Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ayy inş cnm belli olur yarın yada öbür güne rica ederim cnm ne demek gün aşırı ama çift çizgiyi gördüğün gün peşpeşe yap diolar cnm ne olur olmaz eşinede türk kahvesi içir iyiymiş spermleri harekete gerirmiş sonrası beklemek zaten cnm hadi bakalım boll şansss ben cıkıyorum cnm takip etcem seni inş hamiş oluruz iyi geclr

iyi geceler balım dediklerini tek tek uygulamaya çalışıcam hatta harfiyen yapıcam rabbim inşallah gönlümüze göre verir

valla cnm ben c.ft çizgiyi görmeden başladım 8 10 12 13 15 diye devam ettim :KK17: akşamları yapma sabah ilk idrarınla yapma ben 4 le 5 arası yaptım hep aynı saate denk getirmeye çalış ben evdeyım calışmıyorum 13.00 den 16.30 kdr hiç sıvı almadım ve testi uyguladım silik çizgiler hergün dahada koyulaşmaya başladı ve 13 te gördüm ben 4 gundur test yapıyorum da tatlım hayalet gibi gözukuo silik bile değil ama görüyorum diyorum ki yok ama daha önceleri neden hayalet gibi görmüyordum beklicem cnm yapcak bişey yok yeterki gelmesın kırmızılar

Günaydın Sinhus,
Hayalet gibi görüyorsan tamamdır bu iş. Bat ına daha var değil mi? Ben de 12 sinde siklus başlangıcıydı, 21 inde yumurtladım ve 01aralık ta hayalet gibi gördüm idrar testinde , kan testi yaptırdım ve sonuç 24,21 çıktı. İki gün sonra (3 aralıkta) tekrar kan testi yaptırdım 74,73 çıktı. 09 aralık bat benim... O gün tekrar yaptıracağım kan testi...
Haydi haıyrlısı , inşallah hamişsindir :KK9::nazar:

valla cnm ben c.ft çizgiyi görmeden başladım 8 10 12 13 15 diye devam ettim :KK17: Akşamları yapma sabah ilk idrarınla yapma ben 4 le 5 arası yaptım hep aynı saate denk getirmeye çalış ben evdeyım calışmıyorum 13.00 den 16.30 kdr hiç sıvı almadım ve testi uyguladım silik çizgiler hergün dahada koyulaşmaya başladı ve 13 te gördüm ben 4 gundur test yapıyorum da tatlım hayalet gibi gözukuo silik bile değil ama görüyorum diyorum ki yok ama daha önceleri neden hayalet gibi görmüyordum beklicem cnm yapcak bişey yok yeterki gelmesın kırmızılar

siz ne yapıyosunuz kızlar anlamadım ama acıklarsanız sevinirim

Slm kızlaar, ben geldiiim.
Çeşiti sebeplerden dolayı gelemiyordum ama artık sizinleyim :))
Size güzel haberlerle geldim.
Ben HA-Mİ-LE-YİM :))

Süper bi haber belirtileri yazmanı bekliyoruz..

Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun..:KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım ilk önce kasıkta gerilme ve zaman zaman ağrı oldu.
Göğüslerimin yanları ağırdı yeni yeni uçları acıyor.
Çok bir belirtim olmadı ama şuan inanılmaz gazım var ve sancı yapıyor :KK43:(

[/QU

:nazar:hamileler gurubuna hoş geldin:nazar:negüzel bir duygu dimi.Allahım tüm isteyenlere nasib etsin inşallah..bizede tez zamanda kucakta olmayı:KK49::KK49::KK49:

[/QU

:nazar:hamileler gurubuna hoş geldin:nazar:negüzel bir duygu dimi.Allahım tüm isteyenlere nasib etsin inşallah..bizede tez zamanda kucakta olmayı:KK49::KK49::KK49:

Canım şuan heyecanını yaşıyorum, ama henüz hissedemedim bebeğimi.
Tabi gaz sancısıyla kendisini hissettiriyor, dün gece eşime diyorumki, şimdiden zorluklarını gösteriyor bebeğimiz :))
Ama yinede çok güzel.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin, bizede sağlıcakla kucağımıza almayı...

