Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Slm kızlarr negüzel başlanmış güne. Oh oh hamişler artıyo rabbim bizede nasip etsin inşallh. Banada bi cvp verirseniz çok sevncem. Benim bat yumurtlamaya göre dündü ateşim 37 idi dün bugün sabah 36.9 acaba olabilirmi bişi. Benim battan önce bizürü belrtm vardı şimdi yoook :KK43:testide eşim daha değil diyor. Bi yorum yapın sizce normalmi yoksaaa ?:KK70:

Canım benim 6 gün önce çıktı idrar testi.
Ama değişeblir belki...

yaa ben zannetmiyorum hoş ALLAH bilir okadarını ama..varmı ikiz beklentiniz yada isteğiniz..

İkiz konusunda emin değilim, o nedenle hayırlısı diyorum.
Çünk bulunduğum yerde yakınım yok zor olabilir, ama bir anda da doğurup atlatmakta var işin ucunda.
Hayırlısı artık...

Canım benim 6 gün önce çıktı idrar testi.
Ama değişeblir belki...

İkiz konusunda emin değilim, o nedenle hayırlısı diyorum.
Çünk bulunduğum yerde yakınım yok zor olabilir, ama bir anda da doğurup atlatmakta var işin ucunda.
Hayırlısı artık...

peki adet gününün geçipte ısının yüksek olması normalmi. Ayy fena oluyorum gidip test alasım var ama doruluk payı kesln olmuyorki ya geç döllendiyse.kan testinede cesaretim yok :KK43: mehtapçım çok bilgim yok ama ailede yada yakın akrabada varsa olabilir. Hayırlısı olsun inşallah

Slm kızlarr negüzel başlanmış güne. Oh oh hamişler artıyo rabbim bizede nasip etsin inşallh. Banada bi cvp verirseniz çok sevncem. Benim bat yumurtlamaya göre dündü ateşim 37 idi dün bugün sabah 36.9 acaba olabilirmi bişi. Benim battan önce bizürü belrtm vardı şimdi yoook :KK43:testide eşim daha değil diyor. Bi yorum yapın sizce normalmi yoksaaa ?:KK70:

canım eger bat gectiğine gore vede atesın yuksek hamıle olma sansın var ama test ıcın bır kaç gun beklemesını bekle bence. ben adetım 3gun gecıkınce yapmıstım ve cıft cızgıyı gormusum ama bebısı gormek ıcın bir hafta beklemek zorunda kalmıstım :) darısı senin basına inşallah ve diğer arkadasların tabii

canım eger bat gectiğine gore vede atesın yuksek hamıle olma sansın var ama test ıcın bır kaç gun beklemesını bekle bence. ben adetım 3gun gecıkınce yapmıstım ve cıft cızgıyı gormusum ama bebısı gormek ıcın bir hafta beklemek zorunda kalmıstım :) darısı senin basına inşallah ve diğer arkadasların tabii

Ben bebişimi ne zaman görürüm acaba?
Kaç haftalık görülebilir canım?

kızlar ya buarada ben mıde bulantılaru yuzunden gıremedım nette oflu nun son durumu ne bilen varsa bana soylermı lütfen

canım 5 haftalıkta keseyı gordum canım ben 6. haftasında da kalp atısını gördüm. :) sen kac haftalıksın ?

Oooo bize daha çok var.
10 günlük demiş bir dahliyeci, henüz kendi doktoruma gitmedim, yarın gidicem nasipse...
295 çıktı değerim 2 gün varken regle, senc

kızlar ya buarada ben mıde bulantılaru yuzunden gıremedım nette oflu nun son durumu ne bilen varsa bana soylermı lütfen

Oflu keseyi görmüş canım.
Sorun yok zannedersem...

