Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflu ANNE OFLU ANNE OFLU ANNE:)neyapıyosun bakim kan testine gittinmi kızzz ay sayfaları okuyamadım bugun iş yeri çok yogundu ama ikinci çizgi bariz var bebegim:) rabbim salıkla kucagına almayı nasip etsin:)kocişine söyledinmi kız:)

benim iyicene umudum tükendi bugun mal gibiydimmmm sürekli bebek ile ilgili şeyler düşünüyorum artık arkadaşımın başının etini yedim..neyse testin etkisindeyim adet olunca biraz sakinleşirim:)

oyy kuşummm ağzın bal yesin emiii....
kana gitmedim canım ya...
sağlık ocağında yaptırcam yarın..
sigortamın dolmasını bekliyorum...
offf inşallah kanda da çıkar yaa

kızlar yardım edin ben ilk defa ovulasyon testi kullanıyorum bu ay bugun benim 13.günüm ve çift çizgiyi gördüm ama halvet dün gece oldu bugunde olsunmu hani gun aşırı diyolar ya napim bennn:18:

oyy kuşummm ağzın bal yesin emiii....
kana gitmedim canım ya...
sağlık ocağında yaptırcam yarın..
sigortamın dolmasını bekliyorum...
offf inşallah kanda da çıkar yaa
hamişsi cnm çıkcak sakın kötü düşünme:)temmuza hazırlık yapmaya başla sne:)

kızlar yardım edin ben ilk defa ovulasyon testi kullanıyorum bu ay bugun benim 13.günüm ve çift çizgiyi gördüm ama halvet dün gece oldu bugunde olsunmu hani gun aşırı diyolar ya napim bennn:18:

ben bu ay alcam ovulasyon test şahsen çift çizgiyi gördügüm 3 gece yapcam üstüste:)

evet canım bugünde yap sonra 1 gün arayla yap bende bu ay öle yaptım inşallah tutmuştur

evet canım bugünde yap sonra 1 gün arayla yap bende bu ay öle yaptım inşallah tutmuştur

ay inşallah tutmuştur yarında tekrar etcem testi gene çıkarmı çift çizgi aldığım ovulasyon testi hergün biraz daha koyulaşıyo bugun en koyusu yarında olurmu acaba koyu koyu cıkarsa yanı yarında mı halvet

sağlık ocağında yaptırıcam bakalım yarın verecekler mi sonucu :)

Oflucum selam,
Çok sevindim llah tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim bebeğini.

Bizim 09 Aralık (bat) için çalışmalarımız başladı cuma gününden beri. cuma - c.tesi - bugün çarşamba - cuma felan diye devam edeceğiz.
Bakalım... hayırlısı bu ay olur inşaqllah.
Dualarını ekisik etme bizlerden canım

goguslerındekı hassasıyetı ne zaman farkettın?ve goguslerıne dokununca şişme balona dokunurmuş gıbı hıssettınmı ?bende sen soyleyınce farkettım benımkıde şişmiş ama hıc agrı sızı yok

hamişsi cnm çıkcak sakın kötü düşünme:)temmuza hazırlık yapmaya başla sne:)

ben bu ay alcam ovulasyon test şahsen çift çizgiyi gördügüm 3 gece yapcam üstüste:)

bişey anlatığımda gülün azcık dün pazardı eşimle kadıköye gittik cantamda ovulasyon testi tabi 3 saat doldu 3 mekan gezdım tuvaletlerıne baktım kolay yapabilirmiyim die nys girdim biyere yaptım anında tek çizgi aaa nasıl olur 1 gun öncekı testte silik 2 çizgi vardı koyulaşmadan nasıl olurda tek çizgiye düşer diye sok yaşadımm ve kafamda birsürü soru işareti öyle cok korkttum kı anlatamam gezmek burnumdan geldı nys eve geldım aklıma geldı ben yanıma ne almışım bilinnnnnn
GEBELİK TESTİ O yüzden ilk alcan ya benim gibi karıştırmaa yoksa koyuyu görmezsin

allah iyiliini versin emiiiiiiiiiiiiiii:)valla ovulasyon testini burda bi kaç yerde resmini koymuşlardı aynı gebelik testi gibi cidden:)ben karıştırmam heralde evde gebelik testi bulundurmuyorum alınca hemen yapıyorum diye
5.ay olcak yaf sanki yılardır deniyr olmuyor giib bebegim

yap kız nolucak sanki.. kocişin bayram eder işte nolucak sanki.. hem ucunda bebiş var..

yap kız nolucak sanki.. kocişin bayram eder işte nolucak sanki.. hem ucunda bebiş var..

yok yapcam da hanı kalitesi düşer diye korkuyorum D: adam aradı yaptın mı yaptım dedim 2 çizgi koyu dedm hemen gelıyorum ben dedi deli bende dur kızlara sorcam onlar ne dicek bakalım dedım yanı izin vermezsenız olmazz

cnm aldığım ovulasyon testinin yanında 6 kutuda gebelık testi hediye kutuların içi dışı hepsi aynı ondan karıştırdım nys ki eve gelınce sarj etti :

selam canım....
çok sağol canım...
kan testiyle kesinleşir inşallahh
hep dualarımdasınız...
RAbbim hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...
oflu topik sanada uğur getirdi dualarımdasın inan ay çok sevindim
sanırım öyle canım :)))
darısı size...
1 hafta önceden başladı canım şiştiler ağrıyorlardı...
sertti benimkiler sanki...

cnm aldığım ovulasyon testinin yanında 6 kutuda gebelık testi hediye kutuların içi dışı hepsi aynı ondan karıştırdım nys ki eve gelınce sarj etti :

neyseki eve gelince farketmisin yoksa cidden insan kötü düşünür demek çatlamadı yumurtlamadım bu ay derdim bende olsam kesin:)
ovulasyon testi ateş ölçme şu bu nkdr zor şu hamile kalma olayıyazık bize valla...

Biz de de normalde haftada1-2 oluyor. Ama ovulasyon testinde 2 çizgi olunca aynı sizdeki gibi bir dialog yaşanıyor. Kız bizim bu kocalar çift çizginin yüzü suyu hörmetne deli oluyolar
Cimle de aynı hemen geliyorum ben eve :))))))))auhauhouha

Hangi ovulasyon testi bu?
6 tane de gebelik testi mi veriyor?? Ovulasyon çubugu kaç tane var?

Ne kadar ücreti canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…