Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım normal agrılar eger kanama yoksa korkma :) 6 haftadan sonra hafıfleyıp gecıyor :)

allah razı olsun canım yaa içimi rahatlattın bende araştırdım şimdi bebeğin tutunma dönemi olduğu için oluyomuş ağrılar bide rahim genişliyo die dediğin gibi kanama olmadığı sürece normalmiş ohh biraz rahatladım

kızlar bişey soracağım. şimdi ben düşükten 10 gün sonra çalışmalara başlayabilirmiyim...

allah razı olsun canım yaa içimi rahatlattın bende araştırdım şimdi bebeğin tutunma dönemi olduğu için oluyomuş ağrılar bide rahim genişliyo die dediğin gibi kanama olmadığı sürece normalmiş ohh biraz rahatladım

bende yasadım o nedenle nasıl hıssetıgını bılıyorum :)

anne karnında yaşama yolculuk adlı belgeseli şimdi izledim gerçekten çok güzel gözlerim dolu dolu izledim ve tüylerim diken diken oldu herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

ewet mükemmel bi belgeseldir ben onu 2 3 kere izledim dünde eşimle birlikte izledik çok güzel bi belgesel kızlar mutlaka izleyin herşeyi en başından anlatıyolar

kızlar bişey soracağım. şimdi ben düşükten 10 gün sonra çalışmalara başlayabilirmiyim...

tatlım en az bir adet dönemi kadar beklemelisin bütün doktorlar genelde bunu önerir bir adet dönemi geçir sonra başlarsınız bir ay dinlensin rahmin

oyyy yerim seni ben:):):) ya insan çok korkuyo cnm yaaa en küçük bi ağrıda düşük yapıcam sanıyorum aklım gidiyo yemin ederim bebişiğni gördünmü annesi nasılmış:)

evet anlıyorum bendede var o korku ama dusunmemek lazım fazla bebısın kalp atıslarını gordum gecen hafta darısı senın basına inşallah:nazar::nazar:

evet anlıyorum bendede var o korku ama dusunmemek lazım fazla bebısın kalp atıslarını gordum gecen hafta darısı senın basına inşallah:nazar::nazar:

ayyyy amin bebeğim yaaaa bende haftaya gidecem doktora zaman geçmek bilmiyo bi görsem bebeğimi rahatlayacam bide ağrılar oldumu iyice paronayak oluyorum ama allaha şükür beyaz akıntımdan başka bişe yok o yüzden içim rahat senin şimdi bi dahaki kontrolün ne zaman tatlım

ayyyy amin bebeğim yaaaa bende haftaya gidecem doktora zaman geçmek bilmiyo bi görsem bebeğimi rahatlayacam bide ağrılar oldumu iyice paronayak oluyorum ama allaha şükür beyaz akıntımdan başka bişe yok o yüzden içim rahat senin şimdi bi dahaki kontrolün ne zaman tatlım

haftaya persembe yada cuma gidicem ondan sonrada ayda bire dusurucez kontolleri :)

bebeğim ciddimisin sen yaaa offff bi doğru düzgün sevinemiyoruz yaaa ama rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize bi bildiği vardır mutlaka allahın üzülme bebeğim :KK43: inş önümüzdeki ay hamiş kalırsın bi daha ben bügünde baktırdım değerlerim normal çıktı 100 şuan değerim ama daha tahminimce 1 yada en fazla 2 haftalık geç döllenme olmuş baya ondan artarmış değerlerim öle dediler şuan bi problem yok yani sadece sancılarım oluyo bazen adet olcakmış gibi korkuyorum biraz ama şükür hiç kanamam falan yok lekelenmede yok galiba normal sancılar

canım sancıların olması normal.. hiç korkma. ultrasonla göründümü canım?

ya kızlar benım bat dündü ve gelen olmadı cok şükür fakat yarım saat önce cok afedersiniz akıntıyla pembemsi kanama geldi ped var suan ama pede gelmıo peçeteye sildikçe geliyor acaba yerleşme kanaması dedikleri bumu ve benim ne yapmam lazım :KK31::KK31:

cnm bende aralık topiğinde seni sordum sonunda yaptırdınmı testi hadi gözun aydın cnm darısı bizlere inşallah tebrik ederim çok sevındım

canım sancıların olması normal.. hiç korkma. ultrasonla göründümü canım?

yok bebeğim daha haftaya gidecem doktora bilerek bekliyorum çünkü döllenme geç oldu bnm o yüzden geç gözükür ultrasonda işte tek kaygım ağrılar başka bi sorun yok bel ve kasık ağrım var bide göğüslerim çok şiş ve acıyo ama o normal tbi sen nasılsın cnm

canım belirtiler 6 haftada balsıyor genelde vede her hamılede olmuyor. ay umarım sendede bulantı olmaz bende var acısını biliyorum :) evet bence guzel plan yapmıssın :) hem boylece keseyı gorme sansın artar.
ay inşallah dicem ama bende normalde herdakika mide bulantısı mevcut hatta bikaç gün öncesine kadarda çük vardı ilginçtir stresten yok oldu :KK70: çok bulanıyosan renni galiba pastil var ya onun şurubunu veriyorlar. Doktorunla konuş istersen.
tatlım herkeste olmayabilir belirti artı geçde başlayabilir belirtiler bende bilerek geç yaptım testi ki doktora gittiğimde hemen keseyi görebileyim diye bugün gecikmenin 8. günü düşün ben 2 gün öncetest yaptım:)
esilacım iyi sabretmişsin beni eşim engellemese 10 gün önce başlardm test yapmaya ya çıkarsa diye:KK70: bakalım bizde öğrencez sabretmeyi

X