Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım benim geçmiş olsunn Allah bir daha yaşatmasın kendine dikkat et

sağol bitanem allah razı olsun valla sizle kafa dağıtıyorum ne yapayım rabbim istemedi hayırlısı böleymiş allahtan bi sorun yokmuş hamileliği engelleyecek doktor öle dedi rahatım şimdi biraz işte... ocak battaşı oldum arkadaşlarımla artık önümüzdeki maçlara bakıcaz...

üzme güzelim tatlı canını bizde 2 aydır korunmuyoruz olduda ne oldu düştü gitti böle bi acı yaşayacağına adet ol on bin kaT daha iyi inan adet olsaydım bu kadar üzülmezdim o yüzden umutsuzluğa kapılma bi vakti saati var demek ocak ayına bakacaz artık

Canım galiba psikolojik olarak çok etkileniyoruz. Dilerim belirtidir ama bunu bu ay bende yaşadım. Kendi kendime demiştim bu ay vücudumdaki değişiklikleri çok iyi gözlemliycem diye. İlk defa yumurtalıklarımı hissettim! İşte dedim kendi kendime bişeyler olacak bu ay ama ne yazıkki Belirtiler için daha erken bana görede ama bellide olmuyor

Doğru söylüyosunuz Üçümüzde aynı gün hayallerimize veda ettik, inşallah önümüzdeki ay aynı gün güzel bir haber veririz...

Geçmiş olsun canım.. Teşekkür ederim düşüncelerin için Allah razı olsun Ocak ayında yaparız inşallah partiyi

motivasyonuna bayılıyorum bebeğim.... olsun belki bi dahaki ay yaparız partiyi ne dersin..

Esilacım, belki bebek haberi umuduyla geldim ama aksi durumla karşılaştım.
Canım çok metanetlisin, işte bu çok güzel.
Rabbim bu ay vermediyse vardır bir bildiği.
Hem biz hamileyiz diyoruz ama ne olacağımız belli değil, Rabbim herşeyin hayırlısını versin...

ayyy ne güzel dedin öle inş cnm yaaaa hayallerimize aynı gün veda ettik ama inş ocakta aynı gün hayallerimize kavuşuruz kızlar.. ya ben bu kadar zor olduğunu bilmiyodum bu işin pat die millet hamile kalıyo bende öle sanıyodum ama nerdeeeeee çok zormuş... hamile kalmak ayrı dert kaldıktan sonra bebeğin tutunması ayrı bi dert

kızlar bende angel gibi kimyasal gebelik geçiriyorum şu an değerlerim gittikçe düşüyo kanamam da başladı yani bu ay fos çıktı beni listeden silin

canımmm çok çookk geeçmiş olsun..:26: ne diyceğimi bilmiyorum gerçekten..Allah'ım yar ve yardımcın olsun...

sağol bebeğim bnm ne yapayım kendimi harap etmekle elime bişe geçmezki hem ben anlamıştım tatlım zaten çok ağrılarım vardı hatta burada sizinlede paylaşmıştım sonra değerimin düştüğü içime doğdu idrar testi yaptım ordan anlarım die tahmin ettiğim gibi çizgi bi öncekinden dahada silik çıktı biraz hazırlamıştım kendimi bu duruma rabbim size sağlıklı hamilelik ve hayırlı doğum nasip etsin inş bizde ocak ayına kaldık napak:)

canımmm çok çookk geeçmiş olsun..:26: ne diyceğimi bilmiyorum gerçekten..Allah'ım yar ve yardımcın olsun...

sağol tatlım yapacak bişe yok rabbim bu ay uygun görmedi allaha şükür yine bebeğimin olduğunu biliyorum bi sorun olmadığını biliyorumya o yeter bana rabbim bidahaki aya sağlıklısını verir inş

sağol tatlım yapacak bişe yok rabbim bu ay uygun görmedi allaha şükür yine bebeğimin olduğunu biliyorum bi sorun olmadığını biliyorumya o yeter bana rabbim bidahaki aya sağlıklısını verir inş

esilacmmm nolduki geçmiş olsun

Kızlar ağzımda 11 tane olgu olması gereken dişlerim yetmiyormuş gibi 20lik dişimde ağzımı iltihap yapmış
Kadındoğumcum ve diş doktorumun ortak görüşüyle antibiyotik kullanmaya başlayacağım.
Dua edin bebişime bişi olmasın
Herşey Alah'tan tabiki ama bugün sinirlerim çok bozuldu.
3 kez kurşun yelekle röntgen çekildi ağzıma.
Henüz 8. haftamızdayız ama başımıza gelenler fena
Hamile kalmak isteyen arkadaşlar hamile kalmadan noluuuurr gidin dişlerinizi dişçiye gösterin ki benim gibi böyle şap üstüne oturmayın(18:

Geçmiş olsun canım, inşallah birşey olmaz sağlıcakla atlatırsınız bu dönemleri, sinir stres yapma sakın...

Anladım canım.
Hep hayırlısı diyorum, muhakkak vardır bir sebebi bununda.
Sizleri gördükçe tedirgin oluyorum bende, daha benimkide çok yeni bişey olursa diye (

Ahh canım, güya bu ay dişlerime full bakım yaptıracaktım ama bebek geldi.
İnşaAllah sorunsuz geçiririm ama bir dişime dolgu yapılması şart, ne yapıcam bilmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…