Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

döllenme sağlıklı bi şekilde olamıyo yani cnm değerlerin düşüyo ve kanama ile birlikte düşük yapıyosun ama kürtaj falan gerektirmiyo aynı gecikmiş adet kanaması gibi düşün

Ama senin değerler yükselmişti canım.
Benimde yükseldi, birden düşermi?

allah korusun tatlım düşünme öle rabbim sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inş.. sen kaç haftalıktın cnm

kızlar bende angel gibi kimyasal gebelik geçiriyorum şu an değerlerim gittikçe düşüyo kanamam da başladı yani bu ay fos çıktı beni listeden silin

Çok geçmiş olsun canım, Angel de sen de nolur moral bozmayın. Ben 2 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. Geçen ay olmadı ama bu ay hamişim.
Emini,m sizinde hemen olacak, Allah a tüm isteyen arkadaşlarım için dua ediyorum hepinizi öpüyorum

selam kızlar ne yapıyosunuz ne var ne yok :26::26:
Bende iyilik canım. Bugün ilk defa mide bulantım var, sersem gibyim. Biraz da sanırım hasta olduğum için grip yüzünden, ilaç içemiyorum tabiki... Halsizim.
Sen yarın doktora gidecektin değil mi Oflu cum? Dua edicem senin için, güzel haberlerle gel bize...
Ben de tekrar B Hcg yatırıcam, doktor isterdi BAT tarihinde .... Bakalım, hayırlısı...Korkuyorum ama ne yalan söylim....:26:

kızlar bat 11idi ben 10 unda bekliyodum dün akşam hafif bi lekelenmem oldu ama o saatten beri sadece tuvalet kağıdına hafif pembemsi lekeler geliyo anlamıyorum ben şimdi tam adet oldummu yoksa yerleşme kanı olabilirmi sabah beri soruyom buralrda ama bi cvp alamadm bilgisi olan varmı başına böle bişe gelen

tatlım bunu şuan ayırt edemezsin bi kaç gün beklicen mecbur şuan ümitlenme fazla ....

Canım sen bebeğinin 3 haftalık olduğunu nasıl öğrendin?
Daha bat tarihinde gelmemiş sanırım, ben geçtği halde öğrenemedim (
Ama yumurtlma günüm 22'siydi...

ewet ilk 2 gün yüksekti yani normal artmıştı ama sonradan düşmeye başladı tamamen bebeğin tutunmasına bağlı bişe cnm

Ayy Allah muhafaza.
Benim değer 987'ye çıktı, bu değer düşüş gösterirmi?
Kızlar çok soru soruyorum ama inanın o kadar tecrübesizimki, lütfen mazur görün olurmu?

kızlar bende angel gibi kimyasal gebelik geçiriyorum şu an değerlerim gittikçe düşüyo kanamam da başladı yani bu ay fos çıktı beni listeden silin

canım üzülme nolur rabbim hayırlısıyla yeniden verir inş sağlıklı bi şekilde hayırlı zamnında güzelliklerle inş

esila ve angel çok geçmiş olsun canlarım yaaa kıyamam çok üzüldüm ama rabbimin vardır bir bildigi kimyasal gebelik kalp atışını duyupda kaybetmekden çok daha çok iyidir canım o yüzden üzülmeyin tez zamanda rabbim veriri inşallah benim degerim 1000 çıkmıştı heralde düşmez dimi ögreneli baya oldu bişi olsa kanamam gelirdi sanırım çok şükür şimdilik iyiyim ne çok sancım var ne de çok bulantım var ama bulantım ara ara iki gündür belirgin ya ben de çok korkuyorum ilk doktor kontürolüm de bebegim 6+4 günlük olması gerekiyor ve ilk bebegimi 6+4yada 6+5 günlükdü kalbi durdugunda o yüzden ben çok korkuyorum ne olur dua edin banada((((

Canım bir idrar testi yapsaydın, ama devam eden kanamada hamilelik pek olmuyor diye biliyorum...

sağol tatlım bnm allah razı olsun güzel dileklerin için bnm teyzemin kızıda geçirmişti rahim kendini hazırlıyo demiş doktor oda hemen bi sonraki ay hamiş kalmıştı inş bizde kalırız hemen hamiş ... değerlerin inş çok iyi çıkar cnm seninde yeniydi demi rabbim sağlıkla gelmesini nasip eder inş

As. canım hoşgeldin, kırmızı bol, hamiş yok Esila, Hkbinici ve ben bu ayda kırmızı kart yedik
hoşbulduk canım...
bunda da vardır bi hayır on yıldan sonra ahamile kalanlar var 4 ay ne ki....
RABBİM İŞİNİ BİLİR BOL BOL DUA EDİN...
DUALARIMDASINIZ....

bir kere midem bulandı şuan ama ben nasıl bi gebeyim onu da bilmiyorum ya her neyse....
evet canım yarın doktora gidicem çok korkuyorum ya
dua edin bana erkenden gidicem ama ordan görümceme geçiceğimiz için geç gelirim eve...
yine de haber veririm iyi ya da kötü....
sende korkma Bebeğin seninle
yolk sac gözüktü mü seninn

yok tatlım senin değer baya yükselmiş bişe olmaz allahın izni ile .. bnm çok düşük çıkmıştı ilk 17 çıktı sonra bi kaç gün geçti 100 oldu ki onun doğruluğundan hala şüpheliyim en sonda bugün baktırdım 12 çıktı zaten kanamam başladı... yani bnm başından beri değerim çok düşüktü ordakiler demişti kimyasal gebelik olabilir die ben inanmak istemedim... sen yorma kafanı bu saatten snr düşmez değerlerin senin

Canım bir idrar testi yapsaydın, ama devam eden kanamada hamilelik pek olmuyor diye biliyorum...

bugün çok araştırdım kiminin bi iki gün bile hafif artmadan sürebiliyomuş yok adet olmuşsamda alıştım bi fikre ama devamda edebiliyomuş hafif lekelenmemler yerleşmede

bende yaşadım kuşum kimyasal gebelik ama eşim askerdeydi o zaman çalışma olmadığı için bebek de olmasına imkan yoktu...
ama dediğin gibi düşükten hemen sonra hemilen kalan çok...
üzülme RABBİm çok büyükkkkkkk

sağol bebeğim bu aralar çok artmış zaten kimyasal gebelikler rabbim kimseye yaşatmasın inan adet olsam bu kadar üzülmezdim sonuçta hayallerim vardı ama rabbime hep hayırlısını nasip et dediim hayırlısı böleymiş demekki inş bidaki aya kalırım hamile doktor bi sorun yok kalabilirsin dedi ama bilmiyom tabi yinede allahın bileceği iş cnm inş sen yarın güzel haberlerle gelirsin..

Canım sen kaç yaşında evlendin? Kaç yıllık evlisiniz? Hı birde severekmi evlendiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…