Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

cnm bende aralık topiğinde seni sordum sonunda yaptırdınmı testi hadi gözun aydın cnm darısı bizlere inşallah tebrik ederim çok sevındım

amin tatlım amin inş hepinize çok dua ediyorum inanın inş rabbim kabul eder de bu mutluluğu hepinize yaşatır en kısa zamanda

ya kızlar benım bat dündü ve gelen olmadı cok şükür fakat yarım saat önce cok afedersiniz akıntıyla pembemsi kanama geldi ped var suan ama pede gelmıo peçeteye sildikçe geliyor acaba yerleşme kanaması dedikleri bumu ve benim ne yapmam lazım :KK31::KK31:

canım heman dokora git. seni korkutmak istemem ama benim 3 damla leke geldi. hemen acile gittim. sonuç olumsuzdu...
umarım yerleşme lekesidir ama sen yine de hemen tahlil yaptır

ya kızlar benım bat dündü ve gelen olmadı cok şükür fakat yarım saat önce cok afedersiniz akıntıyla pembemsi kanama geldi ped var suan ama pede gelmıo peçeteye sildikçe geliyor acaba yerleşme kanaması dedikleri bumu ve benim ne yapmam lazım :KK31::KK31:

tatlım inş yerleşme kanamasıdır inş devamı gelmez bize güzel haberler ver yaaaa

akşama kdr gelmezse tamamen kırmızlar kan testinemi gidim ya napim ben sımdı idrar çıksa ordada çıkmıyoki offff kafayı yicem

yaptım cnm 6 tane ama hayalet gibi guneş ışığında zor görünen çizgi çıktı emin değilim yanı pozitifliğinden bu akşam tekrar etcem bakalım cnm ne cıkcak

cnm bnm de öle çıktı çok silik çıktı ama en silik çizgi bile pozitif demek bilyosun bence kan testi yaptır sen eğer hamişsen hemen görün doktora

silik dediğiniz böyle zor görünen cinstenmiydi bakınca belli miydi benimki cok zor görünüyor da ondan emin olamadım

silik dediğiniz böyle zor görünen cinstenmiydi bakınca belli miydi benimki cok zor görünüyor da ondan emin olamadım

bnm kide ışığa tutunca görünüyodu nerdeyse büyüteçle bakacaktım yani çok silikti sonra ertesi günü kan testi yaptırdım pozitif çıktı tatlım bence sende yaptır istersen

Ben farklı markalarla denedim canım, bazıları çok silikti zor görünüyordu sadece bir marka uzaktan seçilebiliyordu ama yine silikti...

bnm kide ışığa tutunca görünüyodu nerdeyse büyüteçle bakacaktım yani çok silikti sonra ertesi günü kan testi yaptırdım pozitif çıktı tatlım bence sende yaptır istersen

ayyy öylemi cnmmm cok sğllll eşimi aradım yorumlarınızdan sonra işten gelcek çıkıp götürcek kana beni ay dua edin ltfen inşallah hamıleyımdır ve yerleşmedır

tatlım sen bi kan testi yaptır netleşsin bence ben öle yaptım... nys kızlar ben wc ye gidiyorum dk başı tuvaletim geliyo bide bişler yiyim acıktım gelirim yine canlarımmmm bol muhabbetler

ayyy öylemi cnmmm cok sğllll eşimi aradım yorumlarınızdan sonra işten gelcek çıkıp götürcek kana beni ay dua edin ltfen inşallah hamıleyımdır ve yerleşmedır

inş bebeğim dualarımız seninle merak etme silik çizgiyi gördüysen testte mutlaka kan testide pozitif çıkar eğer değerin düşük falan derlerse sakın üzülme çünkü ancak moral bozmaya yarıyo onlar değerin düşükse bilki geç döllenmedendir tamam hadi güzel haberler ver bize

ay k
Ben farklı markalarla denedim canım, bazıları çok silikti zor görünüyordu sadece bir marka uzaktan seçilebiliyordu ama yine silikti...
kızlar hem içimi rahatlattınız cokk sğlun hemde korkmaya basladım bu kanamadan smdı yokmu aranızda yerleşme kanaması olan

ay k
kızlar hem içimi rahatlattınız cokk sğlun hemde korkmaya basladım bu kanamadan smdı yokmu aranızda yerleşme kanaması olan

tatlım herkeste olmuyo bu kanama kişiden kişiye değişiyo ama olanlarda var duydum yani sen bi yaptır bakayım ne çıkacak sonra hemen doktora giderisn tatlım

kızlarrrrrrrrrrrr beni duyan yazsın lütfen yaaa:KK43:((hamişler ovulasyon testi kullandımı?

kızlarrrrrrrrrrrr beni duyan yazsın lütfen yaaa:KK43:((hamişler ovulasyon testi kullandımı?

valla biz ovulasyon falan dinlemeden adet bittikten sonra gün aşırı yaptık cnm ben kullanmadım 4 aylık evliyim ilk ay kalamadım hamiş 2. ayımda kaldım rabbime şükür ama sana tavsiyem gün aşırı ilişkide bulun ve sadece yumurtlama zamanını bekleme yumurtlama zamanı dışındada hamile kalabilirsin çünkü sadece şansın biraz daha az olur ama dene.... bide hemen ayağa kalkma ilişkiden sonra ben hep yattım bazen sabah duş aldım belimin altına yastık koydum hep öle yani sende dene bence bunları tatlım

X