Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kIZLARRR NAPIYOSUNUZZZ ?? BEN TEMİZLİĞİ YENİ BİTİRDİMMM ÇOOK YORULDUMMMM YAAAAA

kIZLARRR NAPIYOSUNUZZZ ?? BEN TEMİZLİĞİ YENİ BİTİRDİMMM ÇOOK YORULDUMMMM YAAAAA

ohhh ne güzell eline sağlıkk benim evde berbat yapmam lazımm ama sabah nöbetten çıktımm kollarım kalkmıyorr berbat bir nöbettii offfff

ayrıca 2 haftadır falan koyu kıvamlı bembeyaz akıntım var.kokmuyor yanma falan da yok.geçen reglim tam gününde 24 ekimde gelmişti ama sadece 3 gün sürdü.2

ohhh ne güzell eline sağlıkk benim evde berbat yapmam lazımm ama sabah nöbetten çıktımm kollarım kalkmıyorr berbat bir nöbettii offfff

sağol canım boşver sen dinlen sonra yaparsın ben hep evdeyim canım yapıyorum çalışsam benimkide berbat olur

niye kimse benim yazdıklarıma cevap vermiyor anlamıyorum birdaha yazmıyım bari belliki kimse beni tınlamıyor((allah hepinizin gönlüne göre versin

niye kimse benim yazdıklarıma cevap vermiyor anlamıyorum birdaha yazmıyım bari belliki kimse beni tınlamıyor((allah hepinizin gönlüne göre versin

canım tınlama ile ilgili değil,bilgi sahibi olmayanlar haliyle yanıt veremiyor.Mesela benim dünden beri yumurta akı kıvamında akıntım var,iç çamaşır resmen afedersiniz ama altıma kaçırmışım gibi.Yumurtlama belirtisi miydi bu? (bak ben de bilmiyorum,ne olduğunu. )

canım umarım hamilesindir benimde regli günüm 28 kasım pazartesi sanırım regli günlerimiz yakın. umarım sende bende hamileyizdir. ve burdaki bütün arkadaşlar

ben korunmayı bırakmadan önce doktora gittim kızlar. her şey temiz çıktı. 1 kasımda adet olmuştum. 12-15 kasım yumurtlama dönemin demişti. adeetim biter bitmez korunmayı bıraktık.

ve dikkat ettim 12-15 kasım arasında daha çok akıntım, her ay bir kaç gün çok yoğun akıntım oluyordu ama ben bunun yumurtlama gününden kaynaklandığını bilmiyordum :)))) kesin üşüttüm diyordum sıkı giyiniyordum.

o zmn bugün benim yumurtlama günüm,düb akşamdan başladı.İnşallah geceye kadar devam eder. :) ne kadar sürüyor acaba;hiç farketmedim.

o zmn bugün benim yumurtlama günüm,düb akşamdan başladı.İnşallah geceye kadar devam eder. :) ne kadar sürüyor acaba;hiç farketmedim.

4 gün sürüyor yumurtlama dönemi canım. bir ayın her günü hamile kalabilirsin. ama yumurtlama dönemi daha garanti oluyor. bu 4 gün boyunca çok çalışmak gerekiyor

yumurtlama dönemindesin demekki öyle diyorlar:)

4 gün sürüyor yumurtlama dönemi canım. bir ayın her günü hamile kalabilirsin. ama yumurtlama dönemi daha garanti oluyor. bu 4 gün boyunca çok çalışmak gerekiyor
bunu duyduğuma çok sevindim dün ovulasyon günümdü,o gün olcak diye şartlamıştım,ilişki olmammıştı,üzülüyordum.

canım umarım hamilesindir benimde regli günüm 28 kasım pazartesi sanırım regli günlerimiz yakın. umarım sende bende hamileyizdir. ve burdaki bütün arkadaşlar

aynı günmüş ikimizinde umarım ikimizde hamile oluruz senin belirrtilerin varmı peki canım

aynı günmüş ikimizinde umarım ikimizde hamile oluruz senin belirrtilerin varmı peki canım

geçen hafta belirtilerim vardı ama bu hafta pek yok. sadece sürekli halsizlik oluyor. bu ay nedense eşime kahvaltı hazırlamak için bile zor kalkıyorum. bana ölüm gibi geliyor.

doktora muayeneye gittiğimde simir, hormon,tiroit her şey temiz çıkmıştı ama aşırı kansız çıkmıştım. doktor hem Ferrum fort hemde folik asit hapı vermişti. belki bndan dolayıda halsizliğim olabilir. inşallah hamileyimdir. ptesi öğrenicem

Teşekkürler canım cvp yazdığın için.
Şimdiye dek hiç dikkat etmioyrdum;bu ay dikkatimi çekti.İnşallah sıklaştırcaz ilişkileri bugünlerde.

allah ol desin yeterki olur hiç merak etme ister akıntın olsun ister olmasın ister yumurtlamayı kaçır ister kaçırma rabbim ona ömür verdiyse olur inşallah allah kimsenin kucagını boş koymasın isteyen herkeze nasip etsin önce kendisine hayırlı kul sonra bizlere hayırlı evlat nasip etsin saglıklı sihatli dünyaya gelmelerini nasip etsin inşallah....

folik asiti bende kullanıyorum ilk hamileliğimden beri kullanıyorum ilkini kaybettim hemen bebek istediğim için bırakmadım hap hayatım oldu artık:))sabah yur akşam yut içim dışım ilaç oldu unutuncada üzülüp vicdan azabı çekiyorum unuttum bu gün diye

Kızlar ya bişi sorucam biraz önce tuvalete gittim afedersiniz akıntım böyle yapışık hani diyorlar ya uzayan cinsten işte şimdi biz ayıptır söylemesi dün gece halvet ettik acaba bugün de mi yapmamız lazım ki ? şu hesaplayıcılara göre ovulasyon günü olarak 25 Kasımı gösteriyo ne dersiniz ????:26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…