Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar ilişkiden önce eşinizin sert bi kahve içmesi spermlerini uyarıya geçirirmiş bilginize:):):)

Ayy bence çok sıcakla alırım aksine, neyse bundan sonra öyle deneyeyim...

ya o sorun bendede var cnm yaa çok seviyorum bende sıcak suyu ama ne yapalım bi müddet ılık suyla idre edecez artık .... ah ah nelere katlanıyoruz o yüzden cennet anaların ayakları altında işte:)

ya ben çok sabırsızlanıyorum... Napıcaz..tatlım senin içine doğuyor mu bişeyler ? Bana sanki hamileymişim gibi doğuyor
bide düşünüyorum belki istediğim için böle doğuyor olabilir diyorum...
:KK30:günler geçmek bilmiyor ya....:KK31::KK31:

bende inanılmaz sabırsızım tatlım ve bugün doktora gidecem yumurtalıklarımda çok sancım var batma şeklinde ve oturamıyorum öksüremiyorum kasılıyorum bazen çok içime doğuyo hamileyim diyorum ama bazende umutlanmak istemiyorum cnm ne bilim tuhaf bi duygu işte

bende inanılmaz sabırsızım tatlım ve bugün doktora gidecem yumurtalıklarımda çok sancım var batma şeklinde ve oturamıyorum öksüremiyorum kasılıyorum bazen çok içime doğuyo hamileyim diyorum ama bazende umutlanmak istemiyorum cnm ne bilim tuhaf bi duygu işte

senin adetine 1 hafta var dimi.. Bende gitsemmmi acaba ama umudumun kırılmasından çok korkuyorum... Bendede batma oluyor... Yüz üstü yatamıyorum

senin adetine 1 hafta var dimi.. Bende gitsemmmi acaba ama umudumun kırılmasından çok korkuyorum... Bendede batma oluyor... Yüz üstü yatamıyorum

tatlım ben bebek için değilde başka bi sorun varmı diye kontrol için gidecem en azından içim rahat eder çünkü çok sızlıyo yumurtalıklarım yoksa bebekten yana pek ümidim yok:KK43:

Son düzenleme:
tatlım ben bebek için değilde başka bi sorun varmı diye kontrol için gidecem en azından içim rahat eder çünkü çok sızlıyo yumurtalıklarım yoksa bebekten yana pek ümidim yok:KK43:

haklısın aslında canım bi kontrol iyi olur. Inşallah kötü bişey çıkmaz.... Belki bebiş vardır...:KK31::KK55:

haklısın aslında canım bi kontrol iyi olur. Inşallah kötü bişey çıkmaz.... Belki bebiş vardır...:KK31::KK55:

çok isterdim olmasını tatlım ama kesin yoktur:KK43: ya bnm ilk defa böle oluyo korunmayı bıraktık sonra ilk defa böle yumurtalık ağrıları kasılmalar falan başladı belimde çok ağrıyo önceden adete bi kaç gün kala karnım çok ağırırdı şimdi böle tuhaf bişe oldu işte bide çok akıntım var sürekli ıslaklık var yani ondan endişelendim bakayım ne dicek doktor tatlım senin ne kadar vardı bata 1 haftamıydı seninkide

Selam kılzar,
Secde ayetini yapmayı unutmayın diye yazmışsınız.
Nasıl yapılıyor? Beni de bilgilendirir misiniz? Ben de yapayım....

tatlım onu bende tam bilmiyom öğrenecektim ..secde olduğu zaman bi dua okunup secdeye gidiliyo bildiğim kadarıyla ama tam bilgi veremicem öğreniriz onu bi arkadaştan

kızlar ben çıkıyorum doktora gitmek için dua edin umarım kötü bişe yoktur kendinize çok ii bakın canlarrrrrrrrrr kocaman öpüyorum akşam görüşürüz inş muck

dun sabah yaptım tek cızgı cıktı.... sen yaptınmı hıç test su uc gun ıcınde....

ben daha yapmadım canım bugun aldım yarın yapıcam inş fakat hıççç numudum yok çünkü her an adet olacakmışımk gıbı belırtıler var bende sıradann bır gecıkme dıye salladım bu kadar normalde geçmeden bıle yapardım o denlı ama sonrasında yaşanan uzuntuyu düşününce elim gitmedı doğrusu bakalım rabbım hayırlısını nasıp etsın hepimiz için

sağol canım yarın kan testine gidiyorummmmm...
sağlık ocağını aradım şimdi yarın sabah gel dediler :)
İnşallah pozitif olurr :nazar::nazar::nazar::nazar:
dua edin nolur yarın olmayacak sanki..

Ben sana ne dedim sen hamilesiin o küçücük bebiş karnına geldi kondu vallahi işyerinde olmasan sevincimden bağırıcam sanki ben hamileyim bana dua et olur mu hamişlerin duası kabul olurmuş :KK3:

Ben sana ne dedim sen hamilesiin o küçücük bebiş karnına geldi kondu vallahi işyerinde olmasan sevincimden bağırıcam sanki ben hamileyim bana dua et olur mu hamişlerin duası kabul olurmuş :KK3:

içine gerçekten doğmuş...
altıncı hissine inanıyorum ben senin..
tam olarak inanamıyorum bakalım
yarın haber veririm size :)
hepinize dua ediyorum canlarım...
RABBİM hepinizi yavrularınıza kavuştursun İNşallah

içine gerçekten doğmuş...
altıncı hissine inanıyorum ben senin..
tam olarak inanamıyorum bakalım
yarın haber veririm size :)
hepinize dua ediyorum canlarım...
RABBİM hepinizi yavrularınıza kavuştursun İNşallah

senden daha meraklıyım ben sabah geldim girdim hemen kk ya bakayım dedim Oflu yazmış mı bişiler aa birde ne göreyim test gerçi şaşırmadım ben biliyordum sen doktora gitmeden inanmayacaksın biliyorum ama benim içim o kadar rahat ki :nazar::nazar::nazar: seviyorum seni

sağol canım yarın kan testine gidiyorummmmm...
sağlık ocağını aradım şimdi yarın sabah gel dediler :)
İnşallah pozitif olurr :nazar::nazar::nazar::nazar:
dua edin nolur yarın olmayacak sanki..

Forumdakilerin yarısı senin için kesin hamişsin bu ay diyorlardı. Ben ilk Hapsuu yu sonra da seni düşünmüştüm. 2 de 2 yaptım:KK49::KK49:

Bugün özelde niye yaptırmıyosun ki tatlım. 2 ssate alırsın sonucu

X