Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN....
birilerinin benim için dua etmesi o kadar harika bir duygu ki anlatamam...
ama emin olun siz hamile kalmadan asla bu topic kapanmayacak !!!
ben sabah 7.30 da öyle uyanmışım dedim yapıyım bari...
çıktı işte hayırlısı olsun artık ne diyelim
yarın sabah kana gidicem 8 de...
çok çok dua edin olur mu canlarım...
bu arada folik asit hasta sonu olduğu için alamamıştım ama yarın onu da muhakkak alacağım..

arkadaşlar merhaba..ben daha öncede yazdım ama kimse tek satır cevap yazmadı bana.tekrar yazıyorum aranızda ara kanama gören oldumu hiç,yani yumurtlama günlerinde kanaması olan.benim ilk bu ay başıma geldi,kasım 15i yumurtlama günümdü ilşki oldu ertesi gün 16sında iççamaşırımda kan gördüm ogünden itibaren bugünde dahil kanamalarım oluyor gün içinde amaçok az adet gibi değil.normalde 29 kasımda olmam gerekiyordu.doktora gideceğim ama yinede bilgisi fikri olan varmı??

oo kızlar kaynatmışsınız maşallh hafta sonu.yetişemiyoruz hızınıza.
oflucum testini gördüm.çift çizgi bencede pozitif.
bizim umutlar aralık ayın akaldı artık.sizlerden güzel haberler bekliyoruz.

Canım gelen kan kırmızı mıydı yoksa kahverengi gibimiydi?

oflu tebrik ederim cnmm

meryem suresi çok uzun değil mi müsaitsen paylaşırmısın bizimle ben netten baktım baya uzunda doğru mu acaba

oflucum yaa bak senin için halay bile çektim :)))

oflu ya bende test yapıyım mı sence?

eve canım 1 hafta kaldı... çok sabırsızım ....zaten adet görürsem bende gidecem doktora kasık ağrılarım bebekten değilse neden acaba

slm kızlar.bu arada oflu arkadaşım inşallah hamilesindir.bugün kontrole gittim.2 tane çok güzel yumurtam olgunlaşmış ama maalesef sağ yumurtalıktaymış.benim dış gebelik yüzünden sağ tüpüm alınmıştır.yumurtayı belki sol tüp yakalr üzülme dedi doktorum.ama o kadar çok şey sölüyolar ki hiç inanasım gelmiyo.o bir mucize diyorum.o da gelip beni bulmaz zaten.offff kafam o kadar karışık ki.bıktım artık doktora gitmekten de.

ofluuuu hamişmisin sen şimdi....
ay çok sevindim canım.tebrik ederim..
darısı başımıza artıkkkkk

oflu tebrik ederim cnmm

meryem suresi çok uzun değil mi müsaitsen paylaşırmısın bizimle ben netten baktım baya uzunda doğru mu acaba
canım daha belli değil ama sağol canım...
burda yasak dini konularda konuşmak..
arapça bilmiyorsanız da türkçesinden okuyun..
hepsini okuyun ama...
alışınca zaten 15 dakika da okuyorsunuz...

oflucum yaa bak senin için halay bile çektim :)))

oflu ya bende test yapıyım mı sence?
sağol kuzum benim...
yap tabi..
bak çıktı benimki

İNşallah canım sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…