[/QU

Tabi gaz sancısıyla kendisini hissettiriyor, dün gece eşime diyorumki, şimdiden zorluklarını gösteriyor bebeğimiz :))
Ama yinede çok güzel.

Ama yinede çok güzel.

:nazar::nazar:bende henüz hissetmedim tatlım.ilk kontrolümüze gittik geçen perşembe keseyi göremedik daha ama birsürü yapmamam gerekenleri öğrendik eşimle..şuan 5+1 daha minik sıpam benim..ama erkenden gitmiycem 15inde inşallah 2.randevum ozaman gidicem.biraz akışına bırakmak lazım:nazar::nazar:

:nazar::nazar:bende henüz hissetmedim tatlım.ilk kontrolümüze gittik geçen perşembe keseyi göremedik daha ama birsürü yapmamam gerekenleri öğrendik eşimle..şuan 5+1 daha minik sıpam benim..ama erkenden gitmiycem 15inde inşallah 2.randevum ozaman gidicem.biraz akışına bırakmak lazım:nazar::nazar:

Bende ilkkez yarın gidicem canım.
Bu değere göre ikiz olabilir diyorlar o hususta heyecanlıyım doğrusu.
Bir dahiliyeciye gösterdik 10 günlük falan dedi, daha küçücük bebişimiz...

Canım senin ilk değer kaç çıkmıştı?
Bide ne zamanyaptırdın kan testini?

Bende ilkkez yarın gidicem canım.
Bu değere göre ikiz olabilir diyorlar o hususta heyecanlıyım doğrusu.
Bir dahiliyeciye gösterdik 10 günlük falan dedi, daha küçücük bebişimiz...

değerin kaç çıktı ki tatlım ikiz düşüncesi varoldu..ben ilk varmı yokmu die aktırdım.benim bat29 uydu 28inde kantestiyle öğrendim.3 gün sonra doktora gittim kese göremedik tekrar kan testi istedi budefa değerlerine bakıcaz dedi 374 çıktı.2gün snra tekrar istiyorum dedi telefon da pazar yaptırdım 805 çıktı.2 günde bir 2 katı artıyormuş.bugün yaptırsaydım tahmini 1600ün üzeri olacaktı ama akışına bıraktım biraz.15inde ALLAH nasib ederse hem kalp sesini duyarız hemde keseyi görürüz die erteledim.şimdiden rabbim hayırlara vesile etsin ve bizleri korusun inşallah

Son düzenleme:
kızlar tebrik ediyorum sizi rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizim başımıza :KK49::KK16::KK49:

değerin kaç çıktı ki tatlım ikiz düşüncesi varoldu..ben ilk varmı yokmu die aktırdım.benim bat29 uydu 28inde kantestiyle öğrendim.3 gün sonra doktora gittim kese göremedik tekrar kan testi istedi budefa değerlerine bakıcaz dedi 374 çıktı.2gün snra tekrar istiyorum dedi telefon da pazar yaptırdım 805 çıktı.2 günde bir 2 katı artıyormuş.bugün yaptırsaydım tahmini 1600ün üzeri olacaktı ama akışına bıraktım biraz.15inde ALLAH nasib ederse hem kalp sesini duyarız hemde keseyi görürüz die erteledim.şimdiden rabbim hayırlara vesile etsin ve bizleri korusun inşallah

Canım benim regle 2 gün kala 295 çıktı, daha gün geçmeden bu değer ikizi gösterebilir dediler...

kızlar tebrik ediyorum sizi rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizim başımıza :KK49::KK16::KK49:

Darısı isteyen herkese...

Slm kızlarr negüzel başlanmış güne. Oh oh hamişler artıyo rabbim bizede nasip etsin inşallh. Banada bi cvp verirseniz çok sevncem. Benim bat yumurtlamaya göre dündü ateşim 37 idi dün bugün sabah 36.9 acaba olabilirmi bişi. Benim battan önce bizürü belrtm vardı şimdi yoook :KK43:testide eşim daha değil diyor. Bi yorum yapın sizce normalmi yoksaaa ?:KK70:

X