Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yarın doktora gidicem çok heycanlıyım ve korkuyorm

DUA EDİN BANA OLUR MU :18:

canım bugün gitmiş olman lazım ne yaptın herşey yolundadır umarım bizede dua et hamilenin duası kabul olurmuş benim 10gündür lekelenme oluyordu bugün şiddetli adet sancısıyla birlikte yogun bir şekilde kırmızılar kendini gösterdi((

günaydın kızzllar sabah sabah geldim;rüyamı anlatmaya...
Bir mağazadaymışım eşimle;Bebek arabaları;ana kucakları,beşikler görüyorum."Ay" diyorum "çocuğum olsun da alayım;çok güzel bunlar" diyorum.Sandık görüyorum;sonra yatak fln.sonra da okuldaymışım okulun etrafı tel örgüyle çevrili.Hayırdır inşallah.Forumda rüyasında görüp hamile kalanların varolduğunu okumuştum;ya onlar bilinçaltıma yerleşti;ya da gerçekten hissedip rüyamda gördüm.Bebek arabası,beşik görmek hayırlıymış.Sizce kızlar;çok mu kaptırdım kendimi...

canım idrar testi yaptım ama negatif çıktı..belki geç döllenme olmuştur diye kendimi avutuyorum..
kan testi yaptırmaya korkuyorum..ya negatif çıkarsa diye..
geç döllenmede BAT geçtikten sonraki 4-5 gün sonra test pozitiflik veriyor...
haber bekliyorum...inşallah ikimizde hamileyizdir...

yaren2007 kullanıcısından alıntı
kızlar benimde cts idi bat hala bekliyorum

seninle de aynıyız demek canım.. hadi hayırlı haberler inşallah..

kızlar benimde cts idi. ama hala tık yok...
dünden beri kasıklarım sancılanıyor...akşam bir ara ayıptır söylemesi lokum yedim midem bulandı yemeye devam edemedim.
normalde lokumu çok severim...belimde ağrıyor....
Beta Hcg baktırmaya korkuyorum...
dayanmaya çalışıyorum 5-6 gün geçsin öyle baktırayım diyorum..
daha önceki gebeliğimi öğrendiğimde BAT 1 hafta geçmişti ve değer 600 lerdeydi..
Allah ım ne olur isteyen herkese bebiş ver....(Amin)..

benim reglim 2 gün gecikse koştura koştura giderim test yapmaya. kan testinde ilişkiden 10 gün geçtikten sonra belli oluyor hamilelik var mı yok mu diye baktırabilirsin aslında, böyle stresle beklemektense.. Ama tabii ki sen bilirsin. :26: İnşallah hamişsindir

inşallah canım inşallah....

bu sabah evde test yaptım negatif..
24ünden beri bekliyorum gelmiyor

BAT 3 gün geçti ama hala gelen giden yok...
bu sabah idrar testi yaptı negatif....kan testi yaptırdım negatif.....
canım çok sıkkın....çok mutsuzum...
çalıştığım için çevreme duygularımı belli etmemeye calışıyorum..
ağlamak istiyorum.....
kasıklarım sancılanıyor...göğüslerim acıyor...
belim ağrıyor.....hamile değilsem niye adet olmuyorum.....
ooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffff
çok yoruldum.....her ay negatif çıkmasından bıktım........
neden hayat bu kadar zor.......
kimse yokmu dertleşecek......

kızlarr çooook heyecanlıyımmm 1:30 da kan testimi almaya gidicem duaa edinn banaa nolurr

kızlar selammmmmm:)benimde yarın beklenmeyen kırmızıların günü ....ama sanırım kırmızılar yarın teşrif edecek göğüslerim acıyor kasıklarım batıyor birhafta öncesinden başladı zaten bir de belim ağırmaya başladı yani tüm adet belirtilerini yaşıyorum bende çok mutsuzum inanın 2 yıldır her ay kırmızı kart yemekten helak oldum ..şuan ezan okunuyor nerde el açıp bebk iseyen kadın varsa rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ben dahil tüm isteyenlere ..bu yol çok zor bir yol yıllar geçtikçe bebek gelmedikçe insanı çok yıpratıyor ve bende gerçekten artık tükenmeye başladım rabbim daha fazla aratmasın ne olur artık versin bebeğimi sevgilerrrrrrrrrrrr

canım benim üzülme demek ki zamanı değil, her işte bir hayır vardır diye düşün. Benim ilk seferde olmadı bu 2. ayım evet beklemek çok zor ama sabretmek zorundasın sığınacağın tek kişi rabbim ona dua etmekten başka yapabileceğimiz birşey yok umarım en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

sonuçç negatif

Kızlar sonuçlar negatif çıktığı zaman üzülmeyin.Benim ablamda 4 ay denedi olmadığı zaman çok üzüldü.Allah'ın bir bildiği vardır demek lazım.Hayırlısı buymuş demek lazım.Şimdi 4 aylık hamile ama çocuğunun down sendromu riski var.O yüzden olsun olsun diye yalvarmayalım istemeyelim Allah'tan.Allah hayırlısını sağlıklısını versinde boş verin geç versin.Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…