Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

tşk ederim cnm her sabah ve her aksam takipte olucam forumunu

bende 2 sene olcak canim onun icin allah kimseye aratmadan meleegini kucagina almayi nasip etsin insallah hosgeldin aramiza canim insallah guzel haberle ayriliriz kasim ayinda

bende 2 sene olcak canim onun icin allah kimseye aratmadan meleegini kucagina almayi nasip etsin insallah hosgeldin aramiza canim insallah guzel haberle ayriliriz kasim ayinda

inşallah neyse kociş yoldamış gelioo böle sitelere girdiğimi görünce kafana takıosun ondan olmuoo diip beynimi yiyo:d yarın sabahh gelicem gene aranızaa öpüyorumm hepinizii...

aminn bu arada listeye benide eklee eklmdin sanırımm :d belki uguru bu getirir :d
eklemişim canım da geçmiş sayfalarda kalmış.. tekrar yayınladım :) umarım ugur getırır...

eger devamı gelmezse kırmızların olabılır neden olmasın :)
sen genede kendını en kotusune alıstır da..
olursa da süprüüüzzz olsunn

tskler canim insallah oyledir genelde her zaman kotusune alistiriyorum

tşk ederim cnm her sabah ve her aksam takipte olucam forumunu
ben teşekkür ederim..
zamanı nasıl geçiricez başka türlü :))
inşallah neyse kociş yoldamış gelioo böle sitelere girdiğimi görünce kafana takıosun ondan olmuoo diip beynimi yiyo:d yarın sabahh gelicem gene aranızaa öpüyorumm hepinizii...

benim kocişde dışarı çıkmıştı hala gelmedi...
onun yanında bende bakmıyorum artık...
o da aynı cümleyi kuruyo..
dakika başı bu sitelerde olursan
olmaz tabi çocuk diyo

tskler canim insallah oyledir genelde her zaman kotusune alistiriyorum

en iyisi o canım...
en kötüsüne alıştırmak..
olunca dünyalar bizim olurdu
düşünüyorum da ..
ne güzel bir mucize...
RABBİM bize de gönderir inşallah
MUCİZELERİMİZİ....

Diğer sayfalara bakamadım ama bişey mi yazdın canım..
bazen gözden kaçabiliyor kusura bakma :26:

evet yazmıştım tekrar yazıyım :)

şu ateş ölçümü olayı nasıl yapılıyor onu sormuştum bi de hamileliği kolaylaştırıcı gıdalar var mı bildiğiniz diye sormuştum

şu ateş ölçümü olayı nasıl yapılıyor onu sormuştum bi de hamileliği kolaylaştırıcı gıdalar var mı bildiğiniz diye sormuştum

ateş ölçümü sabah erken saatlerde 6 olabilir 7 veya 8.. her sabah aynı saatte kalkıp ateşini ölçüyosun.. eğer ateşin adet döneminde düşmez, normal seyirinde devam eder veya yukselirse hamilelik olabiliyor..
ama adet döneminde ateşin düşüşe geçerse kırmızlar geliyor demektir..

valla gıda falan pek bilmiyorum canım
ama ben hayıt suyu içiyorum..
bende prolaktin yüksekliği var o yüzden içmeye çalışıyorum işte :))

ateş ölçümü sabah erken saatlerde 6 olabilir 7 veya 8.. her sabah aynı saatte kalkıp ateşini ölçüyosun.. eğer ateşin adet döneminde düşmez, normal seyirinde devam eder veya yukselirse hamilelik olabiliyor..
ama adet döneminde ateşin düşüşe geçerse kırmızlar geliyor demektir..

valla gıda falan pek bilmiyorum canım
ama ben hayıt suyu içiyorum..
bende prolaktin yüksekliği var o yüzden içmeye çalışıyorum işte :))

merhaba kızlar naslsınz durumlar nasıl ? giremiyorum bu ara neler yapıyosunuz yeni gelişmeler var mı ??

bende kendimi azınlık zannediyodum meğer ne kadar bebeğni ümitle bekleyen arkadaşım varmış.allah yardımcımız olsun.ne kötü şeymiş belirsizlik beklemek. zaman zaman tamamen umudumu kaybediyorum.etrafımdaki herkes sırayla hamile kalırken kendimi çok yalnız hissediyorum.halimden anlayacak dertleşebileceğim kimse yok.galiba en kötüsüde bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…