Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

:78::78:

Utandım gerçekten.
Çok teşekkür ederim düşünceleriniz için.
Ben çok fazla hadis okuyorum belki ondandır. Sizlere ettiğim dua kendime ettiğim duadan çok daha hayırlı.. Ben sizler için istiyorum, belki Rabbim ona vesile olarak banada nasip edicek..
Ben sizlerle mutlu olup sizlerle üzülüyorum gerçekten bunu kalpten yaşıyorum.
Ayrıyetten yasib bunu farketmen beni çok mutlu etti. Rabbim gönlünden ne geçiyorsa nasib etsin sana çok teşekkür ederim :93:

kesinlikle Yasib arkadaşıma katılıyorum

zaten bende yazarken sana temiz kalpli arkadaşım dedim birden öyle hissettim senin için

dularında benide eksik etme olurmu

ve eğer şuan hamileysem bebeğim benimleyse rabbim sanada tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsinnn inşallah

:78::78:

utandım gerçekten.
çok teşekkür ederim düşünceleriniz için.
Ben çok fazla hadis okuyorum belki ondandır. Sizlere ettiğim dua kendime ettiğim duadan çok daha hayırlı.. Ben sizler için istiyorum, belki rabbim ona vesile olarak banada nasip edicek..
Ben sizlerle mutlu olup sizlerle üzülüyorum gerçekten bunu kalpten yaşıyorum.
Ayrıyetten yasib bunu farketmen beni çok mutlu etti. Rabbim gönlünden ne geçiyorsa nasib etsin sana çok teşekkür ederim :93:

farkedilmeyecek gibimi güzell arkadaşımmm allahımm sanada tüm gönlünden geçenleri nasip etsinnn:KK19:

Kızlar bana müsade malum yarın iş var yatmam lazım yarın görüşürüz umarım hayırlı haberlerle yeni bir güne merhaba deriz öpüyorum hepinizi :KK36::KK36::KK36:

İyi geceler canım görüşmek üzere...

farkedilmeyecek gibimi güzell arkadaşımmm allahımm sanada tüm gönlünden geçenleri nasip etsinnn:KK19:

Amiiin inşallah hepimize :KK16: Çok çok teşekkür ederim :KK17:

kesinlikle Yasib arkadaşıma katılıyorum

zaten bende yazarken sana temiz kalpli arkadaşım dedim birden öyle hissettim senin için

dularında benide eksik etme olurmu

ve eğer şuan hamileysem bebeğim benimleyse rabbim sanada tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsinnn inşallah

İnşallah hamilesindir ve bebeğin seninledir canım benim.. Rabbim razı olsun hepinizden :109::109:

kızlar bugün başka doktora gittim özele...
alttan bakıldı
sanırım kese göründü...
4.4 mm :nazar::nazar::nazar::nazar:

tebrikler canım maşallah benim değerim 3500 iken 3.7 mm göründü senin değerine göre çapı baya güzel tebrik ederim

Son düzenleme:
İyi geceler canım görüşmek üzere...

Amiiin inşallah hepimize :KK16: Çok çok teşekkür ederim :KK17:

İnşallah hamilesindir ve bebeğin seninledir canım benim.. Rabbim razı olsun hepinizden :109::109:

Kızlar banada müsade malum yarın iş ve benim için büyük gün

Hepiniz Allaha emanetsinizzz

Selam ve Bol dua ile
İyi geceler

ofluuuuuuuuuuuuuuu bak cnmmmmmm boşuna üzüldünnnn burdaki kızlar doktor deiliz ama degerlerini biz bile anladık doktorun nsl anlamamış dış gebelik demiş yav.. hayret bşy cidden..
özele giderek iyi yapmıssın kimi durumlarda doktor deiştirmek gerekiyor.. neyse içimiz rahatladı vala.. ben yarın doktora gitceksin diye hatırlıyorudum tesadüfen baktım sevindim vala:)

iyi geceler canım görüşmek üzere...

amiiin inşallah hepimize :KK16: çok çok teşekkür ederim :KK17:

inşallah hamilesindir ve bebeğin seninledir canım benim.. Rabbim razı olsun hepinizden :109::109:

iyi geceler canımm bende kaçtımm tabi hepinize hayırlı geceler kızlar hepinizi çok öptümmmm :KK54:

tebrikler canım maşallah benim değerim 3500 iken 3.7 mm göründü senin değerine göre çapı baya güzel tebrik ederim
canım çok teşekkür ederim benim değerim olsa olsa 1000lerdedir...
bilmiyorum baktırmadım...
hepimiz için hayırlısı olsun :nazar::nazar:

ofluuuuuuuuuuuuuuu bak cnmmmmmm boşuna üzüldünnnn burdaki kızlar doktor deiliz ama degerlerini biz bile anladık doktorun nsl anlamamış dış gebelik demiş yav.. hayret bşy cidden..
özele giderek iyi yapmıssın kimi durumlarda doktor deiştirmek gerekiyor.. neyse içimiz rahatladı vala.. ben yarın doktora gitceksin diye hatırlıyorudum tesadüfen baktım sevindim vala:)

kuşummmm valla bilmiyorummmm başka doktora da göstericem
inşallah her şey yolunda gide....:nazar::nazar::nazar:

keseyi görmene çok sevindim Rabbim senin ve bebeğin için edilen duaları kabul etti inş bundan sonra çok yorma kendini biraz dinlen olur mu btnm

