Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

benim göğüslerim sinyal verdi zaten :)
acıyolardı şiştiler...
kasıklarımda batmalar vardı hala daha da var zaten...
hadi inş bebiştir..

oflu bebişlim:nazar: :emir_bebek: :nazar:bugün nasılsın bakalım ??
senin göğüsler ne zaman acımaya başladılar tatlımmm ??

merhaba arkadaşlar ben çok sık gelemiyorum arada okuyup çıkıyorum.... topiği ilk açtığında oflu kardeşimin bi msj okumuştum görümcenle aynı anda hamile kalman senin düşük yapman falan çok aklımda kalmıştın ve hep sana dua ettim rabbim nasip etmiş herhalde sana ama bazı sıkıntılarmı var yine tam anlayamdım ben yine sana dua etmeye devam edim :) belki yine işe yarar

Merhaba kızlar gününüz aydın neşeniz bol olsun :KK70:DDD Oflu üzme kendini herşey yolundayken sonra Allah ın gücüne gider sana bebek vermiş sen hala ikilemdesin senin üzülmek yerine şükretmen gerek tatlım sözlerimi yanlış anlama ama bak . hamile olan kardeşlerimi tebrik ederim darısı bizim başımıza. bekliyorum bende düzenli olan adetimin kapımı çalmasını yada aylarca çalmamasını. elimden geleni yapıp bekliyorum şükür rahatım da olmasa da bebek içim çok rahat Allah isteyen herkese versin bebek inşAllah

merhaba arkadaşlar ben çok sık gelemiyorum arada okuyup çıkıyorum.... topiği ilk açtığında oflu kardeşimin bi msj okumuştum görümcenle aynı anda hamile kalman senin düşük yapman falan çok aklımda kalmıştın ve hep sana dua ettim rabbim nasip etmiş herhalde sana ama bazı sıkıntılarmı var yine tam anlayamdım ben yine sana dua etmeye devam edim :) belki yine işe yarar

merhaba canım hoşgeldin....
evet canım değerlerim az az yükseliyodu...
yarın tkrar kana gidicem...
dualarını eksik etme canım
ALLAH RAZI OLSUN....
sizlere de versin MEVLAMMM :nazar:

merhaba canım hoşgeldin....
evet canım değerlerim az az yükseliyodu...
yarın tkrar kana gidicem...
dualarını eksik etme canım
ALLAH RAZI OLSUN....
sizlere de versin MEVLAMMM :nazar:

rabbim hayırlısıyla bu sefer sonuca erdirir inş... bütün arkadaşlara dua ediyorum ama sen ayrıca geliyosun aklıma hamilenin duası kabul olur sende bize muhakkak dua et emi gerçi benim daha 5. ayım rahatım ben henüz erken olur inş sıkıntısız olsunda rabbimin izniyle geç olsun biraz o bişi diil..

oflu benide gör şekerimmm:))))))))
KUŞUM GÖRMEDİM ya kusura bakmaa :)
iyiyim sanırım bilmiyorum...
hala korku olsada içimde bilmiyorum karışık bişey
sen nasılsın bakalım:KK31:

rabbim hayırlısıyla bu sefer sonuca erdirir inş... bütün arkadaşlara dua ediyorum ama sen ayrıca geliyosun aklıma hamilenin duası kabul olur sende bize muhakkak dua et emi gerçi benim daha 5. ayım rahatım ben henüz erken olur inş sıkıntısız olsunda rabbimin izniyle geç olsun biraz o bişi diil..

İnşallah canım benim sağol
hergün dua ediyorum sizlere RABBim kabul etsin..
hayırlı evlatlar versin tez zamanda İnşallahh:nazar:
geç olsunda güç olmasın demişler...
herşey ALLAHTANNN:nazar:

Merhaba kızlar gününüz aydın neşeniz bol olsun :KK70:DDD Oflu üzme kendini herşey yolundayken sonra Allah ın gücüne gider sana bebek vermiş sen hala ikilemdesin senin üzülmek yerine şükretmen gerek tatlım sözlerimi yanlış anlama ama bak . hamile olan kardeşlerimi tebrik ederim darısı bizim başımıza. bekliyorum bende düzenli olan adetimin kapımı çalmasını yada aylarca çalmamasını. elimden geleni yapıp bekliyorum şükür rahatım da olmasa da bebek içim çok rahat Allah isteyen herkese versin bebek inşAllah

