Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar merhaba ben uzun zamandır internetten kaynaklanan problem yuzunden gıremıyordum. şimdi halloldu ve hemen gırdım kızlar kımler hamıle kaç kışı oldu hamişlerin sayısı yazar mısınız

tebrik ederim arkadaşım;darısı başımıza

tebrikler güzelim allah hayırlı doğum nasip etsin inş bi hamişimiz daha olduuuuuuuu yuppiii

Mehtap 8 hayırlı olsun canımmmm allah sağlıkla kucagımıza almayı da nasıp eder inş.:)

kızlar merhaba ben uzun zamandır internetten kaynaklanan problem yuzunden gıremıyordum. şimdi halloldu ve hemen gırdım kızlar kımler hamıle kaç kışı oldu hamişlerin sayısı yazar mısınız

oflu hamile bide jourda hamileydi sanırım şimdi bi arkadaşımız daha müjde verdi tabi arada bnm bilmediklerimde var cnm

hayirli olsun canim Allah sagsaglim kucagina versin insallah..bende dün idrar testi yaptim benimde posativ Rabbim isteyeyen herkese versin ins.

tebrikler mehtapcım rabbim sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah.

angel kız belki halisülasyon değildir gerçektirrrrrr ayyyy rabbim inş yaaaaaa ne sevinirim cnm yaaaaa

ay ne bileyim ben ya 9 sene sonra ilk defa idrar testi yaptım :)) bir tuhaf oldum zaten silik çizgiyi ben gördüm ama eşim
yok ya sana öyle geliyor dedi :)))

bakalım canım kısmet ya bende sana çok dua ettim
hatta ederkende güldüm ya
kk dan arkadaşım esila için dedim :))))) Gerçi rabbim biliyor ama olsun

belimde çok ağrı var bugün dün ve ondan önceki gün hiç bir belirtim yoktu
sabahda koyu akıntı görünce işte dedim hastalanıcam herhalde

JOUR cum yanlış hatırlamıyorsam sen de hamileydın doktora gıttın mı bebegı ya da keseyı gördun mu doktor ne dedı öğrenebılır mıyım ayrıca butun hamıle arkadaşlarımda cevap verebılırler mı bu konuya

canım benim tebrikler...

selam kızlar nasılsınız benim adetim 1 aralıkta az kaldı bata bakalım ne olucak heycanla bekliyorum içimde bi sevinç var nedense

Ay kuzuuu tebrik ederimmmm çok mutlu oldumm yaaa Maşallahhh Rabbim sağ salim kucağında almayı nasip etsin inşAllah

ayy yerim seni yaa alem kızsın vala:) benimde dün belim kopuyodu bugün kasıklarım çok ağrıyo bende dedim ha gelgi ha gelecek hatta bekliyom ama dün bişe çekti dikkatimi göğüslerimdeki damarlar aşırı belirgindi yada benmi öle anlamak istedim bi,lmiyom:):):):)

evet canımm hamileyim.. geçen hafta salı öğrendim.. henüz doktora gitmedim, iyi bir doktor arıyorum.. bi de keseyi 5. haftada görebiliyormuşum galiba, şu anda 4 hafta 2 günlüğüm.. haftaya gitmeyi planlıyorum..

öncelkle hayırlı olsun bnmde bat yarın :) bn yaptrcaktım bgn yaptrmadım:)yarın sabahh bnde gdcem blirtlerin warmıydı canım

canım hayırlı olsun.. çok sevindim.. Allah tamamına erdirsin inşaalah.. darısı tüm arkadaşlara inş :))

jour;oflu;glsh_arikan bildiklerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…