Canlarımmmmmmm galiba hamileyimmmm:):) test yaptık silik çizgi çıktı hala şoktayım inanamıyorım çok silik çıktı ama bnm döllenme geç oldu sanırsam ondan bu kadar silik ama eşimde gördü yani offff çok heyecanlıyım canlarımm yaaa

AYYYY cnm benimm çokk sevindim maşallah ya darısı başıma :))

şu anda bu konuyu okuyan veya sonradn okuyacak olan arkdaşlarıma birşey sormam lazım.Allah rızası için bir bilgisi fikri olan paylaşsın.cumartesi sabahı saat11.30 da çatlatma iğnemi vuruldum.36 sat sonra ilişki önerdi doktor.ilişki gerçekleşti.doktorum başka bir gün ilişki önerdiysedeheyecandan duymadım,duyduysam da unutttum.nolur bana yardım edin.sizler de nasıl olmuştu?şimdi ben bir daha ne zaman ilişki kurmalıyım

kızlar bugün başka doktora gittim özele...
alttan bakıldı
sanırım kese göründü...
4.4 mm :nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm benimm bak içimize doğan oldu ben hissediyodum bi yanlışlık olduüunu
ablamda söylemişti alt ultrasyondan anlaşışılır
kan değerleri normal yanlışlık var diye..bana ne teşhisler konmuştu anlatsam inanamzsın ,allahtan ablam ebede onun sayesinde düzeldi herşey..
hiç bi zaman tek dr la kalmamak lazım.. çokk sevindim ya çokk :))

şu sitede tek kızdığım şey bu,eğer soru soran ya da ilk kez mesaj yazan kişiyi tanımıyorsak ona cevap vermiyoruz niyeyse...Havadan sudan şeyler yazıyoruz da "bilen varsa Allah rızası için bi cevap yazsın"diye sorduğum bi soruya hiçbişey yazmıyoruz.Hiç değilse "ben bilmiyorum"diye yazsa da birileri kendimi hayalet gibi hissetmesem.

şu anda bu konuyu okuyan veya sonradn okuyacak olan arkdaşlarıma birşey sormam lazım.allah rızası için bir bilgisi fikri olan paylaşsın.cumartesi sabahı saat11.30 da çatlatma iğnemi vuruldum.36 sat sonra ilişki önerdi doktor.ilişki gerçekleşti.doktorum başka bir gün ilişki önerdiysedeheyecandan duymadım,duyduysam da unutttum.nolur bana yardım edin.sizler de nasıl olmuştu?şimdi ben bir daha ne zaman ilişki kurmalıyım

sen gün aşırı ilişkiye gir adete 5-6 gün kala ilişkiye girme tamammı fazla ilişki bebeği düşürür canım

Bu aradaa canım bende senin gibiyim yazdılarımı ya okumuyorlar yada ilgilenmiyorlar bende kendimi ilgisiz hissettim üzüldüm

Kızlar ben 3 aralıkta adet oldum benim bat 2 ocak olduuu bakalım değiştirebilirsiniz hayırlısı denemeye devam allahtan ümit kesilmez

şu anda bu konuyu okuyan veya sonradn okuyacak olan arkdaşlarıma birşey sormam lazım.Allah rızası için bir bilgisi fikri olan paylaşsın.cumartesi sabahı saat11.30 da çatlatma iğnemi vuruldum.36 sat sonra ilişki önerdi doktor.ilişki gerçekleşti.doktorum başka bir gün ilişki önerdiysedeheyecandan duymadım,duyduysam da unutttum.nolur bana yardım edin.sizler de nasıl olmuştu?şimdi ben bir daha ne zaman ilişki kurmalıyım

cnm en güzeli sen dr nu ara tekrar sor en doğru bilgiyi ondan alırsın..biz ne söylesek yanlış olur..hele benım hıç bı bilgim yok bu konu hakkında..

cnm benimm bak içimize doğan oldu ben hissediyodum bi yanlışlık olduüunu
ablamda söylemişti alt ultrasyondan anlaşışılır
kan değerleri normal yanlışlık var diye..bana ne teşhisler konmuştu anlatsam inanamzsın ,allahtan ablam ebede onun sayesinde düzeldi herşey..
hiç bi zaman tek dr la kalmamak lazım.. çokk sevindim ya çokk :))

sorma canım ya çok sağol ALLAH RAZI OLSUN...:nazar::nazar::nazar:
ablana tekrar sorarmısın...
normal mi bu yani
hala sanki kafamda bulanıklıklar var gibi.... :26::26:

X