir
öğretmenim canım..

inşallah arkadaşımmm topiğin ilk hamişleri biz oluruz nöbet denince meslektaşız diye düşünmüştüm bir an ama değilmiş bende hemşireyimm canım

hello kızlar ben geldim ne yapıyorsunuz bakalım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…