Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

mrb jour bende hep 19 da adet olur ama ekim ayında 25 de geldi ve benimki de normalden cok cok fazlaydı parca parca oldu aklım takıldı acaba bende mi bi doktora gidsem ki bilemedim simdi:44:

aysunayy cnm bat gerçekleşti mi???:18:

O zman ben kesin yaptıracağım

O zman ben kesin yaptıracağım

hadi canım ya inşaallah rabbim hayırlısıyla bebiş nasip eder sana da seviniriz moral olur bize de

minelçetin hoşgeldin canım...

o sıkıntı geçti bende direkt buraya geldim, tanıdık biri görmek güzel yaa..

aa evet sende vajiliydin dimi. Allah kimseye yaşatmasın. amin:13:

mrb jour bende hep 19 da adet olur ama ekim ayında 25 de geldi ve benimki de normalden cok cok fazlaydı parca parca oldu aklım takıldı acaba bende mi bi doktora gidsem ki bilemedim simdi:44:

hmm canım valla bende senin gibiyim hiçbir bilgim yok.. ben biraz beklicem belki kanamam olur yine aslında benim cumartesi adetimin bittiği gün olucaktı... of ya eşim de cumartesi günü gelicek, çok sıkılıyorum zaten bi de bu eklendi

canım yumurtlamak için kuru incir diyorlar.

kızlar vajinismus bölümünden bir arkadaş doktora gitti kayganlaştırıcı spermleri öldürüyor demiş doktor. kullananınız varsa söylemek istedim. bi de size pozisyon konusunu soracaktım. hangi çeşit daha etkili. bi de kaç dakika bekliyorsunuz. ne zaman banyo yapıyorsunuz.

Cnm ben kız-erkek bebek için pozisyonlar okumuştum bi sitede Yan yaparsan kız sırtüstü yaparsan erkek miydi neydi?
Ama heralde gebelik olması için en etkili pozisyon sırtüstü pozisyondur.
Ben ilişkiden sonra en fazla 20dk yatabiliyorum,dayanamayıp duşa giriyorum. Tabii kalkar kalkmaz içimde ne varsa gidiyor.:44::44:
Gerçi 1saatte yatsam kalktığımda yine gidiyor içimdekiler. Hepsini durdurmak mümkün değil zaten.

Son düzenleme:
merhaba kızlarrr...beni merak eden arkadaşlarıma teşekkürlerrrrrrr
bat dündü ama gelen giden yok kızlarrrr test yap derseniz yapamammm tek çizgiden nefret ediyorum az daha geçsin..

aysunayy cnm bat gerçekleşti mi???:18:

canım valla ben önce belimin altında yastıkla 30dk.-1 saat arası yatıyorum sırtüstü sonra hiç kalmadan eşim giydiriyor ve bütün gece yatıyorum ta ki sabah ezanında yarım saat öncesine kadar.ezan okunmadan abdest alınca içim rahat ediyor.kısaca bütün gece yatıyorum ama henüz olumlu bir sonuç alamadık.ama inanıyorum bizimde bir meleğimiz olucak birgün.hayırlısı olsun inşaallah herkes için ve bizim için:)))

bat dündü ama gelen giden yok kızlarrrr test yap derseniz yapamammm tek çizgiden nefret ediyorum az daha geçsin..

canım inşaallah güzel haberlerini alırız:))

Arkadaşım hayırlı haberlerini bekliyoruz. Listeden ilk hamiş haberini vermek için sabırsızlanıyoruz...:13:

haklısın tatlım acelemiz yok biraz daha bekleyebiliriz. İnan ama çok umutlanma. Nasıl olacak bilmiyorum ama
herangi bir belirti var mı regle dair????????
İnşallah gelmez kırmızılar inşallah gelmez inşallah gelmez

Son düzenleme:

Tebrikler cnm sabah ezanından önce kalkıp duş almana sevndm. bende sabah ezanına kadar beklemek isterim ama gözüm almaz o saatte banyo yapmayı
o yüzden 15-20 dk bekleyip duş alıp yatıyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…