Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ofluuuuuuuuuuuuuuuuu...

testini gördüm.. şaşı olacaktım nerdeyse çift çizgi var orda...

hamilesin sennnnnnnnn...

bak göğüslerin boşuna acımıyormuş..

ayy çok sevindim hayırlı olsun canım benim tebriklerrrrrrrrrr

darısı bize inşallah..

Ofluuu ayy ben şimdiden heyecanlandım yaa, inşaAllah güzel haberlerle gelirsin vee bizede dua edersin...
bende çok heycanlıyım yaa....
etmem mi canım ya etmem mi
sürekli ediyorum....
nova testi genelde hiç bozuk göstermemiş herkes memnun bende o yüzden aldım...
inşallah kanda da çıkar...

aysunaycımmmm gördün dimii...
hamile miyim yani
inşalllah kanda da çıkar yaa

Kızlar bişi sorucam bu üstüne görme olayı varya.yani normal adet gigbi de olabilir mi.kanama normal deki gibi gelse bile hamile olunabilirmi acaba.çok korkuyorum benim sancılı geçiyor adetim ağrı kesici novalgine iğne vurunuyorum her ay.aklıma o geldi şimdi.umuttan değil tabi ben resmen adet oldum bugün 3, günüm.ama yinede merakımdan soruyorum.

canım çizgi ıkmış sanki hafiften....testten teste de değişebilir...bi test daha yap bugün ne dersin..ben senden çok meraklıyım kız..işallah hayırlı haberlerini alacaz

canım çizgi ıkmış sanki hafiften....testten teste de değişebilir...bi test daha yap bugün ne dersin..ben senden çok meraklıyım kız..işallah hayırlı haberlerini alacaz

yok canım daha idrar testi yapmıcam :))
yarın kana gidicem inşallah orda çıkar...
dua edin ne nolurr....
acaba yarın verirler mi sonucu..
sağlık ocağı ya hani...
:26:

Oflucum idrar testini akşam da tekrarlasana... 12 saatten fazla geçmiş olacak. Daha belirgin çıkar belki

dua edin ne nolurr....
sağlık ocağı ya hani...

oflu inşallah hamişsindir çok sevindim bende vala heyecanlandım süper kız bizede sırrını açıkla hemen

evet gördüm bence hamilesin içini ferah tut canımm..

2-3 gün öncesiden böyle çıkıyorsa...yarın ertesi gün dahada koyu çıkarr bence yarın kana git erken gidersen sonucunu öğleden sonra verirler en geç..

oflu inşallah hamişsindir çok sevindim bende vala heyecanlandım süper kız bizede sırrını açıkla hemen
sağol canım benimm....
bol bol dua ettim..
sonra hayıt suyu içtim...
meryem suresini okudum her gün...
ilişkiye abdestli girdim...
başka da bişey yok sanırım :)

sağol canım ya ALLAH RAZI OLSUN...
DARISI SİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH...
telefonla arayıp öğrenebilir miyim..
sağlık ocağı uzak buraya malum :26:

dua edin ne nolurr....
sağlık ocağı ya hani...

canım sağlık ocağında ertesi güne kalıyor bizim burda..akşam bir test daha yap evde.daha da belirginleşir...heyacan yaptık kız...bir de canım 15 dk dan sonra testi dikkate alma...git bi test al ...tut şişini 2 saat yap işte...allah kalbimizden geçeni hakkımızda hayırlı kılsın inşallah.inşallah bu ay yüzün,yüzümüz güler

AMİN CANIM İNŞALLAH...
alabilirsem test alırım merak etme :)

oflucugum heycanını cok ıyı anlıyorum ve bılıyosun kısa sure once aynı heycanı yasadım sana onerim suu heycanına yenık dusup yarın hemen kan verme bekle 2 gun gecsın ona gore test yap zaten adet gunun yarın . eger yaparsan testı degerın dusuk cıkarsa doktor senı cook korkutacak 2 gun sonra tekrar yap degerın artıyormu bakalım dedıgınde 2 gun zehır gıbı gecmıycek bence sabret.....

yarın sağlık ocağının oralarda işim var zaten..:)
gitmişken yaptırırım ne yapıyım gerçekten beklemek istemiyorum..
öğrenirim en azından...
bat günüm yarın zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…