Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Benim daha 3 haftalık gibi bişey, ama çok yemekten başka birşey yok hamileliğe dair...

Esila'cım saol verdiğin bilgiler için.
Hamilelerin bebekleri tutunsun, isteyen herkse Rabbim nasip etsin.
Her gün o kadar dua ediyoruzki belki hamilelik sebebimiz birbirimize ettiğimiz dualardır :))

kızlar benide dualarınıza dahil edin nolur.. hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat bende istiyorum rabbimden fazla bekletmeden olur inşallah sağlıkla.. Allah isteyen herkese nasip etsin. geçen ay çok taktım nasip değilmiş bu ay akışına bıraktım bekliyorum bakalım benim bat 24 aralık gibi görünüyo.

Ben bu sbah gene yaptım test sonuç yine negatif bufün gecikmede 4. Gün. Artık gelmezse kırmızı hanımlar pzrtesi kan tahliline giderm ama bugün hiç bişey yiyemedlm. Çok acıkıyorum yerken tiksinip bulanıyorum ve yiyemiyorum. Hayırlısı artk psikolojimde uyarı veriyor. Esila çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun enazından hamile kalabiliyorsun.

çok fazla sıkma kendini her şey olacağına varırmış..
hakkında hayırlısını iste RABBİMDEN...
olmazsan git kan testi yaptır...
kendini sıktıkça gelecek olan adetinin düzenini şaşırtıyosun...
inşallah gecikme gebeliktendir

çok teşekkür ederm cnm. Beni asıl üzen şey belirsizlik. Haziran ayında kist ameliyatı oldm kapalıydı. Ama bazı ameliyatlardan sonra sanırım tüplerde yapışıkık olabiliyormuş. Bayağa bi korkutuyor beni. Bide benim işim gereği bu ay en geç ocak yında hamile kalmam gerekiyor yoksa en az 4 ay ertelenicek. Bi arkadaşım asprin al gelecekse adetin hızlanıır demişti. herşeyin hepimiz için hayırlısı

bende de belirsizlik var kendim konusunda ne olacağını merak ediyrum
yarın doktora gidicem ne olacak ne diyecek hep bi belirsizlik var..
hayat bi sınav bu zorluklar karşısında yapmamız gereken sadece dua etmek...
bu arada ameliyat olduğundan da yapışıklık olacağından falan bahsetmişsin..
tüplerdeki yapışıklık dış gebeliğe yol açıyomuş.
bence sen hsg yani rahim filmi çekil...
eğer gereken bi durumda müdahele edilir...
hakkında hayırlısı olur inşallah canım bana da dua et olur mu yarın kontrole gidicem..

doğru söylüyosun dualar değilmi bizi ayakta tutan. Rabbimin vardır bi bildiği. Şimdi değilse zamanı vardır elbet daha güzel bir zamanı. Allahım hepimizin gönlüne göre versn. Umarım yarın çoook güzel haberler almakla kalmaz hayırlısıyla bebişini kucağına alır vatana millete hayırlı bir evlat olarak sağlıklı uzun ömürlü olur. :) yani rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin...

esila ya üzüldüm hamile olduğunu öğrendiği şurada ne kadar oldu kaybedeli ne kadar zaman geçti. Allah diledi ve tutunamadı tabi sebepleri de vardır belkide nazar değmiştir. kimse burada kem gözlerle belki bakmıyordur hamile olan kardeşlerimize ama iç geçiren çoktur bu nedenle hamile olan kardeşlerime tavsiyem çok ortaya sermesinler durumlarını bebeğimin kalp atışını duyacağım vs gibi. oflu canım hele senin bebek olayın baş sırada tatlım dikkat et şükür iyi de geç canım benim ben bunu kıskandığım için söylemiyorum anlıyosun di mi beni tatlım

haklısın canım kesinlikle...
ben senin ne demek istediğini anladım canım benim...

iyi geceler kızlar nasılsınız ya eşimin iş yerinden arkadaşının eşi hamileymiş daha yeni evliler 1 aylık üstelik korunuyolarmış ilk geceden hamile kalmış kız hiç istemiyodu allahın hikmeti aldıracam falan diyodu eşimden gizli eşi öğrenmiş işyerinde küçük çaplı kutlama bile yapmış allahım bizede en kısa zamanda nasip etsin gerçektende stres yapınca olmuyo demekki ya

ii geceler canım :)))
o da iyiymiş valla :)
haklısın stres yapmamalı

kuzucum demek zamanıymış olmuş öyle düşün benimde kuzenimin adetinin bittiği gün düğün gecesiydi o gece hamile kalmıstı yumurtlama ya bile günler varken. ne üzülüyosun bende iki günde bir yapıyorum bazen her gün bişeyimizde yok ama olmayınca olmuyor yani o zaman biz ölelim DDD

ii geceler canım :)))
o da iyiymiş valla :)
haklısın stres yapmamalı

ay oflu beni gülmek tuttu valla Allah ağlatmasın. kendimi gördüm bi ara neden benim olmuyo o kadar ilişki yaşıyorum diyodum ama Allah tan bu sitemem 2. ay bitti DDDDDDDDDDDDDDDD

ay oflu beni gülmek tuttu valla Allah ağlatmasın. kendimi gördüm bi ara neden benim olmuyo o kadar ilişki yaşıyorum diyodum ama Allah tan bu sitemem 2. ay bitti DDDDDDDDDDDDDDDD

ALLAH AĞLATMASIN CANIM :))
gül tabi...
hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebeklerimiz...

merhaba kızlar varmı bana yardım edicek bugn adetimin 41.gunuydu ve 2 gun önce testm negatifti bugun kan testi yaptırdım 26.78 ile pozitif çıktı hamile oldumu ama kesenin heniz gözukmedini söledi bi haftaya kadar adet olmazsam kesinleşeceğini belirtti adet olmam gereken tarihte yumurtlamışım sevinmelimiyim endişelenmelimiyim anlamadım

neden endişeleniyosun negüzel işte. Hayırlıysa tutunur seninle olur inşallah.

tatlım bi son adet tarihini sölesene tahmini hesap yapalım nette bende hiç bilmiyorum nette buldum bi hesaplayıcı ve galiba doğru hesaplıyo ona göre ben tam 1 hafta 2 günlük hamişmişim:)

canım pardon yeni gördüm yazını..7kasım son adet tarihim..:))

cnm adet gunu yumurtladım doktor 14 gun falan hikaye dedi adet bitiminden başlangıcına gun aşıtrı ilişki ile kaldım eger yumurtlama bitti deyip bıraksaydım olmucaktı o tuzden kırmızıları görene kadar devan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…