Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar benim bebek düştü.. beni listeden silin. sabahtan beri ağlıyorum. hastanede yattım acil kanama oldu. devamlı kan testi yapıldı..
degerlerim gittikçe düştü. ve doktor bebek düştü dedi. nolur allah rızası için bana dua edin

ayy canım benim yaa çok üzgünüm. Ne diyeceğimi şaşırdım üzülme sakın diyemem ama kendini de çok yıpratma her işte bir hayır vardır rabbim en iyisini bilir deyip kendine moral vermeye çalış (çok zor biliyorum) kıyamam yaa :KK14: :KK14: :KK14:

kızlar bişey sorcam siz adet gecikmesini hangi tarihten sayıyorsunuz olmanız gereken tarihten mi yoksa en son adet gördüğünüz tarihten miiiii

yok canım benim bu şekilde olmadı benim 8 haftalıktı kalbi durunca kürtaj oldum :KK43:

ayyyy canım benim ya :KK43: çok üzüldüm çok zor bir durum. allah sana da sabır versin. ben sabahtan beri ağlıyorum.. birdahaki ay da tutunamazsa ne yapacagım ben?

kızlar bişey sorcam siz adet gecikmesini hangi tarihten sayıyorsunuz olmanız gereken tarihten mi yoksa en son adet gördüğünüz tarihten miiiii

o senin sikluslarına bağlı...
aylar değişken biliyosun kii 30 31 çekiyo...
ama sen kaç günde bir oluyosan ona göre hesap yapman gerekir..

canım büyük ihtimalle sana zarar vermemiştir emin ol.. bidaha olur neden olmasın bak bi kere oldu ümütsiz olma hemen... senin ilk gebeliğinmiydi canım benim ?

canım benimki geçen ay da aynı şekilde oldu. önce hamile çıktım. sonra beta sıfır çıktı. bebek tutunamamıştır dedi doktor. 2 defa üst üste böyle bişey oldu... kızlar lütfen yardım edin neden hep böyle oluyo

ayyyy canım benim ya :KK43: çok üzüldüm çok zor bir durum. allah sana da sabır versin. ben sabahtan beri ağlıyorum.. birdahaki ay da tutunamazsa ne yapacagım ben?

sağol canım Allahın takdiri yapacak bişey yok :KK43: ben 3 ay boyunca ağladım sonra kendimi biraz toprlayınca yeniden umut sardı.... senin ilk gebeliğinmiydi canım dr un ne dedi ? tutunur inşallah canım birdaha olma riski yüzde 2 demişti drum bana kısmet tabiii....

canım benimki geçen ay da aynı şekilde oldu. önce hamile çıktım. sonra beta sıfır çıktı. bebek tutunamamıştır dedi doktor. 2 defa üst üste böyle bişey oldu... kızlar lütfen yardım edin neden hep böyle oluyo

canım dr un bu duruma bişey demiyormu ? tutunması için progestan diye bi ilaç veriyolardı yanlış hatırlamıyosam bi sor sen yinede dr una canım

Büyük geçmiş olsun arkadaşım, benimde 6 ay arayla iki defa 6. haftasında düşük yaşadım, hatta ikincisinde artık alıştığım için durumuma bhcg nın artmadıgını farkettım ve nezaman kanama olacak diye bekledim, Allah hayırlısını versın verende o alanda, hepimizin başına gelebilecek şeyler bunlar iyileşince kan testi yaptrmanı tavsiye ederım pıhtılaşma durumu cıktı bende çünkü

canım dr un bu duruma bişey demiyormu ? tutunması için progestan diye bi ilaç veriyolardı yanlış hatırlamıyosam bi sor sen yinede dr una canım

canım progestanı verdi. ama dün akşam verdi dün akşam ve bugun sabah kullandım. zaten dün düşük başlamışki.. verse ne olacak

Büyük geçmiş olsun arkadaşım, benimde 6 ay arayla iki defa 6. haftasında düşük yaşadım, hatta ikincisinde artık alıştığım için durumuma bhcg nın artmadıgını farkettım ve nezaman kanama olacak diye bekledim, Allah hayırlısını versın verende o alanda, hepimizin başına gelebilecek şeyler bunlar iyileşince kan testi yaptrmanı tavsiye ederım pıhtılaşma durumu cıktı bende çünkü

canım nasıl yani? o ne demek oluyo? kötü bişeymi

sağol canım Allahın takdiri yapacak bişey yok :KK43: ben 3 ay boyunca ağladım sonra kendimi biraz toprlayınca yeniden umut sardı.... senin ilk gebeliğinmiydi canım dr un ne dedi ? tutunur inşallah canım birdaha olma riski yüzde 2 demişti drum bana kısmet tabiii....

canım daha sonra hamile kaldınmı

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: yaaa nasıl oldu kii birden mi kanaman oldu...
off RABBİm SABIR VERsin CAnım..
Bunda da vardır bi hayır kendini üzme olur mu....
ne desek boş biliyorum ama bunda da vardır bi hayır :26::26:

cnm ne yaptın bugun doktora gidecektin haberler nasıl

canım progestanı verdi. ama dün akşam verdi dün akşam ve bugun sabah kullandım. zaten dün düşük başlamışki.. verse ne olacak

canım sen kan pıhtılaşması varmı yokmu bi baktır bide progestanı geç vermiş senin durumuna göre bence :KK43::KK43: ne bilim canım başka bi dr a daha mı gitsen acaba

canım daha sonra hamile kaldınmı

canım bu düşükten sonraki 2 . ayım bakalım kalırım inşallah canım dr bi sorun yok dedi olur dedi ama kısmet görecez bakalım hayıt hapı içiyorum onun gebeliği kolaylaştırdığını düşünüyorum ben düşükten önce 3 ay içmiştim bebiş düşünmüyodum kist için kullanmıştım ilk denemede de hamile kalmıştım... yine başaldım bu ay bakalım Allahın takdiri....

Canlarımm nasılsınız ???Yeni hamile arkadaşlar varmışş ,
çok sevindim çok mutlu oldum rabbim hayırlısı ile kucaklarına almayı
nasip etsin inşAllahh

Oflu arkadaşım sanada çok sevindimm ne güzel yükselmiş değerin maşallah

bak üzüldüğüne değdimi hiç boşuna üzdün mercimeğide :))

Bebek20 arkadaşım senide yeni okudum Rabbim sabır versin :KK43:
bi yerde okumuştum ...oluşum mükemmel olmadığı için vücut kendiliğinden atarmış fetusu

Rabbimden iyisini bilemeyiz sen hep hayırlısını ver dediysen Rabbimde senin için hayırlı olanı vermiştir mutlaka

X