Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

benmde 5 yakınız birbirimize 2 gun sonrada esılanın belli olur hadi inşlhh hepimiz güzel hbrler veririzz öpüyorum sizleri dışarı çıkmam lazım görşrz

güle güle tatlım bnm sANAda çok dua edecem inş kabul eder rabbim öpt

Oflu'cum durumlar nasıl?Nasılsınız bebişinle?Tutunmuştur daha da çok inşallah kereta...

aynn cnm katılıyorum... senin belirtiler neler cnm varmı bi belirti
cnm belirti mi yoksa aklımın bir oyunu mu bilemiyorum ama ;sağ göğsümde sızı var.Sanki başım anlık dönüyomuş gibi geliyor ve bazen bulantı oluyomuş gibi oluyr.Dün kasıklarımda batma vardı ama bugün yok.üşüttüm mü yoksa hamiş miyim bilemiyorum,bazen soğuk yel aldığım için ağrı yapabiliyor.

Son düzenleme:
yok o kadar bulanmıyo hafif var yani...
adet sancım oluyo ara ara o kadar

ya ben bunu soracaktım tatlım sana yaa bnm de göğüslerim çok acıyo hele ucları felaket dokunamıyom bide adet olacakmış gibi arada bi sancım oluyo ve belim çok ağrıyo bebiş yaa sence bunlar belirti olabilirmi sen tecrübelisinya anlatsana bi

yok o kadar bulanmıyo hafif var yani...
adet sancım oluyo ara ara o kadar

ya ben bunu soracaktım tatlım sana yaa bnm de göğüslerim çok acıyo hele ucları felaket dokunamıyom bide adet olacakmış gibi arada bi sancım oluyo ve belim çok ağrıyo bebiş yaa sence bunlar belirti olabilirmi sen tecrübelisinya anlatsana bi

Eki Görüntüle 299554
merhaba arkadaşlar ilk yaptıgım test yukarıdaki..ılk etapta cok acık renk cıktı sonra bekleyınce kopkoyu oldu..ama bır gun sonra yıne yaptım ve asagıdakı gıbı negatıftı..farklı markalardı...sizce durum nedir...

inş hamişliktendir cnm yaaa bnm de inanılmaz göğüslerim acıyo ve beli çok ağrıyo normalde adet olmama yakın aşırı ve sürekli karın ağrım olurdu ancak ağrı kesici ile geçerdi şimdi öle bişe yok umutlanmakta istemiyorum ama insanda alamıyo kendini işte kırmızılar gelene kadar illa ki umut ediyoz ne yapalım

tatlım direk kan testi yaptır derim sana çünkü durumun biraz karışık ancak böle belli olur kan testi yüzde yüüz sonuç verir

Kızlar 28 Kasım battı ama hala adet olmadım ayın 28 inde çok fazla bir kasık ağrısı çektim ve doktora gittim doktor sistit olmuşsun dedi ultrasonla bakarken adetin yakın mı dedi bende evet bugün yada yarın olmam lazım dedim sistitden dolayı adet gecikmesi olur mu acaba beni bilgilendirir misiniz. ???

tatlım idrar kesesi iltihaplanmasıymış tedavi ile 24 saatte bile kaybolabiliyomuş ama adeti geciktirdiğine dair bi bilgi bulamadım

angell tatlım ne yapıyon aşağıda sesin soluğun çıkmıyo kızzzzz yeni haberler varmı heee

benim göğüslerim sinyal verdi zaten :)
acıyolardı şiştiler...
kasıklarımda batmalar vardı hala daha da var zaten...
hadi inş bebiştir..

benim göğüslerim sinyal verdi zaten :)
acıyolardı şiştiler...
kasıklarımda batmalar vardı hala daha da var zaten...
hadi inş bebiştir..

inş oflum yaaaa çok istiyorum bakalım hayırlısı rabbim inş güldürür yüzümü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…