Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

slm kızlar napıyosunuz bakalım ben gelmeyel geçmiş okuyamadım kısa yoldan giriş yaptım güsel haberler vardr inş bendeniz kırmızı kart yedim:KK43:((umudum aralıkta rabbim kısmet ederse

canım o dua o kadar iyi bir dua ki başka bişey demiyorum inan bende niyetime aldım o duayı okumaya ve dua 1200 kaldı gebe olduğumu öğrendim yeterki biz allahın izinden ayrılmayalım..rabbim nasip eder

tatlım sen kaç tane okuyosun dilek için 21 tanemi 4444 tanemi okuyosun

buradalarrrr... oflu ya değerin iyi maşaallah.. 2 katına çıkmış.. maşaallahhhhhhhhhh....

bende korku içindeyim kanamam olmasından korkuyorum, dua et nolur!!!

hoşgeldin canım benim...
sağol bende şaşırdım 2 gün sonraki değere baktıktan sonra sevinebilirim sanırım :)
sende korkma canım hamilelerde olurmuş öyle bebeğin seninle inşallah dualarım seninle sende bana dua et olur mu:nazar::nazar:

hoşgeldin canım benim...
sağol bende şaşırdım 2 gün sonraki değere baktıktan sonra sevinebilirim sanırım :)
sende korkma canım hamilelerde olurmuş öyle bebeğin seninle inşallah dualarım seninle sende bana dua et olur mu:nazar::nazar:

inşallah canım.. sağolasın, benim hep aklımdasın merak etme sen :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

kızlar benim bebek düştü.. beni listeden silin. sabahtan beri ağlıyorum. hastanede yattım acil kanama oldu. devamlı kan testi yapıldı..
degerlerim gittikçe düştü. ve doktor bebek düştü dedi. nolur allah rızası için bana dua edin

aa canım benim nedenir bilmiyorum ama inan çok üzüldüm rabbim tekrarını nasibetsin seni rahatlatırmı bilmiyorum ama eskiler düşük için şey derlermiş onun bacagı içerdedir yeni hamilelik çok yakındır diye inşallah senide benide ve bekleyen herkesi rabbim daha fazla bekletmez

oflu gözün aydın cnm.rabbim devamını getirsin inşallah.bak o kadar üzülmene gerek yokmuş.şimdi artık moralini bozmadan düşünmeden hamileliğin tadını çıkar.:nazar::nazar::nazar:

oflu gözün aydın cnm.rabbim devamını getirsin inşallah.bak o kadar üzülmene gerek yokmuş.şimdi artık moralini bozmadan düşünmeden hamileliğin tadını çıkar.:nazar::nazar::nazar:

doktorum hala kesin bişey söylemedi 2 gün sonra tekrar kan vericekmişim...
bakalım o sonuca göre bakıcaz dedi...
kafayı yedirtcek bu doktorlar bana...
bir türlü sevinemedim yaa :KK43:

cnm artık pozitif düşün. sen küçük bir ihtimali kafana takmışsın hep o kısmı düşünüyorsun. iyi düşün ki iyi olsun.ne güzel hamilesin :nazar::nazar::nazar: değerlerin de artıyor maşallah.eğer o bebek senin kısmetinde varsa nolursa olsun seninle olacaktır. oyüzden daha fazla düşünme ve :21: tadını çıkar

cnm artık pozitif düşün. sen küçük bir ihtimali kafana takmışsın hep o kısmı düşünüyorsun. iyi düşün ki iyi olsun.ne güzel hamilesin :nazar::nazar::nazar: değerlerin de artıyor maşallah.eğer o bebek senin kısmetinde varsa nolursa olsun seninle olacaktır. oyüzden daha fazla düşünme ve :21: tadını çıkar

haklısın canım yaa....
rabbim her şeyin hayırlısını versin İNşallah...
olmayan herkese nasip etsin....
pozitif düşünüp pozitif olsun diyoruzz o zaman...
2 gün sonra hayırlı haberler vermek ümidiyle :nazar::nazar:
dualarınızı esirgemeyin olur mu:26:

oflucum yanlış hatırlamıyorsam istanbuldasın sen dimi..
bi sakıncası yoksa hangi hastaneye gittiğini ve doktorunu söylermisn..:KK31:

canım bu düşükten sonraki 2 . ayım bakalım kalırım inşallah canım dr bi sorun yok dedi olur dedi ama kısmet görecez bakalım hayıt hapı içiyorum onun gebeliği kolaylaştırdığını düşünüyorum ben düşükten önce 3 ay içmiştim bebiş düşünmüyodum kist için kullanmıştım ilk denemede de hamile kalmıştım... yine başaldım bu ay bakalım Allahın takdiri....

slm canım benimde 1yıl oldu hem hamile kalamadım hemde polikistiim var ben hayıt hapını ilk defa duydum bu nasıl bi ilaç nerden alıyoruz nasıl kullanıyoruz doktormu veriyor son çare birde onu deneyeyim:KK43:(

haklısın canım yaa....
rabbim her şeyin hayırlısını versin İNşallah...
olmayan herkese nasip etsin....
pozitif düşünüp pozitif olsun diyoruzz o zaman...
2 gün sonra hayırlı haberler vermek ümidiyle :nazar::nazar:
dualarınızı esirgemeyin olur mu:26:

rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin. herşeyin hayırlısı. hayırlı haberlerle gel..

oflucum yanlış hatırlamıyorsam istanbuldasın sen dimi..
bi sakıncası yoksa hangi hastaneye gittiğini ve doktorunu söylermisn..:KK31:

şuan devlet hastanesine gidiyorum asıl doktorum sultangazide bahat hospital var...
hastane sahibi kadın doğumcu hamza bahat doktorun adı ona gitmeyi planlıyorum... :)

X