Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bu arada sağlık ocağında illa adetin geçmesini mi bekliyorlar...
soruyorlar ya adetin kaç gün geçti diye...
inşallah sormazlar..
sorarsa da geçti mi desem :26:

bir geçti de canım ne olacak...birşey olmaz

canım bır gun derse yapmayabılırler cunku normalde 10 gun gecmesı gerekıyor bır kacgun gectı de tam sayı verme . zorlarlarsa 5-6 galıba de :) buarada dusuk cıkarsa uzulmek yokkk nde olsa 2 gunde 2 katı yukselıcek :)

anladım canım tamam :))
çok teşekkür ederim size...
sen ne zaman yaptırdın kan testini ?

OfLuuuuuuu canımmmmmmmmm çok yaklaşmışsın o güzel sonuca. İnşallah o test seni yanıltmıyodur ki ben hiç sanmıyorum dahada güzel haberlerini alırız inşallah tatlımm bizlerede dua et olurmu.. Senin adına çooooooookk sevindim

anladım canım tamam :))
çok teşekkür ederim size...
sen ne zaman yaptırdın kan testini ?

ben gecıkmemın2 gununde degerım 501 cıkmıstı. ay dra gıttıgımde dusuk daha demıstı bakalım yukselıcekmı suan hamılesın dıyemeyız kese olmadıgı ıcın demıstı ayy nasıl uzulmustum ama cok sukur keseyıde gordum haftaya da pıt pıtları duyacayım darısı senın basına ınsallah :) folık asıt ı unutma al basla

sağol canım inşallah.........
etmez miyim dualarımdasınızz...
teste baktin mı sende görünüyo mu ?

Bende meryem suresini bilgisayardan hocayla beraber takip ediyorum yanlış yapmamak için.
Hemde harfleri çıkarmaya çalışıyorum bu bahaneyle...
Meryem suresi okuyup hamile kalan kaç kişi var galiba?

ayy İnşallah canımmm yaaa :)))
pıt pıt hee...
ahh ahhhhhhhhhh...
alcam canım onu başlayacağım...
yarın alırım büyük ihtimal..

Bende meryem suresini bilgisayardan hocayla beraber takip ediyorum yanlış yapmamak için.
Hemde harfleri çıkarmaya çalışıyorum bu bahaneyle...
Meryem suresi okuyup hamile kalan kaç kişi var galiba?

eğer ki hamileysem...
ben olabilirim...
ben okuyorum 1 aydır...

bu ay arkadaşımın annesi haca gitti bana bir hurmaya meryem suresi oku demiştii onu götürdü yanında onunla beraber hurmam hacı oldu geldi birtanecik yarsını benyarsını eşim yiyecekmiş yumurtlama günümü bekliyorum hehe bakalım işe yarayacakmı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…