Günaydın Sinhus,
Hayalet gibi görüyorsan tamamdır bu iş. Bat ına daha var değil mi? Ben de 12 sinde siklus başlangıcıydı, 21 inde yumurtladım ve 01aralık ta hayalet gibi gördüm idrar testinde , kan testi yaptırdım ve sonuç 24,21 çıktı. İki gün sonra (3 aralıkta) tekrar kan testi yaptırdım 74,73 çıktı. 09 aralık bat benim... O gün tekrar yaptıracağım kan testi...
Haydi haıyrlısı , inşallah hamişsindir :KK9::nazar:[/QUOTE

cnm senin maşallah bebişin erkenden kendini gösterdi :nazar: batım dündü bugunde yok bişey erkenden testleri bitirdim 6 tane yaptım 4 tanesi hayalet gibi akşam eşim gelirken getircek inşallah akşama kdr adet olmam

Oooo bize daha çok var.
10 günlük demiş bir dahliyeci, henüz kendi doktoruma gitmedim, yarın gidicem nasipse...
295 çıktı değerim 2 gün varken regle, senc

Oflu keseyi görmüş canım.
Sorun yok zannedersem...

canım degerın ıyı cıkmıs bence buyuk ıhtımal tekrar yaptıracak sana degerın nasıl artıgına bakacak. ama keseyı gormenız zor canım yarın daha gorulebılecek katar buyumemıstır. bak hazırlıklı ol keseyı gormedıgı ıcın doktor moralını bozabılır bıraz. ama takma kafana benım oyle olmustu keseyı gorene kadar hamılesın dıyemeyız demıstı ve 10 gun sonra gel tekrar bakalım demıstı ben 7 gun gıtmıstım mercımek boyunda gomrustuk keseyi.

oflu içinde cok sevındım :) inallah baska sorun yasamadan hamılelıgın tadını cıkartır tabii midebulantılarının ızın verdıgı kadar:nazar:

canım degerın ıyı cıkmıs bence buyuk ıhtımal tekrar yaptıracak sana degerın nasıl artıgına bakacak. ama keseyı gormenız zor canım yarın daha gorulebılecek katar buyumemıstır. bak hazırlıklı ol keseyı gormedıgı ıcın doktor moralını bozabılır bıraz. ama takma kafana benım oyle olmustu keseyı gorene kadar hamılesın dıyemeyız demıstı ve 10 gun sonra gel tekrar bakalım demıstı ben 7 gun gıtmıstım mercımek boyunda gomrustuk keseyi.

oflu içinde cok sevındım :) inallah baska sorun yasamadan hamılelıgın tadını cıkartır tabii midebulantılarının ızın verdıgı kadar:nazar:

Hamileyiz diyoruz ama bitmiyor malesef :KK43:(

ay burası hamiş kanyıyorr yaaa maşallahh göbeğinizi sürtün birazcık darısıdaa bize bulaşssın kızlarrr

Hamileyiz diyoruz ama bitmiyor malesef :KK43:(

canım bir ömür boyu endişelenme basladı once keseyı gorme korkusu sonra kalp atısı daha sonra gelısımı ıcın endıselenıyosun doğdukatn sonrada degısk konularla devam edıp gidecek :)

canım bir ömür boyu endişelenme basladı once keseyı gorme korkusu sonra kalp atısı daha sonra gelısımı ıcın endıselenıyosun doğdukatn sonrada degısk konularla devam edıp gidecek :)

Rabbim güzel duyguları yaşatıyorya, ufak tefek endişelerede razıyız artık :))

Allahım hamile kalırsam söz veriyorum kio aldım diye şikayet etmeyeceğim miğdem bulanıyor diyede şikayet etmeyeceğimmmmmm :KK70:DD

Allahım hamile kalırsam söz veriyorum kio aldım diye şikayet etmeyeceğim miğdem bulanıyor diyede şikayet etmeyeceğimmmmmm :KK70:DD

Doğduktan sonra unutuluyormuş bu günler canım :))
Rabbim kucağımıza versinde unuturuz şikayetleride :))

Rabbim güzel duyguları yaşatıyorya, ufak tefek endişelerede razıyız artık :))

oyle canım içimizde mucize buyuyor sende her kontole gıttıgınde goreceksın. buarada sana bır tavsıye eger ızlemeıdysen ınternet rahatla bulabılecegın süper bir kısa belgesel adı anne karnında yaşama yolculuk diye süper bir sey ben izlerken agladım ya hormonlar tavan yaptı ne ızlesem aglıyorum artık :)

canım şikayet etmiyorsun zaten ama bazen cok yorucu oluyo mıde bulantıları. yanı hıc pişman deilim ama cumadan berı dun yemek yedım su zaten ıcemıyorum bile ozledım kana kana su ıcmeyı ama sadece 3 ay cekıcem dıyorum ve 40 hafta sonra bebısım gelıcek gucu verende o oluyor umarım sende kısa surede hamıle kalırsın ve umarım asırı bulantı yasamazsın

X