Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ya kızlar herkes benim gibi mi?bir hamileyim diye hissediyorum;sonra hamile değilim ki diyorum.yine hamilelik sendromuna yakalandım;hem de hamile olmadan...:KK52::KK52:

ooooohoooooo çok o sendroma yakalandık anacımmm hep bölee işte belki bin defa bakıyoorum pedime adet oldum mu diyeee ama adet belirtim gectiii ilgin yaniii

ya kızlar herkes benim gibi mi?bir hamileyim diye hissediyorum;sonra hamile değilim ki diyorum.yine hamilelik sendromuna yakalandım;hem de hamile olmadan...:KK52::KK52:

aynen bu ay cok hissettim tamam oldu hamileyim dedim daha bata 3 gun var sabah kalktım hemen aklıma geldı gittim test yaptım negatif çıktı oturdum smdı umutsuz umutsuz okuyorum :KK70::KK70:

olmazmı bea:) ben şu an o moddayım cnm karnıma bazen ağrı giriyo aha diyorum hamile değilim adet olcam sonra geçiyo bütün şikayetler bu seferde ewt ewt içime doğuyo hamileyim diyorum:KK1: çok manyakça bi durum:KK1:

Son düzenleme:
aynen bu ay cok hissettim tamam oldu hamileyim dedim daha bata 3 gun var sabah kalktım hemen aklıma geldı gittim test yaptım negatif çıktı oturdum smdı umutsuz umutsuz okuyorum :KK70::KK70:

tatlım erken davranmışın test için ama.... batın geçsin öle yap

olmazmı bea:) ben şu an o moddayım cnm karnıma bazen ağrı giriyo aha diyorum hamile değilim adet olcam sonra geçiyo bütün şikayetler bu seferde ewt ewt içime doğuyo hamileyim diyorum:KK43: çok manyakça bi durum:KK43:

ya cnm yap bi test 3 gun olmadımı hadi sevindir bizi keyfımız yerıne gelsın :KK70::KK70:

ooooohoooooo çok o sendroma yakalandık anacımmm hep bölee işte belki bin defa bakıyoorum pedime adet oldum mu diyeee ama adet belirtim gectiii ilgin yaniii
canım adet belirtin geçer ve inşallah hamilelik belirtin başlar. :KK17:
Bat'a daha varmış lazım;bazılarında erkenden belli oluyr;ama bazılarında 10 gün sonra anca çıkabiliyor.Adet gelene kadar hala umut var demektir.:KK19: Daha erke canım.

olmazmı bea:) ben şu an o moddayım cnm karnıma bazen ağrı giriyo aha diyorum hamile değilim adet olcam sonra geçiyo bütün şikayetler bu seferde ewt ewt içime doğuyo hamileyim diyorum:KK1: çok manyakça bi durum:KK1:
aynen canım ya;şu anki psikolojim var;sanki yere basmıyorum;başka bir zemindeyim gibi.Orta şeker olmak çok zor. (yani hem hamiş,hem hamiş deilim :):18::18::KK1:

yaw bazılarının oluyorya okuyorum bata 3 gun vardı cıktı falan belkı bendede çıkar dedim :KK70::KK70:
olsun negatifler en azından kırmızlara alıştırıyor bizi :KK70::KK70:
ben de öyle seçilmişlik için dua ettim;ama bilemiyorum nasıl belli olur diye;yapı gereği bazılarında çabuk belli oluyor;olsun canım belli olsun gebelik;ama güç olmasın.

Son düzenleme:
ya cnm yap bi test 3 gun olmadımı hadi sevindir bizi keyfımız yerıne gelsın :KK70::KK70:

canım bnm yaaa ah ne kadar isterim sevindirmeyide sevinmeyide ama bi korku geldi hayal kırıklığına uğrayacam die korkuyorum yaa ama yarın değil öbür gün kesin yapacam yarın hiç vaktim yok çalışıyorum çünkü direk kan testi yaptıracam tatlım inş güzel haberler veririm de alırım da

canım bnm yaaa ah ne kadar isterim sevindirmeyide sevinmeyide ama bi korku geldi hayal kırıklığına uğrayacam die korkuyorum yaa ama yarın değil öbür gün kesin yapacam yarın hiç vaktim yok çalışıyorum çünkü direk kan testi yaptıracam tatlım inş güzel haberler veririm de alırım da

hadi inşallah güzel hbrlerini verirsin ama ilk önce bi idrar yap kana gitmeden istersen gör çift çizgiyi daha iyi olmaz mı cnm

yaw bazılarının oluyorya okuyorum bata 3 gun vardı cıktı falan belkı bendede çıkar dedim :KK70::KK70:
olsun negatifler en azından kırmızlara alıştırıyor bizi :KK70::KK70:

ya sorma cnm yaaa valla bata kaç gün kala öğrenenler var ama onların muhtemel yumurtlama zamanları erkendir adetten hemen sonradır herhalde yoksa belli olmaz o kadar erken

ben de öyle seçilmişlik için dua ettim;ama bilemiyorum nasıl belli olur diye;yapı gereği bazılarında çabuk belli oluyor;olsun canım belli olsun gebelik;ama güç olmasın.

