Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

panik yapmayayım diyorum ama bilmiyorum işte..
2 gün sonrası korkutuyo şimdide beni..
Umutsuzluğa kapılma annem ben şuan mercimekliğe doğru yol alıyorum sen içini ferak tut.
Diyor...
Bak yükselmiş Oflucum. Yani herşey yolunda gözüküyor.

uff inşallah canım yaaa bi görsem onu doyasıya konuşsam meleğimle o kadar çok istiyorum ki...
umutlansam mı napsam bilemedim...

oflucum kendi derdime düştüm sana yeni yazıyorum.. canım değerin yükselmiş çok sevindim.. doktorun ne söyledi?

Canım kardeşimde 8 haftalık hamile. Geçen hafta onunda hafif kanaması oldu. Kontrolde bisey çıkmadı neyseki. İçini ferah tut olur mu????

Bence doyasıya konuşmaya başla tedirginliğin onuda üzer...
Sen konuş onunla bol bol.
Ve şunu belirtmek istiyorum.
Bazı doktorlar vajinal ultrasonla bakmıyorlar ondan dolayı 6 haftadan önce görülmesi imkansızlaşıyor.
Fakar vajinal ultrasonla bakılınca 4 hafta sonunda minicikte olsa görülüyor.
Vajinal ultrason kimileri için büyük rahatsızlıkmış doktorumun dediğine göre ama herhangi bir dış gebelik, farklı yere yerleşme, yumurtalıkların görünümü için ilk 8 hafta vajinal ultrason büyük önem taşıyor.
Lütfen vajinal ultrasondan kaçmayın.
Biliyorum çok zor ama gerekli...

Haklısın konuşayım bebeğimle..
çok sağol canım benimmm....
ben kaçmam vajinal ultrasondan kokmam da...
doktor bakarsa da hayır demem
bişey dicem 6. haftada kese görününce emriyo da görünüyo mu ?

oflucum kendi derdime düştüm sana yeni yazıyorum.. canım değerin yükselmiş çok sevindim.. doktorun ne söyledi?

kuzum yaaa üzülmeee öyle küçük kanamadan bişeycik olmaz....
bebeğin seninle ALLAHIN İZNİYLE...

oflucum ne güzel bak değerin 2 ye katlamış üzülme artık herşey çok daha iyi olacak bundan sonraaaa

kızlar benim bebek düştü.. beni listeden silin. sabahtan beri ağlıyorum. hastanede yattım acil kanama oldu. devamlı kan testi yapıldı..
degerlerim gittikçe düştü. ve doktor bebek düştü dedi. nolur allah rızası için bana dua edin

yaaa nasıl oldu kii birden mi kanaman oldu...
off RABBİm SABIR VERsin CAnım..
Bunda da vardır bi hayır kendini üzme olur mu....
ne desek boş biliyorum ama bunda da vardır bi hayır :26::26:

yaaa nasıl oldu kii birden mi kanaman oldu...
off RABBİm SABIR VERsin CAnım..
Bunda da vardır bi hayır kendini üzme olur mu....
ne desek boş biliyorum ama bunda da vardır bi hayır :26::26:

saol canım ama neden böyle oldu lütfen bana yardım edin. neden düştü bende mi bi problem var

ayy yapma yaaa canım çok üzüldüm inankii Allah sabır versin canım ki emin ol sabrını veriyor bende yaşadım tekrar yeni umutlarla geleceksin inşallah aramıza tekrar duyacaz güzel haberini dualarımız seninleee dikkat et kendinee.. (((((((

birden kanamam geldi canım... hemen taksi tutup hastaneye gittik. önce hamilesin dediler. kanama durmayınca sürekli test yaptılar. kan degerin düşüyor dediler. en sonki kan degerim 30.9 dediler. ve düşük yapıyorsun dediler

canım ya bana zarar verdiyse? ya bi daha olmazsa... normalmi sizce canım ya...

bende düşük yaşadım....
betanın 0 olması gerekiyo...
sakın aksatma bikaç gün sonra tekrar beta yaptır sıfırlanması gerekiyor.

canım büyük ihtimalle sana zarar vermemiştir emin ol.. bidaha olur neden olmasın bak bi kere oldu ümütsiz olma hemen... senin ilk gebeliğinmiydi canım benim ?

0fLu, vahsihatun, eliflevent, AleyynA, yesil33+, celebrian, bebek20+

kızlarrr yorum neden yapmıyosunuz sessiz kalmayın lütfennnn:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…