Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kıslarrr merhabaaa..

şu üstüne görme denilen mevzu nasıl oluyor?

benim adetim 7 gün sürer normalde.. pazar adet oldum.. pazar, pazartesi, salı kanamam oldu.. dün akşam itibariyle kesildi adet kanaması... neden oldu ki anlamadım????

üstüne görme olayı bildiğim kadarıylaa hamile olsanda adet olmandırr ama normal adet döneminden daha farklı oluomuss meselaa az ve kesik kesik gelmesi gibi...

kıslarrr merhabaaa..

benim adetim 7 gün sürer normalde.. pazar adet oldum.. pazar, pazartesi, salı kanamam oldu.. dün akşam itibariyle kesildi adet kanaması... neden oldu ki anlamadım????

3 gün sürdü yani... O zaman bir kan testi yaptır kesin çözüm olsun.

Kızlar ben daha öncede söylemiştim benim bat 10 kasım benide yazın listeye yaa:)

kıslarrr merhabaaa..

canım bıldıgım kadarıyla lekelenme seklınde oluyor kısa surelı ama bazılarında herzaman gordugu adetten daha az akıntı ve daha kısa suren kahve rengı akıntı seklındede olabılyor. eger suphen varsa mutlaka bır kac gun sonra test yap benım arkadasım doğum yaparken ogrendı 2. hamılelıgını adetı duzenlı gelmıs.

merhaba arkadşlar yeni geldim bende bbu konuda birileriyle konuşmak ii olur die düşündüm ve aranıza geldim

canım bıldıgım kadarıyla lekelenme seklınde oluyor kısa surelı ama bazılarında herzaman gordugu adetten daha az akıntı ve daha kısa suren kahve rengı akıntı seklındede olabılyor. eger suphen varsa mutlaka bır kac gun sonra test yap benım arkadasım doğum yaparken ogrendı 2. hamılelıgını adetı duzenlı gelmıs.

benim normal adetim gibi oldu canım ya... bakalım bugün belki ilerleyen saatlerde olur kanama.. hiç öyle kahverengi falan değildi yani.. başlarda biraz oldu, yani ilk gördüğümde sonra normale döndü..

3 gün sürdü yani... O zaman bir kan testi yaptır kesin çözüm olsun.

ay kan testi yaptıramam hemencecik :) korkuyorum accık bekliyim en güzeli... acele etmicem artık yaa..

üstüne görme olayı bildiğim kadarıylaa hamile olsanda adet olmandırr ama normal adet döneminden daha farklı oluomuss meselaa az ve kesik kesik gelmesi gibi...

bende hiçde az değildi, hatta fazla olduğunu bile düşündüm... 7 günde göreceğimi 3 günde tükettim olmasın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canım hoşgeldin benide topikten hatırlarsın sanırım bende 1 ay önce vajiden kurtuldum. ve batlarımızda aynı inşallah Allah hayırlı ve tez zamanda bebişimizi verir. isteyen herkese nasip etsin Rabbim:KK49::emir_bebek:

tanıdım nazcım inşallah Allahın izniyle bizde anne oluruz. :nazar::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYE

benim normal adetim gibi oldu canım ya... bakalım bugün belki ilerleyen saatlerde olur kanama.. hiç öyle kahverengi falan değildi yani.. başlarda biraz oldu, yani ilk gördüğümde sonra normale döndü..

ay kan testi yaptıramam hemencecik :) korkuyorum accık bekliyim en güzeli... acele etmicem artık yaa..

bende hiçde az değildi, hatta fazla olduğunu bile düşündüm... 7 günde göreceğimi 3 günde tükettim olmasın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

O da olabilir...bekle en iyisi biraz

Ne gibi belirtiler? Belki de gerçektir ps,kolojik değildir :KK66:

inşallah gercek cıkar belirtiler ben aclık duygusu olmayan bırıyım yemekle aram hıc iyi değil ama 3 gundur deli gibi birşeyler yiyorum. soylemesı ayıp gaz olayı cogaldı uyku halı var oyle. bakalım 9 kırmızılar gelırse şaşırmam ama beklıyorum saatını bıle şaşmaz cunku :)

inşallah gercek cıkar belirtiler ben aclık duygusu olmayan bırıyım yemekle aram hıc iyi değil ama 3 gundur deli gibi birşeyler yiyorum. soylemesı ayıp gaz olayı cogaldı uyku halı var oyle. bakalım 9 kırmızılar gelırse şaşırmam ama beklıyorum saatını bıle şaşmaz cunku :)

Haydş hayırlısı... Benim BAT 13 KASIM ama 11 inde kan testi yaptırıcam, sabretmek çok zor. Çıkar mı?

inşallah gelmezde bize ümit olursun canım ii haberlerini bekliyoruz

kıslarrr yaaa düşük yapmış olabilir miyim peki?

kafam karıştı yavvvv:26::KK5::KK5::KK5::KK25::KK25::KK25::KK25:

kıslarrr yaaa düşük yapmış olabilir miyim peki?

kafam karıştı yavvvv:26::KK5::KK5::KK5::KK25::KK25::KK25::KK25:

canım dusuk yapmsan belli olurdu baya bır agrılı olurdu kanaman cok olurdu. oyle tedırgın olacagına gıt kan tetsı yaptır ıcın rahat olsun

Haydş hayırlısı... Benim BAT 13 KASIM ama 11 inde kan testi yaptırıcam, sabretmek çok zor. Çıkar mı?

canım cıkar tabii varsa hamilelik ama değeri düşük çıkar biraz. bende acaba dıyorum gıdıp yapsam mı kan testı ama ben önce cift cizgiyi görmek istiyorum o nedenle yapmıycam birde kanda negatif cıkınca daha köt oluyor insan.. beklemek en ıyısı bence

inşallah gelmezde bize ümit olursun canım ii haberlerini bekliyoruz

amin canım inşallah isteyen herkes bebişine en kısa zamanda kavusur.

canım dusuk yapmsan belli olurdu baya bır agrılı olurdu kanaman cok olurdu. oyle tedırgın olacagına gıt kan tetsı yaptır ıcın rahat olsun

ya kanamam baya oldu aslında ama öyle ağrı falan olmadı yani.. herzaman olan bel ağrım oldu bi parol aldım geçti hemen... kan testi için bekliyim biraz.. belki yine başlar kanamam... hayırlısı canım sağolasın... inşaallah sen bu ay hayırlısıyla hamile kalırsın, ve tümmmm arkadaşlar inşaallahhhhh!!!!:KK1::KK1::KK1::KK1:

merhaba canım sende hoşgeldin.... seni de ekliyorumm hemen...

sende hoşgeldin canım umarım ugurlu gelir toplucak bebişleri göbüşümüze doldururuz :)))

hoşbuldum oflucum. Yüce Allah kabede yapılan dualar derecesinde dualarımızı kabul etsin inşallah. hepimiz hayırlı sağlıklı sıhhatli şekilde bebek yapalım. amin:nazar:

X