Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

slm kızlar kaç gündür giremedim telden takip ettim hamile olan arkadaşlarımı coookkk cokk tebrik ederim

bişey sorcam kızlar bugun benım 21.günüm ve 27 günde bir adet olurum dün akıntım coktu evdede ovulasyonum vardı ve yaptım 2 çizgi bayağa belirgin çıktı ne tam koyu ne de silik diğer topiklerde okumuştum adete yakın ovulasyonlar hamıleliği gösterir die ben yapma amacım 2 kez yumurtlama olurmu die denyordum yaa anlatabıldım mı bilmiyorum ama smdı kafam karıştı ben tekrar yumurtluyor olabılırmıyım adetıme 6 gun hamıle olabılırmıyım ne olur bişey diyin :18::18:

ates ölçen arkadaslara bi sorum olcak kızlar atesim normalde 36.7 falandı dün 36.5 bugün 36.4 tü düşüo hamile olsam çıkardı dmi ates (

ates ölçen arkadaslara bi sorum olcak kızlar atesim normalde 36.7 falandı dün 36.5 bugün 36.4 tü düşüo hamile olsam çıkardı dmi ates (

valla canım bildiğim kadarıyla ates eğer hamileysen bir noktada sabitleniyo ve çıkmaya başlıyo eğer düşerse adet olucaksın demektir

cnm regl gününde yada 1 2 gün önce düşüş oluyorsa gebe değilsin senn kaçı gunun bilmiyorum bazen düşüp regl gunu tekrar cıkarsada hamıle olabılırsın yanlız ates ölçme yöntemı % 100 bir yöntem değil daha cok ovulasyon belirlemede faydası var diye biliyorum

sonuçç negatif

tatlım sıkma canını aynı kaderi paylaşan o kadar kişi varki seninle tek değilsin yani bnm de dün bat günümdü olmadım ama çok ağrım var yüzde yüz yiyecem kırmızı kartı yine ne yapalım rabbim daha uygun görmüyo demekki

tabiki kalabilirsin bir kadın hergün hamile kalabilir canım iki kerede yumurtlaya bilirsin sağ sol yumustalıkların farklı zamanlarda yumurta üretebilir normal

tatlım herkesin yumurtlama zamanı farklıdır kişiden kişiye değişir kimisi adetin 14. günü yumurtlarkn kimisi adete bi kaç gün kala yada adet günlerinde yumurtlayabiliyomuş valla adet gününde yumurtlayana allah kolaylık versin derim:) yani seninde yumurtlama günün olabilir

yarın bat günüm bnm bugün gidicektm kan wermrye çıkar die ama uyuya kaldım gdemedim bari hamile deilsm bosuna deldirmiş olmıyım kolumu:):):)

tabiki kalabilirsin bir kadın hergün hamile kalabilir canım iki kerede yumurtlaya bilirsin sağ sol yumustalıkların farklı zamanlarda yumurta üretebilir normal

Ciddimsn onu bilmiyordum burdan bir arkdş reglisene 4 gun kala olan ilişkiden hamiş kalmıştı onun merakına denıyordum bende peki bilgin varmı ovulasyon testleri hamilelil gösterirmi 6 gun varken

Ama cnm ben 13 ve 14 gunumde çift koyu çizgiyi gördüm ben dun ölesine deneme yaparken çift çizgiyi görünce panık yaptım birden bide okumuştum ovulasyon testleri hamilelikte gösterir diye acaba hangisi benımkısı :18:

tatlım ikilemde kaldıysan bi hamilelik testi yaptır ben duymadım ovulasyon testlerinin hamileliği gösterdiğini sen emin olmak için test yaptır bence

evet cnm hayırlısı neyse onu versin rabbim ama yinede üzlüyo insan şimdi sil başta folikül takip iğne stres...zaten iğneyi vurunduğum günden itibaren insandaki stresi anlatama bide böyle sonuçlanınca üzülüyo ister istemezz yinede hayırlısı neyse o olsun..

okadr çok üzgünüm ki şuan evdede tekim kendi kendimi yiyorum madem hamile değilim neden gelmiyo kırmızılargelsin artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…