Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ayrıca inşallah doğrudur be önumuzde kı ay sende hamiş olursun.:) ayy ne kadar guzel

Aaa bu çok ilginç birşey gerçekten bu konuda bir tecrübesi olan varsa lütfen yazsınnn:)

canım yanı benım anı bır dusu olmustu 13. gun 14. gunde gelmişti. ama bazen adetten sonrada dusebılıyor ama adet gunu artıgını hiç görmedim inşallah hamilesindir canım kasım ayının ilk hamiş haberi gelir senden :)

ayrıca inşallah doğrudur be önumuzde kı ay sende hamiş olursun.:) ayy ne kadar guzel

inşallah yaa o kadar çok istiyorumki artık anne olmayı. Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. ve kocaman göbişlerle dolaşalım artık yaaa(( evde gizli gizli karnımıza yastık koyup hamile gibi dolaşmayalım değilmi

ayrıca kızlar sıze de oluyor mu bılmem ya da ben mı çook kendımı kaptırıyorum. anlamıyorum mesela su an çok kötu grıp olmuş durumdayım ama belkı bırsey vardır hamıleyımdır dıye ilaç alamıyorum. gecen ay sıstıt yuzunden doktora gıttım doktora hamıle olabılırım dıyorum ona göre ilaç verıyor bhcg yaptı sonuç negatıf çıktı ama yıne gunume 10 gun vardı ben yıne hamıleyımdır umuduyla ilaçları içmedım o acıyı çektım gerçekten anne olmak fedakarlık gerektıyormuş ortada hıçbırsey yokken bıle BELKI OLABILIR DIYE nasıl yasıyorum sızde de böyle bır psıkolojı var mı yoksa sadece ben mıyım böyle(((((((((((((

saol canım açılışı güzel yapabilirim inşallah beklemedeyim..

senin ateşinde güzel ilerliyor...düşmeden devam eder ve bebeğin gelir inşallah..

yanı yanı.. adaklar falan adamaya başladık artık bız eşimle onun da iyice psıkolıjısı bozuldu benım yuzumden her duydugumu söyluyorum o na da iyice kafası karıştı zavallının:) anlamıyo zaten cogunu da:)

canım aynisini bende yaşamıstım yatak yorgan hastalanmıstım adetıme vardı doktorum bana antibiyotik vermişti kadındoğumcuma gostermıstım tamam demıstı zaten suan hamılelik teşhisi yok demişti yanı birşey olmaz zaten hamıle olsan bıle yıne verırdık cunku budurumu kontrole almazsak asıl o zaman bebk ıcın zararı olur bende kulanmıstım ılac hamıle de deıldım malesef..

saol canım açılışı güzel yapabilirim inşallah beklemedeyim..

senin ateşinde güzel ilerliyor...düşmeden devam eder ve bebeğin gelir inşallah..

kızlar ya ben su ateş olayını anlamıyorum anlatabılır mısın nedır olay?????????

canım sen ne diyorsun geçen ay benim 7 gün gecikme olunca biz kendimizi bir kaptırmıştıkki sorma. ben o hafta birde grip oldum artı faranjit öksürük dr gitmedim ilaç almadım okulda öğrencilerimle bile ilgilenemedim kucağıma gelmek istiyorlardı ben almıyordum bebişlerimi hamileyim dyee((

üzülme canım aynı şeyler bende de oluyor ki çoğumuz öyleyiz sanırım..
belki de bebek vardır die ilaç içmemeye çalışıyorum bende...üzülme

Aaa bu çok ilginç birşey gerçekten bu konuda bir tecrübesi olan varsa lütfen yazsınnn:)

banada yeni doğum yapmış bir arkadaşım söylemişti..

adetlerin nasıl diye sordu?? her zamanki gibi ama bu ay 2 gün gecikti ve biraz fazla ağrım oldu dedim...

iyi iyi demek ki hamileliğe yakınlaştın demişti..bende anlam veremedim ama duydum arkadaşımdan..

bilmem ki:44:

aslında evet bebek olursa zarar verırmış ama zaten gunun geçmeden hamıle sayılmadıgın için rahatlıkla ilaç kullanabılırsınız dıyorlar cunku bebek daha olusmamış oluyormuş o yuzden engellemezmış.kafam karışıyo rada kalıyorum inşallah gercekten hamıle oluruzda bu çile bıter

ayy 7 gun gecınce nasılda mutlu olup umutlanmışsındır.ALLAH KIMSENIN UMUTLARINI BOŞA ÇIKARMASIN.YAA BU AY BEN UMUTLU GIBIYIM BILMEM İÇİMDE BIR HIS VAR OLACAK GIBIYIM AMA BU AY DA BOŞ ÇIKACAK GALIBA

selam canim hosgeldin nasilsin nasil gidiyor

iyiyim canım hoşbuldum ..beklemedeyim..

valla işte bat günü psikolojisindeyim:):) sürekli lavaboda geldi mi gelmedi mi. ne zaman gelecek:):) ah ah inşallah hepimiz tez zamanda hamile oluruzzzzzzz

ben artık olayı baya abarttım eşiminde psikolojisini bozmaya başladım geçen oturduk yumurtlama tarihini hesaplarken eşimin verdiği cevap aynen şöyle hayatım bırakalım artık bu hesapları bak doğudakilere adamlar yumurtlamadanmı haberleri var ama hepsinde 5 er tane çocuk var

ayy 7 gun gecınce nasılda mutlu olup umutlanmışsındır.ALLAH KIMSENIN UMUTLARINI BOŞA ÇIKARMASIN.YAA BU AY BEN UMUTLU GIBIYIM BILMEM İÇİMDE BIR HIS VAR OLACAK GIBIYIM AMA BU AY DA BOŞ ÇIKACAK GALIBA

çıkmaz inşallah canımm müjdeli haberi verirsin artık bize:)

iyiyim canım hoşbuldum ..beklemedeyim..

valla işte bat günü psikolojisindeyim:):) sürekli lavaboda geldi mi gelmedi mi. ne zaman gelecek:):) ah ah inşallah hepimiz tez zamanda hamile oluruzzzzzzz

BAT Bugun mu sızın inşallah hayırlısı ile kırmızılar gelmez de bebişin olur ve bu ayın ilk hamişi sen olursun.genelde duzenlı mı olursun adetleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…