Merhaba canım sende hoşgeldin...
buna da şükür diyorum da tam kesin bişey demiyo doktor o beni ikilemde bırakıyo...
yoksa RABBİme Sonsuz HAmd-u senalar OLsun....:nazar::nazar:
İNŞALLAH GELMEZ KIRMIZLAR...:nazar:

tatlım idrar kesesi iltihaplanmasıymış tedavi ile 24 saatte bile kaybolabiliyomuş ama adeti geciktirdiğine dair bi bilgi bulamadım

Esila cvbın için çok teşekür ederim peki bu adet gecikmesi hamileliğe işaret olabilir mi ne zaman idrar testi yapsam belli olur 1 hafta geçmesi mi lazım

KUŞUM GÖRMEDİM ya kusura bakmaa :)
iyiyim sanırım bilmiyorum...
hala korku olsada içimde bilmiyorum karışık bişey
sen nasılsın bakalım:KK31:

İnşallah canım benim sağol
hergün dua ediyorum sizlere RABBim kabul etsin..
hayırlı evlatlar versin tez zamanda İnşallahh:nazar:
geç olsunda güç olmasın demişler...
herşey ALLAHTANNN:nazar:

önemli değil bebeğim gördün yaaa :KK1: iyi ol lütfennnn korkunu anlıyorum ama iyi düşün iyi olsun herşeyyyy:KK54:
bende iyi deyim iyi olayım :KK1: daha bata 14 günüm var poohhhh:KK15: benimde göğüslerim ağrıyo ama neden bilmemmm bukadar erken de belirti vermez amannn iştee öylee :KK53:

önemli değil bebeğim gördün yaaa :KK1: iyi ol lütfennnn korkunu anlıyorum ama iyi düşün iyi olsun herşeyyyy:KK54:
bende iyi deyim iyi olayım :KK1: daha bata 14 günüm var poohhhh:KK15: benimde göğüslerim ağrıyo ama neden bilmemmm bukadar erken de belirti vermez amannn iştee öylee :KK53:

iyi olmaya calışcam canım Sözz :nazar::nazar::nazar:
fazla kaptırma kendini daha çoook var...
çalışmalara devam :KK1:

angell tatlım ne yapıyon aşağıda sesin soluğun çıkmıyo kızzzzz yeni haberler varmı heee

bebişimmm geçmiş okuyayım yeni hamiş haberleri alayım diyodum :))

bende bir değişiklik yok henüz regl olmadım mermer gibi geziyorum ortalıkta :)

göğüslerim şiş birde kasık ağrım var o kadar yani

salı günü yaptığım idrar testinden bu yanada hiç bir şey yapmadım biraz silik çıkmıştı ya

öleee Allaha emanet bekliyorum hafta sonuna kadar olmassam artık gidip kan testi vericem sen nasılsın güzelim ??

Esila cvbın için çok teşekür ederim peki bu adet gecikmesi hamileliğe işaret olabilir mi ne zaman idrar testi yapsam belli olur 1 hafta geçmesi mi lazım

canım bende cevap veriyim dedim...
adetime 2 gün kala öğrenmiştim idrarda...
geçtiyse çıkar sonuçç

canım bende cevap veriyim dedim...
adetime 2 gün kala öğrenmiştim idrarda...
geçtiyse çıkar sonuçç

27 sinde idrar testi yaptım negatifti korkuyorum yapsam mı yapmasam mı belli bir zamanı var mı diye öğrenmek istedim ben o zman bu akşam bir daha test alıp yapayım
28 inde hastaneye gittiğimde de doktor idrar testi yaptı birşey demedi sadeceultrasonla bakarken adet olman yakın mı dedi o kadar

Son düzenleme:
Bu ay hamişlerimiz oldukça fazla,kötü haberler de duyuyoruz ama inşallah hamiş sayımız daha da artar yaw:18::KK16:

rica ederim güzelim ne demek.... antibiyotikle düzeliyomuş tatlım... teste gelirsek kişiden kişiye değişir istersen bi iki gün daha bekle sonra yaparsın testini kimisi adet gecikmesi olmadan öğrenirken kimisi adet 1 yada 2 hafta geçtikten sonra öğreniyo

X