Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

günaydınnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrr...oflucum test sonucun bugün çıkacak sanırım hayırlı uğurlu olsun güzel haberlerle gel inşallah canım :)..bende umutsuzluk had safhada maalesef birhafta öncesinden regli belirtilerim başladı bile ((((((((allahım çok bekletmesin inşallah yaa yoruldum artık ..

Günaydın kızlar,
Oflu daha gelmedi sanırım, inş hayılır haberle bekliyoruz,
benimde bat bugün daha gelen giden yok dünkü test negatifti, hayırlısı bakalım..

bugün regl olmam gerek..
4-5 gündür eğilirken belim ağrıyor..
bir de kasıklarımdan bazen bacağıma doğru ağrı oluyor..
karnımda kıpırdanmalar oluyor gaz gibi..
18inde kahverengi kanamam oldu azıcık ve bitti geçti tek seferlikti..
inşaallah hamileyimdir yaaa..
sizce nedir kızlar ???

offfff offffffff.bu sabah kontrole gittim.doktor yumurtan çok güzel çatlamış herşey harika ama sağ tarafta dedi.sağ tüpüm yokk benim.o yüzden hiç bir işe yaramıyor sağ tarafın iyi olması.eğer sağ tüpün olsaydı bu ay çok büyük olasılıkla gebelik gerçekleşirdi dedi.olmuyo işte tek tüple olmuyoooooooo.boşa kürek çekiyorum.

canım benim bozma moralini hiç tüpünün olmamasından iyidir.Rabbim nasip ettikden sonra gerisi boş.sen olacağına dair inancını yitirme duanı et Elbet senin için hayırlı bir zamanda verir yaradan:))

günaydın kızlar...
öğleden sonra alıcam sonucumu
haber vericem size :)))

canım benim bozma moralini hiç tüpünün olmamasından iyidir.Rabbim nasip ettikden sonra gerisi boş.sen olacağına dair inancını yitirme duanı et Elbet senin için hayırlı bir zamanda verir yaradan:))

saol canım inşallah nasip olur.o kadar yıpratıcı bi süreç ki.her ay tedavi.hormonların alt üst olmuş.yan etkiler almış başını gitmiş.uyku düzenin adet düzenin yeme düzenin herşey karışmış durumda.hem psikolojik olarak hemde fizyolojik olarak o kadar olumsuz etkisi var ki anlatamam...böle 3 aydır 4 aydır hamile kalamıyorum die oflayıp puflayanları görünce gülünç geliyor.

kızlar adet düzeniniz bozuksa hayıt tohumuna başlayın...
kesin etkisi var....

haklısın canım çok yıpratıcı süreç aşılamasıda tüp bebek tedaviside ikisinide tadına baktım bende şimdi dr.6 ay verdi mart a kadar kendimiz deneyeceğiz.olmazsa yine aynı şeyler çooooooooooookkkkk yorucu.bende öyle 3 -4 aydır hamile kalamadım diyenlere bende kızıyorum.Dilerim rabbimden tekrar aynı şeyleri yaşamandan kendiliğimizden hamile kalırız.hakkımızda hayırlısını versin....

slm herkese...
bende henüz yeniyim ama umudunu kasıma bağlayanlardanım bende...
offlu arkadaş ne zamandır bekliyor acaba bu güzel haberi bileniniz varmı???
benimde 10.ayım bu ay 1 hafta sonra regl günüm normalde bakalım
hayırlısı ile diliyorum...

canım hayırlı olsun bence hamilesin aynısını arkadaşım yaşadı ve hamiş cıktı hadi hayırlısıııı darısı bize inşallah

Bende dün egece mide ağrısı yaşadım akıntım coğaldı benim aslında gecen ay adet tarihim 5 kasım ama ben 27 günde bir adet görürüm yani 1 aralık olmam lazım memişlerimde bu gün ağrımaya başladı belimde ağrıyoor daha erken aslında ama dün gecede kasıkağrılarım oldu ara ara sanki kramp giriyor inşallah bu dururum sevindiriyor beni ama yinede erken sevinmek ten korkuyorum 6,5 yıldır haya kırıklığı yaşayınca ne bileyim

kızlar ya bişey sorucam, iki gün önce kan testi yaptırdım bhcg değerim 20.75 çıktı.. üstünden iki gün geçti sizce değerim kaç olmuştur aşağı yukarı?

bilen var mı?

arkadaşlar merhaba...ben geçen ay klomen kullandım.adetim biteli 1 ay olacak ben hastalanmadım henüz.geçen hafta kasıklarım ağrıdı çok ama geçti.dünde akıntım olmaya başladı ama uzayan akıntı değil sanki adet oluyomuşum gibi hissettim.yani klomen kullanınca oluyomu bunlar ve adeti geciktiriyormu.kafam karıştı açıkçası.ben hiç zannetmiyorum ama bu akşam bi test yapıcam:44:

kızlr mrb.yardımcı olun bana morale ihtiyacım var..( 15 kasımda çatlatma iğnesi oldum bu ay ilk defa sonucu bekliyorum ama umudum yok çünkü belim agrıyo ve sol sag kasıklarımda iğne gibi batma ve yanma var adetime 2 gün var olucam die korkuyorum açıkçası sizce normalmidir yoksa adet belirtilerimi bunlar dün akşmdan beri moralişm çok bozuk (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…