Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ama haklısında sinir olmakla dedikleri gibi bi nedeni olmalı bu saatte yanlızmısıın ewde sen

Selam kızlar günaydın..

Evet tatlım battaşız, inş bu son ayımız olurrrr
Geçen ayki kaderimizi paylaşmamak dileğiyle güzel haberler duyuralım burdannnnn birlikte,
Ateş ölçüyormusun sen yine? Ben bikaç gündür ölçtüm ama kararsızım devam etmesem mi acaba daha çok stres yapıyorum sanki?
Güya bu ay hiçbişey yapmıycam diyodum,
Ama en son geçen ay bunu söylediğimde ovulasyon testi alıp ateş ölçüp yumurta takibi yapmıştım
Kendimden korkar oldum artık
Hadi bakalım öğretmenler gününde bombayı patlatırız inş :)

hadi bakalım her biriniz güzel haberler verin bana :)
umarım uğurlu gelir....

İnşallaaaaaah canım hepimiz için son ay son topic olsun bu..

canım gunaydın ya inşallah oflu nun topiği ugurlu gelır bize. bende senin gibiydim bu ay atse lcmıycektım sozde ama olcuyorum yıne ustelıkte derecemden suphelıyım doğru olcmuyo bence :) neyse bende eger hamıle olmazsam onumuzdekı ay bırsey yapmıycam dedım de dondum arkadası aradım ızmırden gelıste bana ovulsyon testı al dıye kız aldı geldı beklıyorum kırmızılar gelsın gecsınde kullanayım diye. ama bırde soyle bır dusuncem var eger hamıle kalırsam buay onları KK den bırıne hedıye edıcem valla. ama hersey kısmet tabii

günaydın kızlar

Evet tatlım battaşız, inş bu son ayımız olurrrr
Geçen ayki kaderimizi paylaşmamak dileğiyle güzel haberler duyuralım burdannnnn birlikte,
Ateş ölçüyormusun sen yine? Ben bikaç gündür ölçtüm ama kararsızım devam etmesem mi acaba daha çok stres yapıyorum sanki?
Güya bu ay hiçbişey yapmıycam diyodum,
Ama en son geçen ay bunu söylediğimde ovulasyon testi alıp ateş ölçüp yumurta takibi yapmıştım
Kendimden korkar oldum artık
Hadi bakalım öğretmenler gününde bombayı patlatırız inş :)

ya bu kadar mı olur biz bütün kadınlar aynıyız galiba :) bende bu ay hiçbişey yapmıcam olursa olur zaten demiştim dün ovulasyon testi aldım. sonra pişman oldum ama umarım bu aya hamile kalırız da iyiki yapmışız deriz
sonra oflu bize yeni bir topic açar kasım hamişleri diye orada toplanırız

Tatlımmmmm, inş yaaaa uğurlu gelsinnnnnn
Ben bu ay çok umutlu olmak istiyorummm,kararsızımmmm ateş ölçsemmiiii ovu.test alsammmıı çok gelip gidiyorum :S
İnş tatlım hamilesindir ve ihtiyacın kalmaz o testlere falan ben umutluyum senden
Benimde şu kırmızılar gitsede başlasak artık çalışmalara,
Ovulasyon günlerim tam bayrama denk geliyo 5i 10 u arası, bayram seyran demeden çalışacazzzzzzzz

Vallahi öyle canım tüm kadınlar aynıyız :)
Engel olamıyorum ya garip bi his bu, ama inş son olur hepimiz içinnnnnnnn
Maaşımın yarısı gebelik testi ovulasyon testi keçi boynuzu incir bilmemnesine gitti ya, çocuk gelmeden çökertti iyimi

Son düzenleme:

canım yaa calıs calıs bayram dıye tembelık yapma eşin ıh mıh yaparsa ayart kendisini aa bırde ovulsayon haftam da deme sakın kasıyolar cunku. hem eger yapabılırsden ben yapamadım henuz ama adetten sonra gun asırı beraber ol ovalosyonu hesaplamadan. doktorumun onerisi ama yapması zor.

Merhaba Arkadaşlar benimde günümde 4 gün geçikmişti bugün 5.gün ve akıntıyla beraber kanamam geliyo biraz umutlanmıştım belki hamileyimdir diye ama ne yazzıkki geçen yıl bu dönemler hamileydim ama kaybettim malesef bu ayda hüsranallahım hepimize bir bebiş nasip eder inşallah

Nasıl canım şimdi adet bittikten sonramı gün aşırı ?
Ya evet yumurtlama fln deyince havaya giriyo ne alakası varmış planlı olurmuymuş bu iş, olcağı varsa zaten olurmu muş... çok biliyo
Doğaçlama denk getrmeye çalışıyorum o yüzden, inş fire vermeyiz :)

evet canım adet bıtımınden ıtıbaren adet tarıgıne bır hafta kalaya kaddar gun asırı beraber olmaya calıs dıyordu doktorum bana ya aslında eslerımız bır yonden haklı kafamıza taktıgımız ıcın olmuyo

slm arkadaşlar bende 4 aylık evliyim çok düzenli olan adetim geçen ay 5 gün gecikti çok umutlandık ama sonuç hayal kırıklığı bundada vardır bi hayır elbet.Bat 9 kasım benide ekleyin listeye umarım dileyen herkes hayırlısıyla bebeğini alır kucağına...

hayırlısı canım ya bende pazar günü regl oldum.. inşaallah önümüzdeki aya hepimize nasip olur hayırlısıyla ve sağlıkla...

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
0fLu:..................// 25 Kasım //

Kızlar merhaba,
Beni de alın aranıza... 9 aydır deniyorum... mayıs ayında 10 haftalık kaybettim bebeğimi.
Eylül ayında da kimyasal gebelik dedikleri şey geldi başıma. Ve yine denemeye devam. Bakalım neler bekliyor bundan sonraki aylarda bizleri.
Allah hepimize hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder.
Benim bat da 13 kasım, lütfen listeye beni de ekleyin, birbirimize destek olalım beklerken... Hepinizi öpüyoırum çok

kızlar merhaba bende size katılmak istiyorum benımde umudım bu ay ama bılemıyorum bat 14 kasım. 4 aydır denıyoeuz her ay bu ay tamam dıyorum ama kırmızılar gelınce uzuluyorum onumuzdekı aylara bakacagız dıyorum tekrar tekrar aynı şey artık uzulmemeye çalışıyorum alışmaya calışıyorum ama regl olmama 2 3 gun kala heyecanlı bekleyiş başlıyo gunler gecmıyor inşallah burada hep beraber konuşarak paylaşarak aşacagız benı de yanlız bırakmayın olur mu?

bende haziranda kürtaj olmak zorunda kaldım canım çok geçmiş olsun kimyasal gebelikte değerin kaçtı canım beta hcg den mi anladın bende benzer bir olay yaşadım ama doktor gebelik demiyoruz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…