bu ay cok istiyorum olsun die heyecan yaptım senın gibi olmazsa cunku esım ve ben doktora gitmek istiyorum bu süreçte korkutuyor beni ondan Allahım inşallh sesimizi duyar kızlar senn bata ne kdr var cnm

sorma cnm valla çok ii anlıyorum seni bizi bizden başka kim anlar zaten demi:KK43: bende çok heyecanlıyım hala gelmedi kırmızılar bi iki gün sonra test yapacam bakalım ne çıkacak kızlarr yaaa puffff

Ben de az önce aynı düşünceeyi içimden geçiriyordum.burada bizi ancak yine biz anlayabiliriz.ortak paydamız var.:KK54:

Son düzenleme:
bu ay cok istiyorum olsun die heyecan yaptım senın gibi olmazsa cunku esım ve ben doktora gitmek istiyorum bu süreçte korkutuyor beni ondan Allahım inşallh sesimizi duyar kızlar senn bata ne kdr var cnm
benim bat 7-8-9.kırmızılar bu günlerde gelebeilir.9'undan sonra gelmezse şüphe edeceğim cnm.

hadi inşallah güzel hbrlerini verirsin ama ilk önce bi idrar yap kana gitmeden istersen gör çift çizgiyi daha iyi olmaz mı cnm

ya tatlım ben hangi idrar testini yaptıysam hep tek çizgi oldu kaderim o yüzden üzülmek istemiyorum yine ama belli olmaz belki idrar testi yaparım yine ama sangi içimde yine tek çizgiyi görecekmişim gibi bi his var:KK43:

kızlar biraz olanlara göz gezdirdimde arada güzel haberlerde var üzücülerde:KK43:

ama rabbimin istediği olur hayatta yapacak bişe yok bebek20 arkadaşım inan çok üzüldüm hatta gözlerim doldu ama inan hayırlısı böleymiş eğer allahtan hayırlısını istediysen oda mutlaka hakkında hayırlı olanı vermiştir üzülme daha fazla inş bidaha kalırsın hamile ve bu sefer sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına rabbimden dilerim...

oflucum tatlım sanada çok sevindim boşuna hırpaladın kendini bak maş değerlerin çok güzel artık tadını çıkar hamişliğin güzelim bak bu fırsatları bi daha bulamazsın kocişin kendi hazırlıyo kendi yiyo sanada bakıyo varsın tadını çıkar 9 aya kadar :)

banada gelirsek kızlar bugün gecikmemin 3. günü ama test yapmaya korkuyorum anlayacağınız halaaaaaa beklemedeyim bakalım ne olcak puffffff
canım ALLAH RAZI OLSUN BİN KERE....
inŞALLAH HER ŞEY YOLUNDA GİDER....
benim normal arkadaşlarım bile bu kadar destek olmazken en uzakta bildiklerim
meğerse en yakınımdaymış...
çok teşekkür ederim...
ALLAHım en yakın zamanda bebeklerınıze kavustursun sizi inşallah.........:nazar::nazar::nazar:

Oflu cum selam, Çok sevindim güzel haberlerine... Rabbime her gün dua ediyorum hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin diye. İçini ferah tut sen, sabırla ve Allahın izniyle cuma günü çok güzel ve hayırlı bir gün olacak :nazar:

selammmm bitanemm....
yarın tekrar kana gidicem çok heycanlıyım.....
ALLAH RAZI OLSUN SENDEN DE ...
BANA NE KADAR DUA EDİYOSAN RABBİM SANA ON KATINI BİN KATINI VERSİN İNŞALLAH...
CUMA günü evet...
İnşallahh öyle olurr....
Dualarım Sİzlerlee:nazar::nazar::nazar::nazar:

benim bat 7-8-9.kırmızılar bu günlerde gelebeilir.9'undan sonra gelmezse şüphe edeceğim cnm.

benmde 5 yakınız birbirimize 2 gun sonrada esılanın belli olur hadi inşlhh hepimiz güzel hbrler veririzz öpüyorum sizleri dışarı çıkmam lazım görşrz

X